Smerfy. Bajki 5 minut przed snem

Opracowanie zbiorowe Wydawnictwo: HarperCollins Seria: bajki 5 minut przed snem bajki
HarperCollins
bajki smerfy 5minut przed snem egmont
bajki
bajki 5 minut przed snem
bajki smerfy 5minut przed snem egmont

Moje dzieci były zafascynowane smerfami i ich smerfastycznymi przygodami, lecz moje wnuki nie znają tej bajki, więc skoro mam dużo czasu, starałam się im przybliżyć te miłe istotki. Udało się, wnuki zachwycone, mimo tego, że nie czytaliśmy przed snem. Polecam, piękne ilustracje.

Dodaj cytat z książki Smerfy. Bajki 5 minut przed snem