Pragnienie diabła. Matt

Okładka książki Pragnienie diabła. Matt Brigitte Wu
Okładka książki Pragnienie diabła. Matt
Brigitte Wu Wydawnictwo: Pan Wydawca sp. z o. o. Cykl: Pragnienie diabła (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Pragnienie diabła (tom 2)
Pan Wydawca sp. z o. o.
2023-02-01
2023-02-01

Matt to człowiek który nie dba o nic a jego hobby to igranie ze śmiercią. W jego Świecie nie ma miejsca na uczucia. Gdy do jego, niby poukładanego życia wkroczy Emma, już nic nie będzie takie jak dawniej.
Czy dla gangstera jest jeszcze nadzieja na zmianę życia?
Jakie ryzyko przyniesie z osobą pojawienie się dziewczyny?

Zacznę od tego że ,,Pragnienie Diabła.Matt" to drugi tom cyklu.
Autorka serwuje nam porządną dawkę adrenaliny. Nie zabraknie tu mocnych słów, pikantnych scen i akcji. Bohaterowie są świetnie wykreowani, takie dwa wybuchowe charaktery. Sama fabuła napisana jest z dwóch perspektyw, pozwala nam zagłębić się w ich uczucia.
Znajdziecie tu miłość, zwątpienie i strach a także toksyczne relacje.
Autorka ma świetny styl pisania, nie przebiera w słowach 🤭 co osobiście uwielbiam ale nie każdemu będzie to pasowało.
Ja ze swojej strony Polecam ❣️

Czy dla gangstera jest jeszcze nadzieja na zmianę życia?
Jakie ryzyko przyniesie z osobą pojawienie się dziewczyny?

Zacznę od tego że ,,Pragnienie Diabła.Matt" to drugi...

Recenzja:Bardzo Dobry erotyczny thriller dobrze się go czytało nie jest długi więc można przeczytać w jedną noc mnie się tak,że go przeczytałem w jedną noc także serdecznie polecam i chętnie przeczytam i zrecenzuję 3 część bo słyszałem,że już jest bardzo fajna książka naprawdę polecam :D

Witajcie kochani. Dziś przychodzę do Was z recenzją książki ,,Pragnienie diabła” autorstwa Brigitte Wu, którą miałam zaszczyt objąć patronatem medialnym.

Lisa jest piękną kobietą, która wiedzie spokojne życie. Pewnego dnia niespodziewanie życie głównej bohaterki zmienia się w istny koszmar. A wszystko za sprawą przypadkiem poznanego Connora. Nowy znajomy, który początkowo sprawiał wrażenie normalnego mężczyzny, okazał się być istnym psychopatą. Jego jedynym celem, do którego dąży jest za wszelką cenę ukarać Lisę za to, że ta informacja odrzuciła. W tym celu porywa ją do swojej rezydencji gdzie kobieta musi wykonać pewne zadania. Początkowo Lisa robi wszystko, aby się stamtąd wydostać. Jednak wraz z czasem sprawy zaczynają przyjmować nieco inny obrót? Jaki? Tego musicie się przekonać czytając ,,Pragnienie diabła”!

Znakomity thriller erotyczny! Ta książka niesamowicie wciąga już od pierwszych stron. Przyznaję, że pierwszy raz miałam przyjemność czytać tak wspaniale połączenie wątków. Powieść dostarczyła mi całej gamy emocji, zdecydowanie. Bardzo ciekawie wykreowani bohaterowie. Z całego serca Wam polecam! Dziękuję autorce oraz wydawnictwu Pan Wydawca za zaufanie oraz możliwość objęcia powieści patronatem medialnym.

Nie spodziewałam się, że ta książka tak bardzo przypadnie mi do gustu. Jest dobrze napisana, nie można się przy niej nudzić i przede wszystkim dostarcza tak wielu emocji ;)

Niestandardowa, dosyć ciężka historia "złego bohatera" któremu przytrafiają się same złe rzeczy. Tom II równie dobry jak nie lepszy niż I. Z pewnością znajdziemy tu ten sam niezwykły styl pisania, dzięki któremu powieść czyta się bardzo przyjemnie i wcale nie odnosi się wrażenia, że poruszane tam są tak mocne kwestie. Jednocześnie emocje przekazywane są na tyle prawdziwie, że jesteśmy w stanie niemal poczuć ból bohaterów.

Do Emmy siedzącej w samochodzie podchodzi Matt i uświadamia ją, że wie iż jest przez kobietę obserwowany. Po krótkiej wymianie zdań odchodzi i zostaje dźgnięty nożem. Pomaga mu nie kto inny jak właśnie Emma.
Od tego momentu powracają do znajomości.
Jest to coś na zasadzie "chce Cię, a nie jednak nie chce, o wiesz jednak chce" .
Większość książki to ich kłótnie, które niekiedy kończą się seksem.

Przepraszam, ale nie jestem w stanie więcej napisać, gdyż co rozdział są rozmyślania i rozterki bohaterów czy jedno drugie kocha, czy go/jej potrzebuje.
Jak dla mnie mało tu fabuły, która mogłabym opisać.

Sceny seksu są opisane przyzwoicie.
Narracja jest dwuosobowa, dzięki czemu możemy poznać bliżej myśli, tajemnice i rozterki bohaterów.

Liczyłam na romans mafijny, jednak dostałam romans, ale niestety koło mafii to nie stało.
Dialogi przyjemne, Nie były wymuszone.
Postacie dobrze wykreowani, jednak brakowało mi tego czegoś.

Ogólnie książka ma potencjał jednak uważam, że autorka za bardzo skupiła się na emocjach bohaterów przez co uciekła nam troszeczkę fabuła.

Książkę oceniam ogólnie na plus, dobra na spędzenie luźnego wieczoru .

Od tego momentu powracają do znajomości.
Większość książki to ich kłótnie, które...

❤️😈🖤RECENZJA 🖤😈❤️
Tytuł - "Pragnienie Diabła Matt " Tom 2
Autorka - @brigitte__wu
Stron - 175

Współpraca Barterowa 😈.
Dziękuję autorce jak i wydawnictwu @panwydawca za możliwość przeczytania drugiego tomu
"Pragnienie Diabła"

Hejka wszystkim tym razem przychodzę do was z drugim tomem
"Pragnienie Diabła" kolejny tom jest petardą co i pierwszy.
Jestem zachwycona, że mogłam przeczytać tak emocjonalną książkę!!.

Matt to mężczyzna, który robi złe rzeczy i któremu trafiają się złe rzeczy.
Nie da o nic nawet o własne życie.
Matt myśli, że w jego życiu brutalnym nie ma miejsca kiedykolwiek uczucia.
Jednak jego życie wywraca się do góry nagami gdy w jego życiu pojawia się dziewczyna, która w jego brudnym i złym świecie daje nadzieję jak i nieśmiertelne niebezpieczneństwo.

Opowiadanie jest z przemian z dwóch perspektywy mężczyzny i kobiety.
Wielkie ułatwienie jest dla czytelnika /czytelniczki, że pozwala zajrzeć w głębokie skrywane tajemnice, motywy i uczucia obojga postaci.

Dlatego warto przeczytać i serdecznie polecam poznać bohaterów 😈.

❤️😈🖤RECENZJA 🖤😈❤️
Tytuł - "Pragnienie Diabła Matt " Tom 2
Autorka - @brigitte__wu
Stron - 175

Współpraca Barterowa 😈.
"Pragnienie Diabła"

Hejka wszystkim tym razem przychodzę do was z drugim tomem
"Pragnienie Diabła" kolejny tom jest petardą co i pierwszy.
Jestem zachwycona, że mogłam...

Matt jest gangsterem, który przyciąga do siebie wszystko co złe. Emma o twarzy anioła dziewczyna pomaga Mattowi, gdy ten zostaje ugodzony nożem przez nieznajomą... Dziewczyna próbuje zbliżyć się do Matta, ale on ciągle ją odtrąca. Obydwoje mają wspólnych znajomych Connor'a oraz Lisę, która pomaga im dojść do porozumienia, ponieważ wie, że darzą się uczuciem...

Czy Mattowi i Emmie uda się być w końcu razem ?

Jak wspomniałam w zapowiedzi miałam już okazję poznać twórczość @brigitte__wu. W tej części również spotkamy znanych z poprzedniej historii Connor'a i Lisę, ale głównymi bohaterami są tutaj Matt i Emma. Autorka ma swój styl pisania i w książce znajdują się mocne słowa, które mogą niektórym nie przypaść do gustu. Mam porównanie z poprzednią książka i uważam, że ta jest lepsza, więcej się dzieje. Jest akcja i jest miłość. Pojawia się również niepewność i zwątpienie czy to uczucie przetrwa próbę czasu.
Podsumowując wizualnie jest lepiej, mam na myśli okładkę, która intryguje. Wnętrze jest naprawdę lepsze, więc postęp w dobrą stronę jest ;)

Jeśli lubicie takie książki to polecam 😉

Czy Mattowi...

Matt to zły człowiek. Nie miał normalnego życia. Jego rodziną był Connor i Lisa. Stało się coś, co go zmieniło. A teraz w jego życiu pojawiła się Emma. Po śmierci ojca zostawiła Matta. A on nie mógł się z tym pogodzić. Postanowiła go przeprosić. Śledzi go i czeka na odpowiedni moment, by z nim porozmawiać. Jednak widzi jak Matt zostaje zraniony przez obcego mężczyznę i mu pomaga. Emma jest w niebezpieczeństwie. Matt musi ją chronić. Czy ta znajomość przetrwa? Czy ja ochroni?

Czytałam pierwszą część, więc tej byłam bardzo ciekawa. Autorka stworzyła ciekawą i niebanalną fabułę. Wiele się tu działo, nie było czasu na nudę. W tej historii również swój udział mieli Connor i Lisa, których znamy z części pierwszej. Czytało mi się ją bardzo szybko. I z dużym zainteresowaniem. Czekam na następne książki tej autorki. A wam kochani polecam tę serię.

Spotkać kogoś przypadkiem może być czymś dobrym lub czystym utrapieniem.

Matt był w nie małych tarapatach, a dzięki przyjacielowi  został uwolniony, lecz nie tylko On był w takiej sytuacji. Dzięki postaci Connora nie jedna, a dwie osoby zostały uratowane. Emma przeszła koszmar, a gdy została uratowana, spadła na nią czyta bomba, dowiedziała się o śmierci swojego ojca i właśnie wtedy zachowała się źle wobec Matta.
Emma straciła kogoś bliskiego, ale  dzięki tej sytuacji zyskała przyjaciół.
Emma nie mogła sobie darować tego, jak zachowała się wobec Matta, który na to nie zasługiwał. Postanowiła to zmienić " śledziła " mężczyznę, chciała  znaleźć odpowiednią chwilę, aby porozmawiać i po prostu przeprosić, ale gdy w pewnym momencie ujrzała, jak Matt został zraniony i  w świecie przestępczym to prawie norma, ale Emma o tym nie miała pojęcia. Kobieta przez to  nie mogła być dalej w ukryciu i pomogła mu, choć początkowo nie chciał przyjąć pomocy, później pomagali sobie wzajemnie.
Matt nie potrzebował nikogo więcej niż Lisy i Connora w swoim życiu to jednak los postanowił dodać do tej listy kogoś jeszcze.

Nie miałam pojęcia, czego mogę się spodziewać po tej pozycji. Czytałam oczywiście pierwsza część i było tam bardzo dużo emocji i wiele się działo jednym czynnikiem, jakie łączy tę książkę  są tu częściowo  wspomniane postaci z pierwszego tomu, czyli Lisa i Connor i podobny świat (przestępczy). Autorka postawiła na bezpośredniość wobec postaci i mi osobiście bardzo się to podobało. Oczywiście czekam na więcej książek od autorki bo widać, że pióro się rozwija coraz lepiej z każdą kolejną pozycją.

Czy Emma będzie bezpieczna u boku Matta ?
Dlaczego życie Emmy było w niebezpieczeństwie?
Co postanowił Matt i jak zakończy się ich historia?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💖

Spotkać kogoś przypadkiem może być czymś dobrym lub czystym utrapieniem.

• Posiadam :)
  • Chcę kupić