Maklakiewicz. Zaczęło się od tego, że jestem brzydki...

Okładka książki Maklakiewicz. Zaczęło się od tego, że jestem brzydki... Ryszard Abraham
Okładka książki Maklakiewicz. Zaczęło się od tego, że jestem brzydki...
Ryszard Abraham Wydawnictwo: MANDO biografia, autobiografia, pamiętnik
MANDO
2023-06-07
2023-06-07
Maklakiewicz Zdzisław Maklakiewicz aktor polscy artyści aktorzy artyści polscy kino film film polski polski film teatr

1965

Anegdotki o Maklaku. Wiadomo, że jak o Maklakiewiczu, to i o Himilsbachu, bo to nierozłączna para. Jak sól i pieprz.
Właściwie to nic nowego, jeśli się już coś czytało o tej dwójce artystów.

Właściwie to nic nowego, jeśli się już coś czytało o tej dwójce artystów.

Słabiutka książeczka pisana na kolanie z wykorzystaniem jedynie Wikipedii i Google'a.
Jestem zażenowany.

Jestem zażenowany.

audiobook - chaotycznie rozrzucone anegdoty, niemniej, dla fana Maklaka, bardzo przyjemna lektura

Duże rozczarowanie. To nie są biografie, trudno nazwać to też wspomnieniami.
Jest to zbiór anegdot o Zdzisławie Maklakiewiczu i Janie
Himilsbachu w roli głównej.
Wiele z anegdot już znałam z innych źródeł.
Lekka, dla mnie mało zabawna lektura, niewiele mówiąca o bohaterach.

Duże rozczarowanie. To nie są biografie, trudno nazwać to też wspomnieniami.
Jest to zbiór anegdot o Zdzisławie Maklakiewiczu i Janie
Himilsbachu w roli głównej.
Wiele z anegdot już znałam z innych źródeł.
Lekka, dla mnie mało zabawna lektura, niewiele mówiąca o bohaterach.

Wspomnienia o aktorze. Szczerze muszę przyznać, że ta książka jest trochę lepsza od pierwszej o Himilsbachu.

Ogromna szkoda, że autor poprzestał na anegdotycznym wymiarze Maklakiewicza. Chciałoby się, by ta, niemała przecież, praca doprowadziła do pełnoprawnej monografii.

Zbiór anegdot o Zdzisławie Maklakiewiczu i Janie Himilsbachu. Spodziewałam się dowiedzieć czegoś więcej o aktorze.

• PRL
  • Warszawskie
  • Biografie. Na faktach.

Dodaj cytat z książki Maklakiewicz. Zaczęło się od tego, że jestem brzydki...