Strażnicy Map

Okładka książki Strażnicy Map Tamzin Merchant Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Strażnicy Map
Tamzin Merchant Wydawnictwo: Dwukropek Cykl: Kapelusznicy (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Elżbieta Pawlik

Wyróżniona opinia i

Strażnicy Map

przeczytanych książek 1584 napisanych opinii 953

Urocza, wzruszająca i magiczna była to opowieść. Po pokonaniu nikczemnego Witloofa Kordelia z całych sił stara się odnaleźć ojca. W końcu musi żyć, skoro przesłał jej wisiorek i tajemniczą mapę. I tak oto Kordelia dowiaduje się o Strażnikach Map i zostaje obarczona niezwykłą tajemnicą, niezwykłą i bardzo niebezpieczną...Gdy okazuje się że jej nikczemny wróg uciekł sprawiedliwości i pragnie zniszczyć całą magię, dzielnej kapeluszniczce nie pozostaje nic innego jak spróbować pogodzić zwaśnione rody rzemieślnicze. I choć wydaje się to niemożliwe musi się udać, bo bez współpracy z ich strony Esencja Magii, a z nią i cała magia przestanie istnieć. Młodzi rzemieślnicy okazują się dojrzalsi od swych opiekunów , lecz czy uda im się pokonać zło, musicie przekonać się sami. Naprawdę warto!

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Świetna ksiazka, polecam.

Świetna ksiazka, polecam.

swietna, polecam

swietna, polecam

świenta ksiazka, bardzo ladnie napisana.

świenta ksiazka, bardzo ladnie napisana.

Polecam. warto przeczytać

Polecam. warto przeczytać

Nie tak świeża jak część pierwsza, ale nadal wciągająca i sprawiająca wielką uciechę.

• Fantastyka na luzie
  • 1. Biblio Główna