Nikodem Skotarczak "Nikoś". Ruletka życia

Okładka książki Nikodem Skotarczak
Okładka książki Nikodem Skotarczak
Edyta Skotarczak Wydawnictwo: STINGER INVESTMENTS biografia, autobiografia, pamiętnik
STINGER INVESTMENTS
2022-08-22
2022-08-22

Przeczytałam obie części z niemałym zaciekawieniem. Do wszystkich malkontentów szukających dziury w całym, obrażających autorkę którzy czynią to prawdopodobnie z jakiejś zawiści czy zadrości (albo po prostu takiego podłego nienawistnego usposobienia) jak ten chowający się za fejk profilami ,,Barbara" mam do powiedzenia tyle że każdy może mieć swoje zdanie, ale książki są naprawdę dobre w ocenie wielu osób, po prostu. Wystarczy zobaczyć kilkadziesiąt pozytywnych opinii na takim Allegro na temat Nikoś Ruletka życia i Ostatnia ruletka, a tam można wystawić opinię tylko po zakupie produktu. Tytułem przykładu: ,,Dopiero przeczytałam wstęp ale jeżeli kogoś fascynuja takie sprawy i takie życie polskiej mafii,Pruszkowa i innych(bo czaje się jeszcze na książkę o Pershingu)to jak najbardziej polecam . Mi mocniej bije serce gdy trzymam tę książkę w ręku. Polecam z całego serducha , zwłaszcza że film który wyszedł był dosyć mocno nieudany a sam Nikoś bardzo niepodobny do prawdziwego,także film obejrzałam i nie byłam zadowolona, jakoś bardzo źle przedstawili głównego bohatera .Myślę ,że książka będzie bardziej rzeczywista bo pisana ręką kobiety ,która trochę z Nim przeżyła ale też zapewne niektóre szczegóły pani zostawiła tylko dla siebie ,my postronne osoby nie znające takich ludzi jak Nikoś,nie spodziewajmy się że zostaniemy we wszystko wtajemniczeni. To byli wyjątkowi ludzie ,kto ich nie poznał osobiście nie może wszystkiego wiedzieć,mieli swoje tajemnice..."
,,świetna książka, przyjemnie się czyta, sporo ciekawych kolorowych zdjęć" ,,Świetnie się czyta, nie ma słodzenia, są gorzkosłodkie chwile z życia ciekawi mnie dalsza czesc". A jak dla mnie to co najmniej mocne 9/10. Pozdrawiam serdecznie autorkę, jeśli będzie miała okazję przeczytać moją recenzję, i wszystkich ludzi, którzy są fanami Nikosia i książek jego żony. 🥰

Mój wpis jest protestem przeciwko nieuczciwej promocji tej książki prowadzonej przez Edytę Skotarczak i jednocześnie apelem do LC o zajęcie stanowiska w tej sprawie i uniemożliwienie jej żerowania na ludzkiej naiwności. Pani Skotarczak postanowiła zwiększyć szanse swojej książki, oszukując czytelników LC. Przeprowadziła nieuczciwą promocję, zakładając przez siebie kilkadziesiąt profili czytelników i wystawiając za pomocą tych profili wysokie noty swojej książce. Profile widmo z których są wystawiane oceny są świeżo tworzone wyłącznie do celów wprowadzenia w błąd czytelników, dlatego średnia ocen jest tak wysoka (przyjrzyjcie się wystawianym pochlebnym opiniom, praktycznie co jeden lub dwa dni wystawiana jest kolejna nowa opinia przez jeden z profili widmo). To niesprawiedliwe, że inni autorzy muszą w pocie czoła wypromować swoje książki i chyba żaden z nich nie prowadzi aż tak nachalnej promocji jak Edyta Skotarczak. LC nie potrafi się z tym problemem uporać już od dłuższego czasu i toleruje skandaliczne zachowanie autorki. Książkę przeczytałam, jest napisana infantylnym i szukającym taniej sensacji językiem. Poza tym jest zdecydowanie niewarta swojej ceny. Zaraz po moim zamieszczeniu informacji o tej książce z jednego z tych profili widmo dostałam pełnego oburzenia posta, że w taki sposób śmiałam zdemaskować poczynania autorki. Gdyby ktoś chciał zasięgnąć więcej informacji o tym procederze zawyżania ocen tej książki przez autorkę, to zapraszam do kontaktu ze mną. Zapoznam Was ze wszystkimi sztuczkami stosowanymi w ostatnim czasie przez Panią Skotarczak (tworzenie fejkowych profili - łatwo sprawdzić po ich numeracji że są to nowe profile, oznaczanie przez autorkę negatywnych opinii użytkowników o jej książce jako spojlery, wykorzystywanie fejkowych profili do promowania jej książki w cotygodniowym wątku "czytamy w weekend" - co tydzień nowy fejk czyta i zachwala jej książkę, konta fejkowe z których autorka dokonuje promocji czasami się powtarzają więc wychodzi na to że książka jest czytana non stop przez te same osoby). Obecnie w nieuczciwą promocję tej książki zaangażowanych jest kilkadziesiąt fejkowych kont, które wzajemnie dają sobie plusy za opinie a autorka wciąż tworzy kolejne (autorka zakłada nowe profile wręcz jeden za drugim, możecie to zobaczyć porównując numerację zakładanych kont). Profile tych widmowych kont ciągle się powtarzają i wzajemnie napędzają sobie popularność poprzez plusowanie. Dodatkowo autorka założyła wątek w dyskusji na profilu książki, w którym rozmawia sama ze sobą korzystając ze swoich fałszywych profili. Wygląda to komicznie ale chyba niczego lepszego po takiej promocji oczekiwać nie możemy. Nie można tolerować takiego działania i robienia z czytelników idiotów. Dość tej nieuczciwości na opiniotwórczym portalu.

Edit: Obecnie najbardziej aktywnym fejkowym profilem Pani Skotarczak jest profil "Dymitr", to z niego są ciągle nadpisywane na starych opiniach nowe wpisy z uaktualnioną datą. Ostatnio Pani Skotarczak utworzyła też nowy profil "Klaudia" z którego wystawia kolejne opinie (oraz pozdrawia w tej opinii samą siebie). Większość pozostałych fejkowych profili została przez autorkę porzucona ze względu na dużą ilość czasu, którą by musiała poświęcać na logowanie na te kilkadziesiąt profili.

Rewelacyjna książka. Przede wszystkim pozwala bliżej poznać osobę Nikodema Skotarczaka, ale też niektóre inne osoby blisko niego. Spory plusik za fotki i szatę graficzną książki. Extra pozycja.

Całkiem ciekawa. Krótkie epizody z życia gangstera widziane oczyma bliskiej osoby. Pewnie z drugiej strony wyglądało to trochę inaczej, ale tego już się nie dowiemy….

Właśnie kończę czytać. Moim zdaniem warto przeczytać, a nawet bardzo jeśli kogoś interesują te zagadnienia.

Zdecydowanie książka klasy premium:) warto się z nią zapoznać, polecam

Zdecydowanie książka klasy premium:) warto się z nią zapoznać, polecam

Istny rarytas, ponieważ już żadna inna żona Nikosia nie napisze książki, gdyż jedyną żyjącą jest ostatnia - Pani Edyta. Nadto interesująca i dobrze, pięknie wydana książka, zatem polecam serdecznie.

Inna perspektywa niż film pod tytułem "Jak pokochałam gangstera" który był dosyć nieudany. Polecam za to książkę, bardzo miło się czytało, a przede wszystkim można się dużo dowiedzieć, poniekąd poznać Nikosia, a już na pewno ta książka ma dużo większą wartość poznawczą w zakresie osoby Nikodema Skotarczaka niż wszystko to co było do tej pory. Polecam więc bo jest co.

Książka godna polecenia, bo to nie tylko opis Nikosia i różnych sytuacji z jego i Edyty życia, ale de facto Trójmiasto jak w soczewce.

Książka petarda. Poniżej zamieszczam link do jakiegoś filmiku z YouTube z książką (filmik nie mój). W tematyce Nikosiowej - najwyższa możliwa ocena. Polecam. :)

Pokaż mimo tovideo - opinia

• Mafia