Almanach Navala Ravikanta. Przewodnik do bogactwa i szczęścia

Okładka książki Almanach Navala Ravikanta. Przewodnik do bogactwa i szczęścia Eric Jorgenson
Okładka książki Almanach Navala Ravikanta. Przewodnik do bogactwa i szczęścia
Eric Jorgenson Wydawnictwo: FREEDOM PUBLISHING biznes, finanse
biznes, finanse
The Almanack of Naval Ravikant: A Guide to Wealth and Happiness
FREEDOM PUBLISHING
2022-12-05
2022-12-05
Jolanta Grygiel
Naval Freedom Publishing biznes biografie przedsiębiorczość rozwój osobisty inwestowanie

Autor wyartykułował wiele z moich intuicji: nazwał i dookreślił to, z czym się zgadzam, co kieruje moim postępowaniem, co uważam za ważne, czasem to, co jedynie przeczuwałem.
Pierwsza część - Wealth bardzo ciekawa i inspirująca. Druga - Happiness, trochę wtórna i rozwlekła, szczególnie ostatnie fragmenty dotyczące filozofii.

Świetna książka o biznesie, dzięki której o wiele lepiej rozumiem kwestię wyceny startupów. Od dawna chciałem inwestować w małe spółki, a dzięki Panu Ravikantowi mogę robić to teraz znacznie mądrzej.

Po książce spodziewałem się bardzo niewiele. Marketingowy opis, częste slogany motywacyjne typowe dla książek z pogranicza coachingu i merytoryki. Zdziwiła mnie jednak bardzo pozytywnie, bo ogrom przydatnej treści na tak niewielu stronach praktycznie przytłacza.

Must-read dla osób ambitnych i chcących coś w życiu osiągnąć. Zawiera praktyczne ścieżki do bogactwa, które da się zrealizować w każdych okolicznościach i każdym kraju. Polecam serdecznie.

Genialna!

Genialna!

Top książka dla osób ambitnych.

Top książka dla osób ambitnych.

Mądra, głęboka, zmuszająca do refleksji. Mimo niewielkiej ilości stron wypchana treścią. Warto.

Podobala mi sie, choc glownie do polowy. Potem autor ma swoja filozofie szczescia, ktora nie byla juz tak interesujaca.
Sama ksiazka jest jednak na tyle ciekawa, ze do pierwszej polowy bede jeszcze wracal...

• Biznes
  • Do kupienia
  • Zakupy 2023
  • Mam - ebook
  • Chcę przeczytać - mam

Dodaj cytat z książki Almanach Navala Ravikanta. Przewodnik do bogactwa i szczęścia