Przygody psa Precla. Precel poznaje nowy dom

Okładka książki Przygody psa Precla. Precel poznaje nowy dom Marta Maj
Okładka książki Przygody psa Precla. Precel poznaje nowy dom
Marta Maj Wydawnictwo: MMiP Cykl: Przygody psa Precla (tom 2) Seria: Przygody psa Precla interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
29 str. 29 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Przygody psa Precla (tom 2)
Przygody psa Precla
Przygody psa Precla. Precel poznaje nowy dom
MMiP
2023-12-12
2023-12-12
29 min.
precel przygodypsaprecla bajka dladzieci

Okładka książki Ja i moja mama. Akademia Mądrego Dziecka. A to ciekawe! Zbigniew Dmitroca, Donata Montanari
Ja i moja mama... Zbigniew Dmitroca, ...
Okładka książki Co uczucia robią nocą? Tina Oziewicz, Aleksandra Zając
Co uczucia rob... Tina Oziewicz, Alek...
Okładka książki Pozdrowienia z Wodorostowego Lasu Iwasa Megumi, Jörg Mühle
Pozdrowienia z... Iwasa Megumi, Jörg ...

Pierwsza część skradła nasze serca, wiec musieliśmy kupić kolejna:) nie zawiedliśmy się, synek chce czytać o Preclu codziennie

Piękna książeczka z przekazem dla dzieci które maja jakieś słabości , Śliczne ilustracje . Przyjemnie się czyta razem z dzieckiem . Pokochaliśmy Precelka i czekamy na kolejne części🐶🤎

Rewelacja, piękna i mądra książka.

No i Precel, czyli prawdziwy pies <3

Daj łapę!

Rewelacja, piękna i mądra książka.

No i Precel, czyli prawdziwy pies <3

Daj łapę!

Rewelacyjna książeczka nie tylko dla dzieci;) Polecam z całego serca

Rewelacyjna książeczka nie tylko dla dzieci;) Polecam z całego serca

Poznajcie Precla❤️

Jeśli go jeszcze nie znacie, bo to już druga część jego przygód. W pierwszej trochę się bał i małymi krokami radził sobie z tą emocją. Pomagał mu w tym inny pies - przyjaciel.
Tym razem Precel wprowadza się do nowego domu. A jak to bywa, nie czuje się tam pewnie. Jest trochę zaciekawiony i podekscytowany, a trochę się boi i smuci. Tęskni też za rodziną. Co w takim wypadku mogą zrobić jego nowi właściciele Marta i Mateusz?

Oj jest wiele kroków, które mogą podjąć. Poznać go bliżej przed wzięciem, przygotować nowe legowisko blisko swojego łóżka, kupić psie gadżety, przystosować swoje mieszkanie...

Do tego Preclowi pomoże pewien wytworny pająk Edmund w meloniku, który zamieszkuje na pajeczynie pod sufitem. Ah jak dobrze mieć przyjaciół!

Przygody psa Precla
Precel poznaje nowy dom
Marta Maj
Ilustracje Karolina Ptasznik
@wydawnictwommip

Prosty język, opiekowanie się emocjami i pomoc, która płynie od szczerych przyjaciół.

Warto zwrócić uwagę na końcowy komentarz wspierający czytającego malucha i jego rodziców, a także na warstwę ilustracyjną. Dobrej jakości papier i kolor to, coś co widać na pierwszy rzut oka. Dalej przyciągają nas piękne, całostronicowe ilustracje. Do zakochania!

Czuć tu miłość, bo historia Precla zdarzyła się naprawdę. A Precel jest ich inspiracją na codzień pracując na IG i pisząc kolejne książki o przygodach swojego pupila.

Bajkowy świat Precla wciągnie zwierzolubnych i nie tylko! Czekamy na kolejne przygody z niecierpliwością 🤩
@zaczytanapsychomama

Poznajcie Precla❤️

Druga część Przygód Precla i kolejny raz jesteśmy z Zuzią zachwycone!
Mama zakochana w przepięknych ilustracjach, Zuzia zakochana, bo pieski i „hau hau”.
Przygody opisane w bardzo fajny i prosty dla dziecka sposób.

Polecamy dla młodszego i starszego🩷
Czekamy na więcej!

Druga część Przygód Precla i kolejny raz jesteśmy z Zuzią zachwycone!
Przygody opisane w bardzo fajny i prosty dla dziecka sposób.

Polecamy dla młodszego i starszego🩷
Czekamy na więcej!

📚✨ Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami pierwszą recenzją książki dla dzieci! A sam fakt, że mogliśmy poznać głównych bohaterów tej historii osobiście cieszy jeszcze bardziej! "Przygody psa Precla: Precel poznaje nowy dom" 🐾🏠 autorstwa Marty Maj to już druga książeczka z tej serii. To pełna emocji podróż Precelka, który cofa się 3lata wstecz i opowiada nam o swoim szczenięcym życiu aż po podróż do wielkiego miasta. 🌇 Historia przeplata ze sobą wiele emocji od ciekawości po radość, aż po smutek i tęsknotę - każda strona pełna jest niezapomnianych chwil. 🐶💕

Piesek przemierza wspomnieniami swoje szczenięce lata. Początkowo mieszkał szczęśliwie z mamą i rodzeństwem w uroczej budzie, gdzie każdy dzień był pełen radości i zabawy. 🐾🏠

Jednak los skierował go w nowym kierunku, kiedy pojawili się jego nowi opiekunowie. To był moment, gdy Precel zaczynał swoją przygodę w Warszawie. 🏙️
W tej poruszającej części przygód Precla, gdy piesek stawia pierwsze kroki w nowym domu, towarzyszy mu nietypowy, ale uroczy przyjaciel - pająk Edmund. 🕷️ Edmund nie tylko pomaga Preclowi odnaleźć każdy zakamarek domu, ale także dzieli się fascynującymi opowieściami o nowościach, czyniąc adaptację bardziej fascynującą.

Dodatkowo, autorka wzbogaciła książkę o praktyczne porady dotyczące przygotowania domu na przyjęcie nowego czworonożnego przyjaciela. To nie tylko wzruszająca historia, ale również cenna pomoc dla tych, którzy planują wprowadzenie pieska do swojego domu. Zachwycająca dla małych i dużych czytelników! 📚🐾

Książka ta oferuje dzieciom wartościowe przesłania i doznania:

*Dziecko może identyfikować się z emocjami, jakie przeżywa Precel, co rozwija empatię i zrozumienie dla innych istot.
*Przyjaźń Precla z pająkiem Edmundem pokazuje, że przyjaciele mogą być różni, ale to, co ich łączy, jest ważniejsze niż różnice.
*Historia adaptacji do nowego miejsca uczy, jak radzić sobie z zmianami, a także jak znaleźć radość i przyjemność w nowych doświadczeniach.
*Porady dotyczące przygotowania domu na przyjęcie psa promują odpowiedzialne podejście do opieki nad zwierzęciem.

Nasza Zuzia często po nią sięga 😉 Czekamy na dalsze przygody tego uroczego pieska, a opiekunom życzymy wielu sukcesów szczególnie w prowadzeniu warsztatów!

Precel, kolejny raz, pozwala dzieciom zmagać się z trudnymi emocjami i niecodziennymi doświadczeniami.
W drugiej części przygód, tytułowy bohater musi poznać i przyzwyczaić się do nowego lokum. Pomoże mu w tym nietypowy przyjaciel...

Polecam!

Polecam!

Ta świetna opowieść jest napisana prostym językiem dla naszych pociech. Utożsamiając się z Preclem będą chętniej poznawać świat I nawiązywać przyjaźnie.
W tej części dowiadujemy się jak Precelek poradził sobie w nowym domu w wielkim mieście. Napewno nie było to łatwe ponieważ nowe środowisko wywołuje duzo emocji.
Polecamy!

Polecamy!

Książeczka jest napisana łatwym językiem z większą czcionką dzięki temu moja 8latka pokochała tą książkę bo bez problemu i z łatwością może czytać sobie ją sama.
Synek Milanek rownież jest bardzo zainteresowany i ilustracjami i opowieścią o piesku Preclu i jego przygodach.

Od kilku dni codziennie przynosi nam książeczkę, grzecznie siada i słucha pokazując na ilustracjach co się tam znajduje i kto 😅❤️

• Cztery 🐾 dla 👧👦
  • Dla dzieci