Złoty bilet. Sezon 2

Okładka książki Złoty bilet. Sezon 2 Monika Serafin
Okładka książki Złoty bilet. Sezon 2
Monika Serafin Wydawnictwo: Nie powiem Cykl: Złoty bilet (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa

Cykl : złoty bilet #2

Wydawnictwo : Nie powiem
@niepowiem_wydawnictwo

🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫

" Była silna. Tak silna! Przyszła do niego znowu, a on odczuł nagle wielką radość z tego powodu. Nie poddała się. Nigdy się nie poddawała. Czując, że za chwilę się rozpłacze, podszedł do niej. Żeby tylko ja przytulić..."

"Złoty bilet. Sezon 2" to kolejny rozdział w historii bohaterów Joon i Minseo..
Ta kontynuacja opowiada o ich dalszych przygodach,kłamstwach, sekretach i intrygach, oraz pełnej gamie emocji i wyzwaniach z jakimi muszą się zmierzyć..

Autorka ma zdolność tworzenia historii, które wciągają czytelnika od pierwszych stron.. Jej styl pisania jest pełen emocji i napięcia, co sprawia, że trudno oderwać się od lektury..

Dodatkowo, styl autorki jest dynamiczny i płynny, co sprawia, że czytanie tej książek jest przyjemne i niezwykle absorbujące.. Czytelnik nie tylko odczuwa emocje bohaterów, ale także przenosi się wraz z nimi w różne miejsca i sytuacje..

Od samego początku autorka buduje relację między Joonem i Minseo w sposób subtelny i pełen tajemnicy.. Powoli przeradza się ona w coś więcej niż tylko znajomość, a czytelnik czuje, jak rośnie zauroczenie i wzajemna fascynacja bohaterów..

Niestety, na drodze ich szczęścia pojawiają się skandale i sekretne dziewczyny idoli.. To moment, w którym autorka zaskakuje czytelnika i wprowadza dodatkowe napięcie do fabuły.. Skandale stwarzają wiele trudności dla bohaterów, a informacja o sekretnej dziewczynie idola wywołuje prawdziwą burzę wśród fanów..

W tym momencie historia nabiera jeszcze większej intensywności, gdy szantażysta wkracza do akcji.. Autorka umiejętnie podkręca atmosferę i sprawia, że czytelnik nie może się oderwać od dalszego czytania.. Ciekawe jest, jak Joon i Minseo poradzą sobie z tym nowym wyzwaniem i jak będą bronić swoją miłość przed szantażystą..

" Dopiero co poukładała swoje uczucia, dopiero co zdecydowała się go poznać, zbliżyć do niego, a już wszystko się sypało..."

Joonie i Minseo, którzy mimo przeciwności losu i zakazów ze strony wytwórni muzycznej, kontynuują swoją znajomość.. Stopniowo ich relacja przeradza się w coś więcej niż tylko przyjaźń.. Początkowo są to tylko pierwsze pocałunki, ale z czasem odkrywają, że są zakochani i są wzajemnie zafascynowani sobą..

Jednak niestety, na światło dzienne wychodzą kolejne skandale.. Największym zaskoczeniem dla fanów jest informacja o sekretnej dziewczynie idola..
To wywołuje prawdziwą burzę w mediach społecznościowych i wśród fanów. Ale to jeszcze nie koniec problemów..

Joon i Minseo muszą teraz stawić czoła tym trudnościom i znaleźć sposób, aby przetrwać te skandale i szantaże..

Czy ich miłość jest wystarczająco silna, aby przetrwać te trudności?
Czy uda im się pokonać przeciwności i być razem?

🎫🎫🎫🎫 Recenzja 🎫🎫🎫🎫

🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫🎫

"Złoty Bilet" sezon 2 @monikamserafin

[ Współpraca recenzencka z @niepowiem_wydawnictwo ]

Recenzja ⬇️
❤️‍🩹 Drugi sezon tej fascynującej opowieści zanurza widzów głębiej w emocjonalny labirynt Seulu, serwując im mieszankę ekscytujących przeżyć, dramatycznych zwrotów akcji i nieodłącznej magii k-popu. Joon i Minseo, mimo przeciwności oraz sprzeciwianiu się wytwórni, odważnie kontynuują swoją zakazaną miłość, co sprawia, że stają się nie tylko bohaterami, ale także symbolem uporu w obliczu trudności.

W 2️⃣ sezonie widzowie są świadkami rozkwitającej relacji bohaterów, gdy ta powoli przeradza się w coś więcej – pierwsze pocałunki, zauroczenia, wzajemną fascynację. ❤️ Jednak sielanka zostaje przerwana, gdy na światło dzienne wychodzą kolejne skandale, a wśród nich istna perełka dla fanów: informacja o sekretnej dziewczynie idola. To wydarzenie rzuca cień na pozornie idealną miłość i staje się katalizatorem prawdziwej burzy.

⚡Napięcie w narracji wzrasta, gdy szantażysta Lim Joona przenosi rozgrywkę na wyższy poziom, wykorzystując zdobyte informacje. Widzowie są wciągnięci w wir emocji, zastanawiając się, jak główni bohaterowie poradzą sobie z kolejnymi trudnościami. Pytanie, jak daleko są gotowi pójść dla miłości, staje się centralnym motywem, a ich wybory stawiają ich przed trudnymi decyzjami, co nadaje opowieści tajemniczą głębię.⚡

Dodatkowo, drugi sezon nie zawodzi pod względem zaskakujących zwrotów akcji i dynamicznego rozwoju postaci. Przenikliwe spojrzenie na kulisy k-popowej machiny oraz wewnętrzne konflikty bohaterów wzbogacają fabułę, sprawiając, że ta opowieść zasługuje na uwagę zarówno miłośników kultury k-pop, jak i tych, którzy poszukują porywającej, pełnej napięcia historii miłosnej. Drugi sezon to pełna emocji podróż, która potrafi zaskoczyć i poruszyć każdego widza. 🤭🥰

"Złoty Bilet" sezon 2 @monikamserafin

[ Współpraca recenzencka z @niepowiem_wydawnictwo ]

Recenzja ⬇️

W pierwszej kolejności chcę podziękować autorce za to, że nie musieliśmy długo czekać na 2 sezon. Po takim zakończeniu 1 sezonu, druga część należała się nam od razu i tak właśnie niemalże dostaliśmy ją, za co dziękuję, że nasze rozwalone serca zostały poskładane, a zadane pytania zostały wynagrodzone nam solidną dawką świetnej kontynuacji. Jest to niesamowita młodzieżówka, która trafia do serc nawet tej troszkę starszej rzeszy czytelników. Czytając ją sobie w głowie uświadomiłam, że to jest młodzieżówka, nie spodziewałam się, że trafi wprost i w moje serce. Jeśli martwicie się, że nie jesteście w klimacie Korei, Kpopu, czy po prostu Kdram, nie martwcie się, mamy tutaj wytłumaczone wyrażenia, które powinny Wam ułatwić czytanie. Relacja między naszymi bohaterami jest tak delikatna, subtelna… tak piękna. Siedziałam, chłonęłam tę historię i cieszyłam się nimi. Nieprzekoloryzowani Minseo i Lim Joon to kolejny plusik na korzyść całości. Sezon 2 jest napisany tak, że nie mogłam oderwać się od niego, aż nie przeczytam ostatniego zdania. Masa emocji jaka jest ukryta w kartkach książki wartka akcja to kolejne ukłony w stronę autorki. Jestem zachwycona i dumna, że jestem patronką „Złotego Biletu”. Dziękuję @monikamserafin i @niepowiem_wydawnictwo .

Jeżeli myśleliście, że pierwsza część była dawką ogromu emocji to faktycznie nie poznaliście jeszcze drugiej. Autorka przeszła samą siebie. Wiedziałam, że będzie się działo po tym, jak skończył się tom pierwszy, ale nie przypuszczałam, że wydarzy się aż tyle.
Tutaj nie ma czasu na nude i rozmyślania. Akcja szybuje tak, że nie sposób się oderwać. Niestety z tą książka zarwana noc jest gwarantowana.
Nie chce Wam zdradzać fabuły, bo jeśli ktoś jeszcze nie czytał części pierwszej to czas nadrobić zaległości, ale powiem Wam, że ta para zostanie w moim sercu na dłużej. Minseo i Lim Joon rozkochali mnie w sobie na zabój.
Kto nie czytal pierwszej części biegnie nadrabiać właśnie teraz!
Reszta pamiętacie, jak skończyła się poprzednia książka? Nad naszymi kochankami zawisła mroczna tajemnica. I wplątany w nią będzie współpracownik z kawiarni, w której pracuje Minseo. Nawet się nie spodziewacie co takiego się wydarzyło i jak cholernie złośliwa potrafi być przeszłość, która się za nami ciągnie. Tutaj mamy tego najlepszy przykład.
Czy skrywana przez Joona tajemnica zniszczy związek tych dwoje?
Co takiego z sekretem łączy Minseo?
Tego musicie dowiedzieć się sami. Jednak na pewno nie będziecie się nudzić. Tutaj nie ma na to czasu. Ja skakałam z kartki na kartkę i biłam się po rękach, by nie zerknąć na ostatnią stronę, by nie dostać przedwcześnie zawału i sprawić, czy wszystko skończy się dobrze. Udało mi się i bez spojlerowania dobrnelam do końca. I co to było za zakończenie!
Takie książki to ja mogę czytać. Mogłabym przeżywać dalsze losy tej dwójki nadal. Niech serial, lub koreańska domaga trwają i trwają dostarczając nam masę wspaniałych przeżyć.
Pismo autorki znów mnie nie zawiodło. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Nie ma tu zbędnych opisów. Wszystko jest idealnie wyważone i sprawia, że czytanie to sama przyjemność.
Polecam!

Drugi tom „Złotego biletu” to dopiełnienie historii Lim Joona i Minseo. Przynosi odpowiedzi na wszystkie pytanie jakie pojawiły się w poprzednim sezonie i nie rozczarowuje. Chociaż główny wątek udało mi się dobrze rozgryźć to motywacja 01AntGang01 była jednak sporym zaskoczeniem. Podobnie jak wszystko stopniowo ukazywane tu z rodzącego się potajemnego (!) związku między dwójkà głównych bohaterów. Zagranie ze strony wytwórni było okropne ale jak widać dla nich nigdy nie liczy się człowiek tylko cyferki natomiast zmroziło mnie bardzo zachowanie fanek. Myślę, że wiele z nas nie zdaje sobie sprawy jak bardzo czasami nastolatki zafiksowane są na swoich crushach i jak wiele złego może to spowodować - sytuacja pod bramą domu gwiazdora była bardzo niebezpieczna i myślę, że wcale nie tak bardzo daleka od rzeczywistości. To tylko pokazuje jak bardzo okrutne i pozbawione zasad są osoby, które tytułują się fanami dane osoby😔.

Mocno zaskoczyła mnie końcówka tej historii i przyznaje, że nie rozumiem do końca zachowania Joona. Rozumiem zachowanie Minseo i bardzo mocno ją podziwiam natomiast nie wiem kompletnie czemu Joon chciał zrobić to co zrobił. Dziwiłam się też troche czemu nie mógł nieco inaczej rozmawiać z Ant Entertainment, ale to bardzo z logicznego punktu widzenia🤭 bo zamysł tych sytuacji był jasny, no i jednak kontrakt wiąże artyste z wytwórnią w tym pewnie zobowiązuje go do pewnych rzeczy.

Miłym zaskoczeniem był za to Moon Jihoon, który wcześniej jawił mi się jako niezwykle wredny i zazdrosny typ. Odwrotnie za to niż Minji, która jednak okazała się jeszcze bardzo naiwną i lekkomyślną dziewczynką. Widać poziom rozwagi i lekkomyślności w rodzinie został zachowany bo mimo tego co robił Minjun doceniam jego intencje.

Całość to bardzo fajna mieszanka, dzięki której można zrozumieć że wszystko ma swoje konsekwencje, kłamstwo nie popłaca i nie zawsze wszystko powinno być tylko na naszych barkach. Polecam!

Jest to tom drugi, więc polecam zacząć od pierwszej części, by wiedzieć dlaczego dzieje się to, co tu się dzieje. Druk bardzo duży, opowieść bardzo wciąga, więc nic dziwnego, że czyta się ją bardzo szybko. Cała historia zaczyna się jakby w momencie w którym ostatnio się skończyło. Zwracam na to uwagę, gdyż tutaj czas płynie trochę inaczej. Autorka bardzo ogólnikowo wszystko opisuje, jakby nie chciała, byśmy wiedzieli w jaki sposób płynie czas w tej powieści. Zauważa przy tym przyrodę, opowiada co mijają po drodze, zaznacza, że spacerują i nagle któreś z nich się odzywa i trwa dalsza konwersacja. To nigdy nie są zwykłe dialogi. Co zdanie wypowiedziane przez kogoś, to mamy wytłumaczone jaki miało odnieść skutek, co stało się wcześniej i dlaczego wywołało akurat taką sytuację. Następnie ponowna wypowiedź i jej opis. Właśnie dlatego nie skupiając się na samej rozmowie czujemy jakby sceny działy się gdzieś w bliżej nieokreślonej przyszłości. Postacie często poddają się chwili. Kiedy coś sprawia im wielką przyjemność, puszczają wodze fantazji, później się za te myśli karcąc. To były urocze momenty, wyrażające ich zakłopotanie i zauroczenie obecną osobą. Postacie chcą sobie zaufać, bo czują się przy sobie bezpieczni. Obserwujemy jak bardzo się na siebie otwierają, do jakich czułości dochodzi między nimi i to to było bajecznie piękne! Ale każda bajka ma swoich przeciwników, a osoba znana słynie z plotek na swój temat. I to one najbardziej tu namieszają, bo wyjdzie na to, że ktoś, komu już bezgranicznie ufała ma jednak kogoś na boku. Te pierwsze odruchy w tym temacie były dosyć bolesne. Ktoś ewidentnie chciał mu zaszkodzić, ale kto? Jak wytłumaczyć coś, gdzie im więcej tłumaczeń, tym następuje mocniejsze plątanie się w tym co jest prawdą, a co kłamstwem?
Pieniądze, miłość, znajomości i rodzina. Walka o przyszłość kosztem przeszłości. Duży nacisk był tu rozkwit miłości i później na walkę o uczucia, by pomimo dram, przetrwały. Bardzo mi się ten nacisk podobał, bo pokazał, że zawsze warto walczyć o miłość. Piękna historia, bardzo ją polecam:-)

Nawet nie wiecie z jaką niecierpliwością czekałam na tego ebooka! Część pierwszą pochłonęłam bardzo szybko i nie sądziłam, że świat koreańskich dram wciągnie mnie tak bardzo. W sezonie drugim działo się dużo dużo więcej, przez co lektura przebiegła w błyskawicznym tempie.
Joon i Minseo kontynuują swoją znajomość, pomimo zakazów i przeciwności. Ta relacja powoli przeistacza się w coś więcej, pojawia się zauroczenie i pierwsze pocałunki. Brzmi idealnie, niestety kolejne skandale wychodzą na światło dzienne. A wśród nich prawdziwy crème de la crème dla fanów: Joon ma sekretną dziewczynę! Ta informacja rozpętuje burze w social mediach i jednocześnie daje szantażyście Lim Joona nowe możliwości. A zakochani? Zobaczcie, jak wiele potrafią znieść dla miłości.
Tak jak pisałam na początku, książka mi się podobała i bardzo mnie wciągnęła. Najważniejszym i najciekawszym wątkiem był oczywiście rozkwit związku i miłości Mineso i Joona. Autorka bardzo przyjemnie pokazała ewolucje tej relacji i to, jak młodzi walczą o tę miłość. Kiedy do sieci wycieka zdjęcie idola z jakąś dziewczynę, wytwórnia reaguje natychmiast. Lim Joon nie może publicznie spotyka się z Minseo, a jego udawaną dziewczyną zostaje Nova, koleżanka z dramy, w której wspólnie grają. Podziwiam tutaj Minseo, która godziła się na wszystko, bo wymagało to od niej wiele zrozumienia i hamowania zazdrości. Bardzo ciekawym motywem jest ten, kiedy rywal Joona postanawia uwieźć młodą kelnerkę. Niestety, ten wątek jest krótki i mało rozbudowany, a szkoda, bo miał potencjał, aby ukazać jeszcze bardziej to, jak Minseo zależy na Joonie. Autorka obszernie ukazuje brutalność świata show-biznesu. Gwiazdy tak naprawdę niewiele mają do powiedzenia i to pracodawca (czyli wytwórnia) decyduje co robią i z kim się spotykają. To bardzo smutne, ale z pewnością prawdziwe. Autorka poruszyła także wątek hejtu, co według mnie jest bardzo ważne. Fanki Joona, po poznaniu prawdziwej tożsamości Minseo wpadają w szał. Wyzwiska i negatywne komentarze w Internecie nie mają końca, a dziewczyna zostaje nawet obrzucona jajkami! Takie zachowania nie powinny mieć miejsca, i podobała mi się reakcja Lim Joona na ataki kierowane w stronę Minseo. W drugiej części bardzo rozwija się motyw szantażysty idola. Dowiadujemy się o dokładnych przyczynach jego zachowania i było to zaskoczeniem. Dodatkowo wyjaśnione zostają wątki związane z rodzicami rodzeństwa Shin! I tutaj także nie spodziewałam się kilku rzeczy. Całość książki bardzo mi się podobała i trudno jest mi sobie wyobrazić, że to koniec spotkania z bohaterami… Zakończenie jest otwarte i mam nadzieję, że powstanie część trzecia, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości i zamknąć wiele wątków! Autorko, liczę na to! 😊

🌸Recenzja🌸

"Złoty bilet 2"

Autorka:@monikamserafin

Wydawnictwo:@niepowiem_wydawnictwo
(współpraca barterowa)

Cześć książkoholicy!

🌸Wpadam dziś do Was z recenzją książki "Złoty bilet 2",myślę że jest to idealna pozycja na wieczór po ciężkim tygodniu pracy,aby sie zrelaksować i odsapnąć.
Seulski klimat, drama i k-pop. Powracają w drugim sezonie.
Pierwsza część pochłonęła mnie bez reszty i skończyła się w zaskakujący sposób, tak druga część również mi się podobała.Bardzo byłam ciekawa jak dalej potoczą się losy głównych bohaterów i jak Joon poradzi sobie z osobą która wysyła mu wiadomości w których mu grozi. Minseo i Joon pomimo przeciwności, kontynuuje znajomość, która z każdym dniem wchodzi na wyższy level.
Sekrety zaczynają wychodzić na światło dzienne, a towarzyszące temu wydarzenia, są zaskakujące i trzymające czytelnika w napięciu do ostatnich stron.
Autorka świetnie budowała napięcie, dzięki temu historia była pełna emocji.
Sama okładka niesamowicie przyciąga wzrok.

🌸Pomimo zakazu wytwórni Joon i Minseo,wciąż kontynuują swoją znajomość, która z kazdym kolejnym dniem przeradza się w coś więcej niż przyjaźń. Skandal goni skandal, a fakt, że idol tak wielu nastolatek, ukrywa przed nimi swoją nową dziewczynę, wywołuje lawinę niepochlebnych komentarzy i wydarzeń. Zazdrosne fanki nie potrafią się z tym pogodzić. Szantażysta Lim Joona zaczyna coraz bardziej mieszać w jego życiu i zaczyna zagrażać również Minseo.

Moja opinia:7/10

🌸Recenzja🌸

"Złoty bilet 2"

Autorka:@monikamserafin

Wydawnictwo:@niepowiem_wydawnictwo
(współpraca barterowa)

Cześć książkoholicy!

Seulski klimat, drama i k-pop. Powracają w drugim sezonie.
Pierwsza część...

🩷 Q: Są tutaj jacyś fani dram albo k-popu?

🩷 Jeśli tak, to ta książka jest wręcz idealna dla Was. A jeśli jeszcze nie zagłębialiście się w takie tematy, to nigdy nie jest za późno i może właśnie teraz jest na to odpowiedni moment.

🩷 Już od przeczytania ostatniej strony poprzedniego tomu, wręcz nie mogłam się doczekać, aż w moje ręce trafi następny. Ta urocza młodzieżówka oczarowała mnie nie tylko niepowtarzalnym klimatem, ale przede wszystkim wątkiem romansowym. Jest on tutaj zdecydowanie inny, niż w większości książek, które teraz pojawiają się na rynku. Poprowadzony w bardzo delikatny, ale przez to wyjątkowy sposób, naprawdę przypadł mi do gustu.

🩷 Mimo zakazu wytwórni Joon i Minseo kontynuują swoją znajomość, która z czasem przeradza się w coś więcej. Na jaw wychodzą jednak kolejne skandale, a przede wszystkim fakt, że idol, a zarazem ukochany tak wielu nastolatek, ukrywa przed nimi swoją nową dziewczynę. Wywołuje to nie tylko wściekłość jego zazdrosnych fanek, ale wręcz burzę, która ułatwia szantażyście Lim Joona przeniesienie rozgrywki na wyższy poziom. Ile zakochani będą w stanie poświęcić dla miłości?

🩷 Bardzo fajne jest to, że sposób napisania tej książki pozwala na to, by mógł ją przeczytać praktycznie każdy czytelnik, niezależnie od wieku. Jest przewidziana głównie dla młodzieży, ale myślę, że na spokojnie spodoba się również starszym osobom. Jest to literatura młodzieżowa, ale jak myślicie o takiej, która w większości teraz trafia na półki księgarń, to jesteście w błędzie. Historia zawarta w tej książce to dla mnie jak powrót do tego co było około 10 lat temu i vibe'u seriali dla nastolatków, które wtedy leciały w telewizji.

🩷 Sezon 2 zdecydowanie dorównał poziomem pierwszej części, a autorka bardzo fajnie pociągnęła dalej całą historię. Jestem pewna, że jeszcze nie raz wrócę do tej serii, a Was zachęcam do przeczytania mojej recenzji poprzedniego tomu. Mam nadzieję, że uda mi się przekonać Was do poznania niezwykłej historii Minseo i Joona 💕

🩷 Q: Są tutaj jacyś fani dram albo k-popu?

"[...] 𝓐 𝓽𝔂 𝓳𝓮𝓼𝓽𝓮𝓼́ 𝓽𝓻𝓸𝓬𝓱𝓮̨ 𝓳𝓪𝓴 𝓶𝓸𝓳𝓪 ł𝓪𝓭𝓸𝔀𝓪𝓻𝓴𝓪, 𝓶𝓸𝓶𝓮𝓷𝓽𝓪𝓵𝓷𝓲𝓮 𝔀𝓻𝓪𝓬𝓪𝓳𝓪̨ 𝓶𝓲 𝓼𝓲ł𝔂, 𝓴𝓲𝓮𝓭𝔂 𝓶𝓪𝓶 𝓬𝓲𝓮̨ 𝓸𝓫𝓸𝓴".

[ Współpraca barterowa z @niepowiem_wydawnictwo @monika_serafin Dziękuję za egzemplarz do recenzji. ]

✧ Dla przypomnienia, bez spoilerów, Złoty bilet to historia idola wielu nastolatek Lim Joona. Jego życie byłoby usłane różami, gdyby nie mroczny sekret z przeszłości. Na domiar złego chłopak niczym magnes zaczyna przyciągać do siebie skandale i by odbudować jego wizerunek agencja wpada na genialny pomysł. Organizują prywatne spotkanie z kilkunastoma fanami. By się na nie dostać wystarczy złoty bilet, ukryty w piętnastu losowych egzemplarzach jego najnowszej płyty. Jeden z nich znajduje Shin Minseo. O Lim Joonie wie jedynie od siostry, która jest jego wielką fanką. Jednak to Minseo trafia na wieczorek u Joona i wtedy wszystko tak naprawdę się zaczyna 😆

✧ Ta dwójka kontynuuje znajomość pomimo sprzeciwów wytwórni. Wzajemna fascynacja rośnie, podobnie jak złość szantażysty Lim Joona. Nie przestaje wysyłać do niego wiadomości, grożąc mu, że ujawni jego przeszłość. Gdy do internetu wycieka informacja o sekretnej dziewczynie idola rozpętuje się prawdziwa burza. Fanki Joona zaślepia nienawiść. Czy ich uczucia przetrwają?

✧ Co to była za przygoda! Poproszę zawsze o tak dobrze napisane i przemyślane dylogie! To naprawdę udana kontynuacja. Tak samo lekki styl i jeszcze bardziej wciągająca fabuła. Kolejne skrawki tajemnicy i przeszłości Joona wychodzą na jaw i jestem pod wrażeniem tego, jak autorka poprowadziła tę historię. Historia jest ciekawa i zabawna, a równocześnie pełna emocji. Nie mogłam się oderwać.

✧ Jestem tą historią zauroczona. Bez reszty. I z ogromną chęcią przeczytałabym więcej ❤️ Jeśli lubicie temat Korei, kdramy czy kpop, koniecznie musicie to przeczytać!

"𝓑𝔂ł𝓪 𝓼𝓲𝓵𝓷𝓪. 𝓣𝓪𝓴 𝓼𝓲𝓵𝓷𝓪! 𝓟𝓻𝔃𝔂𝓼𝔃ł𝓪 𝓭𝓸 𝓷𝓲𝓮𝓰𝓸 𝔃𝓷𝓸𝔀𝓾, 𝓪 𝓸𝓷 𝓸𝓭𝓬𝔃𝓾ł 𝓷𝓪𝓰𝓵𝓮 𝔀𝓲𝓮𝓵𝓴𝓪̨ 𝓻𝓪𝓭𝓸𝓼́𝓬́ 𝔃 𝓽𝓮𝓰𝓸 𝓹𝓸𝔀𝓸𝓭𝓾. 𝓝𝓲𝓮 𝓹𝓸𝓭𝓭𝓪ł𝓪 𝓼𝓲𝓮̨. 𝓝𝓲𝓰𝓭𝔂 𝓼𝓲𝓮̨ 𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸𝓭𝓭𝓪𝔀𝓪ł𝓪. 𝓒𝔃𝓾𝓳𝓪̨𝓬, 𝔃̇𝓮 𝔃𝓪 𝓬𝓱𝔀𝓲𝓵𝓮̨ 𝓼𝓲𝓮̨ 𝓻𝓸𝔃𝓹ł𝓪𝓬𝔃𝓮, 𝓹𝓸𝓭𝓼𝔃𝓮𝓭ł 𝓭𝓸 𝓷𝓲𝓮𝓳".

• 2023r. (155)
  • 52/2024 Book Challenge