Pakuś i orkiestra cyrkowa

Okładka książki Pakuś i orkiestra cyrkowa Magali Le Huche
Okładka książki Pakuś i orkiestra cyrkowa
Magali Le Huche Wydawnictwo: Kumkamy Seria: Pakuś interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Pakuś
Kumkamy
2015-10-14
2015-10-14

To książeczka wyjątkowa. Trafiamy wprost na arenę cyrkową, a tam sztuczki, figle i dźwięków masa cała. To lektury, które przenoszą najmłodszych czytelników do krainy muzyki, a przy okazji i pasję rozbudzić mogą. Całość wydana z szacunkiem do czytelnika i wysoką jakością. Idealna na prezent dla przedszkolaka.

Muzyka to cudowny nośnik sztuki.🎨
Na tym profilu zwykle bazuje na tym co sama dostrzegam, jak odbieram i rozumiem.
W słowach i nośniku, jakim jest malarstwo.✨️

Dziś będzie trochę inaczej.

Chciałabym przedstawić Wam jedną z książek Wydawnictwa Kumkamy, które miałam ogromną przyjemność poznać w ramach naszej współpracy.
"Pakuś i orkiestra cyrkowa " to prawdziwy skok w nieszablonowe rozwiązania.

Dlaczego?

Wyobraź sobie ogromny wielobarwny namiot. Dookoła słychać zwierzecy entuzjazm i radość, a w samym jej środku... próba!🎉

Pakuś zwabiony niesamowitymi dźwiękami nieznanych do tej pory instrumentów dociera wieczorową porą do miejsca w którym odbędzie się wspaniały pokaz talentów!
To jedno z tych wspaniałych wydarzeń, które szczególnie tutaj są otoczone wzajemnym podziwem i troską. Utwierdzają w przekonaniu, że atmosfera panująca na deskach sceny ma szansę być naprawdę niesamowita!

Wyobraź sobie publikację, która na pierwszy rzut oka zupełnie nie różni się od standardowych książek.
Twarda oprawa, miękkie i delikatne kartki.
Ma w sobie jednak coś innowacyjnego.
Ukryty w okładce panel elektroniczny, który sprawia, że karty książki w określonych miejscach zyskują umiejętność odtwarzania kolejnych melodii i dźwięków!
Brzmi świetnie, prawda?😉

Za sprawą autorki, Magali le Huche, słowa zyskują brzmienie, a nasze maluchy nie tylko mają szansę poznać odgłosy kolejnych elementów orkiestry cyrkowej, ale także odkryć trwającą w świadomości kulturalnej melodię rodem z Cyrku!
Na kartach historii spędzimy wspaniały czas, obserwując poczynania kolejnych zwierząt ale także tytułowego Pakusia

Koniecznie zerknij na kolejne strony książki i daj znać jak Ci się podoba!
Czy już wiesz jakie dźwięki czekają na Ciebie wewnątrz?

Muzyka to cudowny nośnik sztuki.🎨
W słowach i nośniku, jakim jest malarstwo.✨️

Dziś będzie trochę inaczej.

"Pakuś i orkiestra cyrkowa " to prawdziwy skok w...

• Dziecko

Dodaj cytat z książki Pakuś i orkiestra cyrkowa