Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach

Okładka książki Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach Marta Maj
Okładka książki Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach
Marta Maj Wydawnictwo: MMiP Cykl: Przygody psa Precla (tom 1) Seria: Przygody psa Precla bajki
32 str. 32 min.
bajki
Przygody psa Precla (tom 1)
Przygody psa Precla
Precel pokonuje strach
MMiP
2023-09-20
2023-09-20
32 min.
bajka przygodypsaprecla precel bajeczka

Przyjemna historia pewnego pieska, któremu nadano imię Precel. Autorzy książki prawdopodobnie zdecydowali się na napisanie tej historii by ostrzec zarówno dzieci jak i rodziców z jakimi niebezpieczeństwami może wiązać się niekontrolowane spotkanie z psem.

Ekstra!

Czekamy z Oliwcią na kolejne przygody kundelka Precelka :)

Ekstra!

Czekamy z Oliwcią na kolejne przygody kundelka Precelka :)

Polecam z całego serduszka

Polecam z całego serduszka

Precel jest Kundelkiem. Opowiada historię o tym, jak bał się dużych kamieni, czy pomników. Za każdym razem, kiedy obok nich przechodził - warczał i szczekał.

Pewnego dnia Precel poznaje Gucia, innego psa, z którym się zaprzyjaźnia. Dzięki niemu postanawia stawić czoło swojemu lękowi i zmierzyć się z tym, czego tak bardzo się boi. Strach nie mija jednak od razu, ale metoda małych kroków przynosi efekty.

"Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach" to nie tylko historia o tym, że pokonywanie lęków nie jest łatwe i warto próbować stawiać im czoła. To przede wszystkim opowieść, która pokazuje, że zwierzęta też mają uczucia: w tym przypadku mogą się czegoś bać.

Na końcu książki znajdziecie 3 pytania do zawartej w niej treści, a także cenne informacje dotyczące zachowań psów w momencie, gdy się czegoś boją. To wskazówka pozwalająca dowiedzieć się jak powinno zachować się dziecko w takiej sytuacji.

Prosty, dający się zrozumieć tekst, a zarazem cenny, ponieważ może powodować utożsamianie się dzieci z Preclem, ale też kształtować w pociechach empatię wobec zwierząt. Przyjemna dla oka grafika sprawia, że książka jest jeszcze ciekawsza i z powodzeniem można ją wykorzystać zarówno w domu, jak i na zajęciach w przedszkolu czy klasie pierwszej.

Świetna książeczka z przesłaniem,do tego piękne ilustracje zachęcające dzieci do oglądania. Świetna dla dzieci, które się czegoś boją. Polecamy.

✨ Oto "Przygody psa Precla: Precel pokonuje strach" - to niezwykle urocza i mądra opowieść, stworzona specjalnie dla naszych najmłodszych czytelników.

🐶 Precelek, ten mały kundelek, kiedyś miał mnóstwo lęków. Bał się kamieni, pomników i śniegowych bałwanów. Ale właśnie dzięki swojemu wiernemu przyjacielowi, Guciowi, nauczył się, że strach często jest tylko iluzją. W tej bajce, pięknie zilustrowanej i napisanej zrozumiałym językiem, dzieci dowiedzą się, jak oswoić swoje własne obawy. 💪🐾

Książka nie tylko opowiada fascynującą historię, ale także uczy, jak postępować wobec wystraszonych psów, dając ważną lekcję empatii i zrozumienia. 📖🤗

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem szukającym inspiracji dla dzieci i chcesz pomóc im przezwyciężyć swoje lęki, ta książka jest idealnym wyborem.

To dzieło nie tylko dostarcza rozrywki i wzruszeń, ale także inspiruje do pokonywania własnych strachów. Dodatkowo, przepiękne ilustracje przykuwają uwagę nie tylko dzieci, ale i dorosłych! 🎨😍

Tak więc, zapraszamy Was w fascynującą podróż przez świat Precla i Gucia, gdzie przyjaźń triumfuje nad strachem, a nauka jest pełna radości i uśmiechu! 📚🐶✨🐾🤗🎨😍

"ᴘʀᴇᴄᴇʟ ᴘᴏᴋᴏɴᴜᴊᴇ sᴛʀᴀᴄʜ" jest pierwszą książką z serii Przygód psa Precla, która miała swoją premierę 20 września. Autorką książki jest ᴍᴀʀᴛᴀ ᴍᴀᴊ, a o ilustracje zadbała ᴋᴀʀᴏʟɪɴᴀ ᴘᴛᴀsᴢɴɪᴋ 🐶

Precel jest to piesek, który aktualnie ma prawie 3 lata. Gdy był malutkim szczeniakiem bał się pomników, kamieni i innych postaci. Niestety lęk w nim pozostał i nie umiał powiedzieć swoim opiekunom co mu dolega, że chowa się pod ławkami i dlaczego tak głośno szczeka na spacerach. Pewnego dnia spotkał na spacerach mniejszego od siebie psa o imieniu Gucio, który od razu postanowił pomóc Preclowi i zmierzyć się z jego słabościami.

Czy Precelek pokonał strach?
Czy poradził sobie ze swoim lękiem?

Gdy poznacie książkę o Preclu to znajdziecie odpowiedź na te pytania 🐕🤎

Ta historia ma cudowny przekaz, a do tego wyróżnia się przepięknymi ilustracjami, którymi zachwyci się na pewno każde dziecko 🥰

Książka ma przepiękne wydanie, barwne ilustracje, przyjemne dla dziecięcego oka, duże, wyraźne litery. Ma bardzo pouczający morał, pozwala poznać rożne zachowania piesków 🤎 polecamy 🤎

Świetna książka dla mniejszych i większych dzieci 🤗 Przedstawia przygody pieska, który mierzył się ze swoimi słabościami. Pokazuje, że w życiu możemy liczyć na wsparcie bliskich Nam osób 😊 Bardzo fajny przekaz, piękne ilustracje - moja córeczka uwielbia, polecam! ❤️

Bardzo fajna książeczka dla dzieci i pouczająca :)

Bardzo fajna książeczka dla dzieci i pouczająca :)

• Psie
  • Dziecięce