Świąteczna intryga

Marta Karaś Wydawnictwo: Wydawnictwo Romantyczne literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Romantyczne
2022-12-01
2022-12-01

Jeśli szukacie uroczego, świątecznego opowiadania - to ta książka bedzie idealna!

Z chęcią poznałabym dalsze losy bohaterów.

Z chęcią poznałabym dalsze losy bohaterów.

Z chęcią bym przeczytała dalsze losy bohaterów

Z chęcią bym przeczytała dalsze losy bohaterów

Czekolada marcepanowa i intryga opracowana przez dziadków. Do tego spotkanie chłopaka, w którym kiedyś się podkochiwało i kolejna intryga mająca na celu zwrócenie jego uwagi. Wszystko to w klimacie świątecznym.
Lekka i przyjemna historia i aż szkoda, że taka krótka.

Lekka i przyjemna historia i aż szkoda, że taka krótka.

Krótkie, pełne zabawnych zwrotów akcji opowiadanie Marty Karaś przeczytałam przy kawie...za jednym posiedzeniem. Nie tylko dlatego, że było krótkie ,ale też ciekawe:) Tak sprytnie uknutą intrygę można by zaplanować w każdym momencie. Autorka wybrała czas świąt i ten okres był idealny, bo atmosfera była odpowiednia.
Czy świąteczna intryga się udała oraz kto i dlaczego ją wymyślił dowiedzie się z książki, którą ja czytałam na Legimi.
Pani Marto, dobry debiut. Chętnie przeczytam Pani kolejną książkę:)

Czy świąteczna intryga się udała oraz kto i dlaczego ją...

Ponieważ święta już blisko, mi się trochę poprzestawiało i postanowiłam przeczytać coś świątecznego. Coś ze śniegiem, bo taka ładna pogoda na dworze. 😜

Nie powiem, że zimno mi się zrobiło, wręcz przeciwnie, było miło, przyjemnie, cieplutko i romantycznie.
Świetna opowieść o niespełnionej miłości, tęsknocie. Mnóstwo uczuć i zaskakująca historia.
Para, którą los rozłączył przed laty, para, którą los połączył teraz ♥️
Dwa pokolenia, dwie romantyczne historię trafiły w moje gusta.

Jeżeli szukacie czegoś romantycznego, bez erotyki czy przemocy to zachęcam.
Idealna dla rozluźnienia, dla tzw. odmóżdżenia 😜

Para, którą los rozłączył...

• Short
  • Romans obyczajowy