Odzyskaj życie po rozstaniu. Pierwsza pomoc psychologiczna

Okładka książki Odzyskaj życie po rozstaniu. Pierwsza pomoc psychologiczna Mirela Batog
Okładka książki Odzyskaj życie po rozstaniu. Pierwsza pomoc psychologiczna
Mirela Batog Wydawnictwo: Mirela Batog Ltd poradniki
poradniki
Mirela Batog Ltd
2023-08-01
2023-08-01
psychologia rozwój miłość związki relacje rozstanie romans toksyczny związek

Niezależnie od tego, jak głęboko zrania nas rozstanie, Mirela Batog w swojej książce "Odzyskaj życie po rozstaniu" oferuje nam nadzieję i inspirację do ponownego odnalezienia szczęścia. To prawdziwie poruszający przewodnik, który prowadzi czytelnika przez proces zdrowienia po bolesnym zakończeniu związku.

Pani Mirela nie tylko oferuje praktyczne wskazówki, jak poradzić sobie z bólem i zrozumieć własne emocje, ale także wspiera nas w odkrywaniu naszych sił i wartości. Jej mądrość i empatia przenikają każdą stronę, dając czytelnikom wsparcie i poczucie, że nie są sami w swojej drodze do lepszego jutra.

Ta książka będzie mieć zawsze wyjątkowe miejsce w mojej biblioteczce i będzie mi przypominać, że nawet w najtrudniejszych chwilach istnieje światełko nadziei, że możemy odzyskać nasze życie i odnaleźć dobre zakończenie. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie lepiej zrozumieć siebie i ruszyć naprzód w kierunku lepszego jutra.

Pani Mirela nie tylko oferuje praktyczne wskazówki, jak poradzić...

Książkę poleciła mi moja przyjaciółka i przyznam, że ja również mogę z pełną odpowiedzialnością ją polecić. Książka ma za zadanie być "pierwszą pomocą" w trudnych chwilach związanych z rozstaniem. Pozwala spojrzeć na naszą sytuację z inne perspektywy. Książka jest pięknie wydana, przyjemnie się ją czyta, autorka wykazuje wiele życzliwości dla swoich czytelników. Jedynym minusem jak dla mnie jest forma jej wydania. Jestem tradycjonalistką i forma ebooka nie jest dla mnie atrakcyjna, ale zawartość książki wynagradza tę niedogodność.

Rewelacyjny i doskonale opracowany poradnik dla każdego, kto mierzy się z traumą po rozstaniu. Autorka jest wykwalifikowaną specjalistkom, która od ponad 15 lat spotyka na swojej drodze zawodowej osoby z wieloma problemami. Jest psycholożką, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną a także interwentką kryzysową.
Poradnik jest pełen zadań oraz wskazówek jak zacząć wszystko od nowa i jak zaplanować swoje życie, gdy zabraknie w nim bliskiej osoby. Mirela Batog niczym przewodniczka, wskazuje nowe ścieżki, na które wielu czytelników, z wielu powodów, boi się wkroczyć.
Wydawnictwo oparte jest o zasady "workbook", które umożliwiają przepracowanie wielu trudnych kwestii. Polecam!

Poradnik jest pełen zadań oraz wskazówek jak zacząć wszystko...

• Love

Dodaj cytat z książki Odzyskaj życie po rozstaniu. Pierwsza pomoc psychologiczna