Imperium Lewandowska

Okładka książki Imperium Lewandowska Monika Sobień-Górska
Okładka książki Imperium Lewandowska
Monika Sobień-Górska Wydawnictwo: Czerwone i Czarne biografia, autobiografia, pamiętnik
Czerwone i Czarne
2023-07-26
2023-07-26
celebryci wywiad biografie

Nie za bardzo wiem w jakim celu powstała ta książka i do kogo jest kierowana.
Ani Lewandowskiej tak jak nie lubiłam, tak dalej nie lubię.

Nie za bardzo wiem w jakim celu powstała ta książka i do kogo jest kierowana.
Ani Lewandowskiej tak jak nie lubiłam, tak dalej nie lubię.

Dobrze się słuchało, dużo informacji o bohaterce , piekielnie pracowitej i ambitnej dziewczynie.
Informacje na pewno prawdziwe, ale nie chciałabym się zamienić z Panią Anią.

Informacje na pewno prawdziwe, ale nie chciałabym się zamienić z Panią Anią.

Krótka książka o niej ale także odrobinę o Robercie. książka na tzw szybko do poczytania. Żadne rewelacje tam nie padły. Do poczytania dla zabicia czasu. Najlepszy rozdział to pierwszy.

Nic, czego nie można dowiedzieć się z pudelka ;)

Nic, czego nie można dowiedzieć się z pudelka ;)

Autorka chciała żeby było to obiektywne spojrzenie na Lewandowską, ale wyszło trochę tak miałko. Czytało się opornie.

Niektóre momenty były ciekawe, na plus wywiad z Ania.

Niektóre momenty były ciekawe, na plus wywiad z Ania.

Co do fenomenu, to ma rację. Anna nie ma w brew pozorom "łatwego" życia. Ma sławę, ma pieniądze, ale męża okazjonalnie, córki też nie mają taty na codzień jak to wygląda w normalnej rodzinie, wspólne niedzielne obiady, wposlne codzienne zabawy. Rodzina traci na tej rozłące... oni tego nie mają i tego im współczuję za to mają coś innego ale czy wartościowego? To zawsze jest coś za coś :) i ciesza sie z tej namiastki jaka im pozostaje będąc na świeczniku co tez nie ułatwia zycia.
Ciekawy pomysł, ciekawie jest to przedstawione ale jak dla mnie brakuje wiele... książka jest tak krótka, reaserch jest tak ogólny i taki niedokładny. Statystyki, porównania to można zrobić wszyskto w parę tygodni, wyjazd na obóz.. trochę za mało się przygotowała autorka książki. Nie wierzę że zapytała wszystkich pracowników i znajomych o opinie...
Wg mnie chciała napisać coś, aby się na tym wybić. Szybkim i małym kosztem, ale czytelnik to czuje... dobrze że nie musiałam jej kupić bo jednak szkoda byłoby mi tej kasy ale nie czuje ze straciłam czas a to ważne w moim świecie:)

Książkę dobrze się czyta. Co do zawartości … mam mieszane uczucia. Z jednej strony taka laurka dla pani Lewandowskiej pod płaszczykiem nie rozumiem jej fenomenu ale… trudno mi ocenić. Na pewno przeczytanie tej książki ugruntowało moja oponie na temat pani Anny. A jaka ona jest - zostawiam dla siebie. Książka nie jest ani zła ani dobra. Czyta się szybko ale poziom nie powala.

Lekko się czyta, myślę, że dość obiektywna.

Lekko się czyta, myślę, że dość obiektywna.

Autorka rzetelnie zebrała i przedstawiła materiał o bohaterce swojej książki, napisała ją przystępnym językiem, przyjemnie się tego słuchało.

• Przeczytane 2023
  • Storytel