Złoty bilet. Sezon 1

Okładka książki Złoty bilet. Sezon 1 Monika Serafin
Okładka książki Złoty bilet. Sezon 1
Monika Serafin Wydawnictwo: Nie powiem Cykl: Złoty bilet (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Złoty bilet (tom 1)
Nie powiem
2023-07-12
2023-07-12

"Złoty bilet" to romans dla fanów Young Adult. Mi bardzo przypadł do gustu.
Poznajemy Minseo, która wychowuje młodsze rodzeństwo, Minję i Minjuna. Od prawie pięciu lat zajmuje się nimi po tym jak jej ojciec przepadł jak kamień w wodę, a matka porzuciła ich. Minseo pracuje w kawiarni i ledwo wiąże koniec z końcem. Dziewczyna porzuciła swoje marzenia i ambicje. Pewnego dnia pragnie zrobić siostrze niespodziankę i kupuje jej płytę ukochanego idola, Lima Joona, w której można wygrać złoty bilet i zostać zaproszonym do rezydencji piosenkarza na kolację. Okazuje się, że Minseo trafia na ten bilet i w ten sposób poznaje Lima Joona. Piosenkarz, który ukrywa swoje mroczne tajemnice z przeszłości zrobi wszystko, by ukryć wydarzenia sprzed pięciu lat.
Czy uda mu się wygrać z kimś, kto szuka na nim zemsty?
Kim okaże się tajemniczy mściciel i dlaczego to robi?

Bardzo intrygująca i wciągająca fabuła. Świetnie wykreowani bohaterowie. Autorka potrafi trzymać czytelnika w napięciu i dozować dawkę niepewności. Mamy tutaj powoli rozwijającą się znajomość zwykłej dziewczyny z gwiazdorem więc możemy przekonać się jakie są cienie i blaski takiej relacji. W tle nutka tajemnicy sprzed lat. Tylko czekałam aż bomba wybuchnie, bo tajemniczy mściciel krąży, aby zemścić się. Odczuwałam strach towarzyszący bohaterowi, który bał się, że jego tajemnica wyjdzie na wierzch. Autorka zwraca nam uwagę, że czasami zbyt lekko i bez zastanowienia wrzucamy do internetu skrawki swojego prywatnego życia. Przekonacie się też jak mroczne tajemnice z przeszłości depczą bohaterowi po piętach i nie może żyć spokojnie.
Jestem usatysfakcjonowana tą lekturą. Doznałam wielu emocji. Z przyjemnością sięgnę po kolejny tom, by dowiedzieć się jak potoczą się losy bohaterów i czy sekret Joona wyjdzie na wierzch.
Jeśli lubicie dramy to będziecie zachwyceni.

Polecam!

BRUNETTE BOOKS

"Złoty bilet" to romans dla fanów Young Adult. Mi bardzo przypadł do gustu.

A co gdyby połączyć „Charlie i Fabrykę Czekolady” i koreańskie dramy? Monika Serafin odważyła się i wyszła z tego petarda! Od pierwszego rozdziału autorka wykreowała fabułę, która zachęca czytelnika do kontynuowania lektury. Bohaterowie „Złotego biletu” nie tylko dają się lubić, ale i sprawiają, że im kibicowałam jak najlepszym przyjaciołom. Historia nie pędzi szybko. Wszystko dzieje się w swoim tempie i dlatego ta historia ma swój niepowtarzalny klimat, w którym ja się zakochałam. Napięcie jakie jest zbudowane w powieści sprawia, że nie można oderwać się od niej. Człowiek jak w transie (tak bardzo urzeczony relacją głównych bohaterów i nie tylko)pochłania rozdział za rozdziałem. Aż nastaje końcówka, a czytelnik zostaje z milionem pytań i zapewne szokiem wymalowanym na twarzy. Ja tak miałam! Dla fanów Koreii i Kdram –pozycja obowiązkowa. Dla czytelników poszukujących romansu, lekkości w historii oraz troszkę tajemnicy? Proszę bardzo! Monia, dawaj sezon 2! Nie tylko ja czekam! Jak tu leciały iskry, to dopiero tam musi być ogień!

Utalentowany i pożądany Lim Joon nagle staje się bohaterem skandalu, który negatywnie odbija się na jego wizerunku. Agencja odnotowuje spadek sprzedaży płyt, biletów na koncerty oraz gadżetów z podobizną idola, a w internecie nie przestaje huczeć od plotek.

Specjaliści od PR opracowują plan na uratowanie promocji i popularności Joona: organizują prywatne spotkanie z fanami w jego willi. Wziąć w nim udział może każdy, kto zakupi nowy krążek piosenkarza i znajdzie pod plakietką Złoty Bilet. Jest oczywiście pewien haczyk. Przepustek do świata mężczyzny wyprodukowano wyłącznie piętnaście, po czym umieszczono je w losowo wybranych sklepach na terenie całego kraju.

Niespodziewanie jeden z nich trafia w ręce Shin Minseo – dziewczyny, która ledwie kojarzy nazwisko bożyszcza nastolatek i, o zgrozo, nawet nie należy do jego fanklubu!

Jak potoczy się to spotkanie❓️
Jaką tajemnicę skrywa młody piosenkarz❓️

"Złoty Bilet" to wciągająca opowieść, w której mieszają się świat k-popu, skandale i fanowskie emocje. Fabuła pełna niespodzianek i zwrotów akcji trzyma czytelnika w napięciu. Autentyczność postaci Shin Minseo dodaje głębi całej historii, gdy próbuje zdobyć dostęp do zamkniętego świata idola.

Autor zgrabnie ukazuje wpływ skandalu na karierę Lim Joona, a jednocześnie przedstawia strategię agencji muzycznej w odbudowie jego wizerunku. Elementy dramy, klimatu Seulu i tła k-popowego świetnie współgrają, nadając powieści dynamiczny charakter.

Pomysł z "Złotymi Biletami" jako kluczem do prywatnego spotkania z idolem dodaje interesującego elementu rywalizacji i szukania. Całość skonstruowana jest w sposób, który trzyma czytelnika w nieustannym zaintrygowaniu, zachęcając do kontynuowania lektury.

Marzyliście kiedyś o wygranej w loterii?
A może udało wam się coś kiedyś wygrać?

Lin Joon to gwiazda dużego formatu, wiedzie uprzywilejowane życie i jest u szczytu własnej kariery. Niestety błędy z przeszłości i impulsywność gwiazdora powoduje, że popada on w problemy, a fani zaczynają się od niego odwracać. Za problemami Joona stoi tajemniczą postać która postanawia się mścić, za wydarzenie z przeszłości.
Manager Joona postanawia ratować wizerunek gwiazdy i niczym Weely Wonka, ogłasza loterię w której do zgarnięcia jest miejsce na elitarnej kolacji w domu gwiazdora. Tytułowy złoty bilet ukryty jest w nowej płycie Joona.
ShinMinseo niema lekkiego życia odkąd jest pełnoletnią, musi porzucić marzenia o studiach i zatrudnić się w kawiarni by utrzymacie siebie i rodzeństwo. Jej siostra jest olbrzymią fanką Joona, a brat to 16 letni geniusz. Pod wpływem impulsu i chęci sprawienia przyjemności siostrze, Minseo kupuje płytę która okazuje się jedna z 15 szczęśliwych. Jej spotkanie z Joonem otwiera pewien rozdział w życiu tej dwójki ale jaki dowiecie się z książki.
Czytając tą część czułam intrygę która dzieje się poza głównym wątkiem. Od początku próbowałam rozwikłać zagadkę, kim jest osobą która tak mocno łaknie zemsty i czym ona jest podyktowana.
Czekam więc z ciekawością na drugi tom i to w jaki sposób dalej zostanie poprowadzona ta część opowieści.
Jeśli zastanawialiście się nad ta książka to śmiało możecie po nią sięgnąć. Mnie osobiście bardzo przypominała "My summer in Seoul " wiec jeśli wam się podobała to ta też będzie wam pasować

Marzyliście kiedyś o wygranej w loterii?
A może udało wam się coś kiedyś wygrać?

🎫✨️🎫✨️ Recenzja 🎫✨️🎫✨️

Monika Serafin " Złoty bilet. Sezon 1 "
@monikaserafin

Cykl: Złoty bilet #1

Wydawnictwo: Nie powiem
@niepowiem_wydawnictwo

🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️

" Wcale tego nie chciała. Została wyrwana ze świata błogiej nieświadomości o trudach życia i brutalnie wrzucona w rzeczywistość. Powierzono jej obowiązki, które ją przygniatały..."

"Złoty bilet" to niesamowicie wciągająca powieść młodzieżowa, która od samego początku wciąga czytelnika w wir emocji i przygód.. Opowiada historię dwóch bohaterów,Lim Joona i ShinMinseo, którzy pochodzą z zupełnie różnych światów, ale ich losy splatają się w niezwykły sposób..

Autorka wspaniale ukazuje rozwój bohaterów, ich siłę i determinację w pokonywaniu przeciwności losu.. Przez całą książkę towarzyszymy im w ich emocjonalnej podróży, śledząc ich sukcesy i porażki..

Język powieści jest lekki i przystępny, co sprawia, że czyta się ją z wielką przyjemnością. Autorka umiejętnie buduje napięcie i zaskakuje czytelnika zwrotami akcji..Wątki miłosne, przyjaźń i tajemnice są ze sobą świetnie splecione, co sprawia, że trudno oderwać się od lektury..

"Złoty bilet" porusza wiele ważnych tematów, takich jak przyjaźń, miłość, rodzina , poświęcenie i odwaga, różnice społeczne, marzenia i determinacja w dążeniu do celu..
Pokazuje, jak życie może nas zaskakiwać ..

Styl autorki tej historii jest pełen emocji i napięcia.. Od samego początku wprowadza nas w świat koreańskiego showbiznesu, gdzie klimat Seulu, dramy i k-pop są kluczowymi elementami..

Autorka opisuje bohaterów w sposób bardzo plastyczny i szczegółowy.. Przedstawia ich wygląd zewnętrzny, jak również ich charakterystyczne cechy i osobowość.. Opisuje ich sposób ubierania się, ich gesty, wyraz twarzy i sposób poruszania się.. Daje nam również wgląd w ich myśli i emocje, co pozwala nam lepiej zrozumieć, kim są i jakie mają motywacje..

Lim Joona, który jest utalentowany i pożądany, ale nagle wpada w skandal, który negatywnie wpływa na jego popularność..
Wraz z nim odczuwamy spadek sprzedaży płyt, biletów na koncerty i gadżetów z jego podobizną..

" Było wielce prawdopodobne, że dziwna nieznajoma jako jedyna dostrzegała pięknomuzyki, którą grał,a nie jego samego ..."

Jednak nie wszystko jest stracone.. Agencja Joona wraz z ekspertami od PR opracowuje plan, aby uratować jego karierę.. Organizują prywatne spotkanie z fanami w jego willi, które jest dostępne dla tych, którzy zakupią nowy album i znajdą Złoty Bilet.. To jest naprawdę ekscytujące, że tylko piętnaście takich biletów zostało wyprodukowanych i rozdzielonych w losowo wybranych sklepach w całym kraju..

A teraz pojawia się niespodzianka.. Shin Minseo, dziewczyna, która ledwie kojarzy nazwisko Joona i nie należy do jego fanklubu, znajduje jeden z tych Złotych Biletów..
To ogromne zaskoczenie dla Minseo..

Czy Minseo zdecyduje się wziąć udział w tym prywatnym spotkaniu z Lim Joon?

🎫✨️🎫✨️ Recenzja 🎫✨️🎫✨️

Monika Serafin " Złoty bilet. Sezon 1 "
@monikaserafin

Cykl: Złoty bilet #1

Wydawnictwo: Nie powiem
@niepowiem_wydawnictwo

🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️🎫✨️

"Złoty bilet" to...

To moje drugie spotkanie z k-dramą i azjatyckim klimatem w tle i kolejny raz udane. Cała historia ma luźny i dość zabawny klimat - od samego artysty w wytwórni Ant Entertainment, po prezesa aż do rodzeństwa Shin. Ma też jeden niezaprzeczalnie smutny motyw - życie artysty w momencie podpisania kontraktu nie należy już do niego praktycznie i musi robić wszystko to co każd wytwórnia. Pokazuje tak jak duże są cienie sławy, jak wyglądają plotki i skandale oraz jaka jest moc internetu w dzisiejszych czasach. Autorka co prawda zastrzega, że wszystko w książce jest fikcją literacką jestem jednak pewna, że przedstawiona historia spokojnie mogłaby się wydarzyć i mieć niemal identyczny przebieg w rzeczywistości.

Co do samej fabuły to bardzo przypadła mi do gustu. Mamy tutaj delikatne slow burn, jak to w w takich książkach często bywa nie dochodzi nawet do pocałunku, ale scena przy fortepianie była niezwykle urocza. Sam Lim Joon sporo zyskuje przy bliższym poznaniu i chociaż jest nieco roztrzepany to i tak jest bardzo ciekawą postacią.
Na koniec autorka serwuje mocny plot twist i zostawia nas z ogromnym znakiem zapytania - przyznaje, że coś zaczęłam podejrzewać jednak mimo to przeżyłam szok. Domniemuje też, że w kolejnej historii szykuje dla nas jeszcze nie jedną niespodziankę i mam nadzieje, że jedno moje przypusszczenie się potwierdzi🤭.
Polecam na jesienno czy też zimowe wieczory - czyta się ekspresowo i dobra zabawa gwarantowana.

Przyznam, że nieco ponad dziesięć lat temu Korea stała się dla mnie dość intensywną pasją. Choć początkowy entuzjazm pozostawiłam gdzieś w roku 2015, to koreańska kultura usilnie się mnie trzyma i nie chce opuścić.

Zacznę od tego, że książka obudziła we mnie pokłady sentymentu do historii z motywem kopciuszka oraz dwóch zupełnie różnych światów krzyżujących się ze sobą. Mamy tu bowiem zajmującą się młodszym rodzeństwem, twardo stąpającą po ziemi Shin Minseo oraz Lim Joona, gwiazdę k-popu. Wokół Lim Joona wybucha skandal, przez co wytwórnia, musząc ratować jego wizerunek, wpada na pomysł: w losowych albumach wokalisty umieszczony zostaje złoty bilet - przepustka do spotkania z idolem. A jako że nasza bohaterka w ogóle nie jest jego fanką, to przecież oczywiste, że to właśnie ona musi wylosować bilet ;)

Ogromny plus za słowniczek na początku książki, który zdecydowanie przyda się osobom niezaznajomionym z koreańskim nazewnictwem i zwrotami. A te grafiki przy rozdziałach są po prostu cudowne! Książkę czytałam również w ebooku, a tam w dodatku są w kolorze!

Co jeszcze było super, to wykreowanie postaci i ich codzienności. Czytając, zdecydowanie czujemy koreański klimat, przez co moja wyobraźnia i wspomnienia zostały bardzo mile połechtane. Z pewnością nie spodziewałam się wątków kryminalnych, a raczej spokojnego romansidła, wiec plus za zaskoczenie. Otrzymałam bardzo przyjemną historię, do tego fajnie napisaną i choć jest nieco schematyczna, to ja chyba właśnie poniekąd tego oczekiwałam. Wszak uwielbiam koreańskie dramy! To z pewnością nie będzie moje ostatnie spotkanie z piórem autorki, gdyż wyczekuję sezonu 2.

(współpraca reklamowa z wydawnictwem NiePowiem)

"ʙʏᴌᴏ ᴡɪᴇʟᴄᴇ ᴘʀᴀᴡᴅᴏᴘᴏᴅᴏʙɴᴇ, ᴢ̇ᴇ ᴅᴢɪᴡɴᴀ ᴅᴢɪᴇᴡᴄᴢʏɴᴀ ᴊᴀᴋᴏ ᴊᴇᴅʏɴᴀ ᴅᴏsᴛʀᴢᴇɢᴀᴌᴀ ᴘɪᴇ̨ᴋɴᴏ ᴍᴜᴢʏᴋɪ, ᴋᴛᴏ́ʀᴀ̨ ɢʀᴀᴌ, ᴀ ɴɪᴇ ᴊᴇɢᴏ sᴀᴍᴇɢᴏ".

[ Współpraca barterowa z @niepowiem_wydawnictwo Dziękuję za egzemplarz do recenzji. ]

Lim Joon to idol wielu fanek k-popu. Ciężko pracuje i osiąga kolejne sukcesy. Zaczyna tracić grunt pod nogami, gdy powraca do niego mroczny sekret z przeszłości. Jeśli to wyjdzie na jaw, Lim Joon wszystko straci. Nagrania bójki, w którą się wdał szybko obiegają cały internet. Już samo to staje się skandalem i mocno wpływa na karierę Lim Joona. By odbudować wizerunek gwiazdy agencja wpada na pomysł zorganizowania prywatnego spotkania z kilkunastoma fanami w jego willi. Warunkiem udziału jest kupienie jego najnowszej płyty. To w niej, a dokładniej mówiąc w piętnastu losowych egzemplarzach, ukryty jest złoty bilet.

Największą troską Shin Minseo jest zapewnienie młodszemu rodzeństwu dobrego i bezpiecznego życia. Pracuje w kawiarni i po tym, jak zostali w trójkę sami, poświęciła swoje plany i marzenia. Jej młodsza siostra jest WIELKĄ fanką Lim Joona. Minseo chcąc zrobić jej niespodziankę, kupuje jego płytę. Wtedy okazuje się, że Minji już zdążyła przestać go lubić. Wszystko przez skandale, w które idol się wpakował. Shin Minseo decyduje się sama pójść na spotkanie.

Byłam ciekawa tej historii i cieszę się bardzo, że mogę ją zrecenzować. Czytanie to była sama przyjemność. Lekki styl, wciągająca fabuła i Korea, która niezmiennie mnie intryguje. Relacja między głównymi bohaterami rozwija się powoli, co uwielbiam. I świetnie wykreowane postaci. Do tego element tajemnicy i to wszystko sprawia, że jestem kupiona! Czułam się trochę tak, jakbym zamiast oglądać, czytała k-dramę. I bardzo mi się podobało to wrażenie! 😍 Jasne, nie brakuje tu momentami przerysowania niektórych sytuacji czy postaci, ale według mnie dobrze się to zgrywa z całością.

Czuć, że zadaniem tego tomu jest głównie wprowadzenie do reszty historii. Mnie bardzo ciekawi, co będzie dalej. Tym bardziej, że dawno nadejście zakończenia książki nie spotkało się u mnie z takim zaskoczeniem! ❤️ Czekam niecierpliwie na kontynuację!

"ᴘᴀᴛʀᴢʏʟɪ ɴᴀ sɪᴇʙɪᴇ: ᴏɴᴀ ᴡ sᴢᴏᴋᴜ, ᴏɴ ᴢ ʟᴇᴋᴋɪᴍ, ɴᴏɴsᴢᴀʟᴀɴᴄᴋɪᴍ ᴜśᴍɪᴇᴄʜᴇᴍ. ᴏɴᴀ ᴛᴋᴡɪᴌᴀ ᴡ ʙᴇᴢʀᴜᴄʜᴜ, ᴏɴ ᴢᴀᴌᴏᴢ̇ʏᴌ ʀᴇ̨ᴄᴇ ᴢᴀ sɪᴇʙɪᴇ ɪ ᴅᴇʟɪᴋᴀᴛɴɪᴇ ʙᴜᴊᴀᴌ sɪᴇ̨ ɴᴀ ᴘɪᴇ̨ᴛᴀᴄʜ. ᴏɴᴀ ᴡ sᴢᴀʀᴇᴊ, sᴘᴏʀᴛᴏᴡᴇᴊ sᴜᴋɪᴇɴᴄᴇ, ᴏɴ ᴡ ᴄᴢᴀʀɴʏᴍ ᴋᴏᴍᴘʟᴇᴄɪᴇ ᴢᴇ ᴡᴢᴏʀᴇᴍ ᴄᴢᴀʀɴᴏ-ʙᴇᴢ̇ᴏᴡʏᴄʜ sᴢᴇśᴄɪᴀɴᴏ́ᴡ. ᴏɴ ᴄᴢᴇᴋᴀᴌ, ᴀᴢ̇ ᴅᴢɪᴇᴡᴄᴢʏɴᴀ sɪᴇ̨ ᴏᴅᴇᴢᴡɪᴇ, ᴀ ᴏɴᴀ ᴢᴜᴘᴇᴌɴɪᴇ ᴢᴀᴘᴏᴍɴɪᴀᴌᴀ ᴊᴇ̨ᴢʏᴋᴀ ᴡ ɢᴇ̨ʙɪᴇ".

Lim Joon gwiazda k-pop i aktor nagle staje się bohaterem skandali. Fani się od niego odwaracają, traci qażne kontrakty. By ratować twarz zgadza się na plan specjalistów od PR-u - ma spotkać się w swoim domu z fanami, którym uda się zdobyć złoty bilet - ukryty w najnowszych płytach piosenkarza. Jeden z nich trafia do Shin Minseo. Dziewczyna nie jest nawet jego fanką, nie za bardzo zna twórczość Joona, a dodatkowo pochodzi z zupełnie innego świata. Jak skończy się to spotkanie? Czy reputacja Lim Joona zostanie naprawiona? Przekonajcie się sami...
To naprawdę lekka I przyjemna lektura, która doskonale wpisuje się w konwencję koreańskich dram. Są tu nieco przerysowane sytuacje I postacie ( naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić, by poważny szef wytwórni zachowywał się jak ten w książce ),ale ogólnie dobrze się czyta. Napisana lekkim językiem, pokazuje życie ludzi w koreańskim show-biznesie, cały czas na świeczniku, pod obserwacją, gdzie jeden błąd może wiele kosztować. Relacja między bohaterami rozwija się powoli, jestem bardzo ciekawa, co będzie dalej. Mamy tu też tajemnicę i sekrety z przeszłości... Z łatwością potrafię sobie wyobrazić książkę przeniesioną na mały ekran - na pewno też by mi się podobała.

📜RECENZJA 📜

Lim Joon bożyszcze i idol wielu fanów k-popu przed którym świat stoi otworem.Na swoj sukces ciężko zapracował czego efektem jest zdobycie wielu prestiżowych nagród.Lim skrywa pewien mroczny sekret.Jednak jest ktoś kto jeszcze go zna.Podczas imprezy Lim wdaje się w bójkę z kolegą po fachu,a nagrania z tego wieczoru obiegają cały internet.Mężczyzna staje się bohaterem skandalu ,który ma duży wpływ na jego karierę.
Agencja z którą współpracuje znajduje sposób na odbudowanie jego wizerunku.Planują organizację prywatnego spotkania z fanami w jego willi. Udział będzie mógł wziąć każdy, kto zakupi nową płytę pod którą znajduje się bilet.Istnieje jednak pewnien haczyk.Biletów jest tylko piętnaście,a każdy z nich umieszczony w losowo wybranych płytach.

Minseo to dziewczyna ,której najważniejszym celem w życiu jest zapewnienie bezpieczeństwa i normalnego życia dwójce swojego młodszego rodzeństwa.
Pracuje w kawiarni i każdego dnia stara się aby ich życie było lepsze.Poświeciła swoje plany ,marzenia i ambicje dla dobra rodzenstwa i nie znosi gdy oni nie szanują jej poświęcenia lekceważąc naukę.
Siostra Minseo jest wielką fanką Lima,wie o nim wszystko i swoimi nowinami obdarowuje mało zainteresowane tym rodzeństwo.Minseo pragnie zrobić siostrze niespodziankę i zakupuje płytę jej idola, w której znajduje złoty bilet gwarantujący spotkanie z Lim,tylko że jej siostra nie jest już jego fanką.Minseo postanawia sama udać się na to spotkanie....

,,Złoty bilet ,,jest powieścią mlodzieżową. Historią dwójki ludzi z zupełnie różnych światów,których pomimo wielu różnic połączy niezwykła więź.Obydwoje pomimo swojego młodego wieku niosą na swoich barkach duży bagaż doświadczeń. Historia o popełnianiu błędów I ponoszeniu ich konsekwencji.O blaskach i cieniach życia na świeczniku.Zmaganiach się z problemami I trudami dnia codziennego.O życiu z poczuciem winy i wyrzutami sumienia, które nie daja o sobie zapomnieć.O skrywanych sekretach I tajemnicach,które mogą okazać się tragiczne w skutkach.Przeszłości,która ma ogromny wpływ na teraźniejszość I dalsze życie.Historia o poświęceniu się dla dobra innych.O radzeniu sobie z wieloma trudnościami I przeciwnościami losu.Podejmowaniu trudnych I ryzykownych decyzji. O strachu przed utraceniem możliwości spełnieniania swoich marzeń I planów.Postawianiu na pierwszym miejscu dobra innych.Poświęceniu się, rezygnacji z marzeń I planów.
Historia o budowaniu relacji, zafascynowaniu Ciekawości spowodowanej namiastką normalności I chęci jej zaznania. Potrzebie bliskości, zaufania ,akceptacji,spokoju I zwyczajności.
Ale nie zabraknie także nuty strachu i niepewności.

Ta książka jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością autorki i bardzo się cieszę, że miałam tą możliwość.Obawiałam się , że taka historia może nie być w moim guście,lecz przepadłam dla niej i nie mogłam oderwać się od czytania.
Autorka stworzyła genialną młodzieżową historię pełną emocji I wrażeń które bedą towarzyszyć już od pierwszych stron. Napisaną niezwykle swobodnym I lekkim stylem pisania.Ciekawa i wciągającą fabuła, sprawiła że książkę czytałam z wielkim zaciekawieniem I przyjemnością. A strony znikały w mgnieniu oka.Akcja poprowadzona płynnie bez zbędnego przeciagania jednak niejednokrotnie zaskakując.Bohaterowie świetnie wykreowani,zróżnicowani i nie przerysowani.A ich losy śledziłam z zaciekawieniem.
Autorka świetnie przedstawiła i pokazała zupełnie inny świat i kulturę ,którą było czuć na każdej stronie tej powieści.Wyjaśnienia słów,których się nie zna jest dodatkowym atutem tej książki .
Zadbała również o nutę tajemniczości, której odkrywanie kartka po kartce dostarcza deszczyku emocji.
Historia, która dostarczy wiele emocji.Pokazując,że sława wcale nie jest pasmem sukcesów i samych przyjemnych rzeczy.Wystarczy jeden nie właściwy ruch ,który może pociągnąć za sobą duże konsekwencje.A zaznanie normalności w takim świecie jest trudne.
Lekka ,przyjemna i niezwykle wciągającą lektura.
Zakończenie pozostawia ogromny niedosyt I zapowiada ,że kolejny tom będzie równie ekscytujący.
Polecam Wam poznać tą historię, a ja wyczekuję kolejnego tomu.

📜RECENZJA 📜

• Od wydawnictwa