Gangsterzy 3. Nowe zasady

Okładka książki Gangsterzy 3. Nowe zasady K. C. Hiddenstorm
Okładka książki Gangsterzy 3. Nowe zasady
K. C. Hiddenstorm Wydawnictwo: Akurat Cykl: Gangsterzy (K. C. Hiddenstorm) (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (K. C. Hiddenstorm) (tom 3)
Akurat
2022-10-19
2022-10-19

Gangsterzy
Nowe zasady
Tom 3

„Czy miłość w świecie mafii ma szansę na szczęśliwy finał? 🤔”.

Ryan zanosi nieprzytomną Evę do szpitala. Rana postrzałowa jest tak groźna. Jak bardzo? 🤔
Czy Eva może umrzeć? 🤔
Kobieta przechodzi przez operacja, która trwa wolę godzin. Czy zakończy się w pełni sukcesem? 🤔 Pewnego dnia po operacji kobieta wybudza się i przy swoim łóżku widzi Ryana i swojego ojca.
Co na to wszystko ojciec? 🤔
Czy bardzo zły będzie? 🤔
Ryan postanawia wyjść, z pokoju szpitalnego, a tym samym zostawia dziewczynę samą. Kiedy jednak wraca to, zastaje tylko pusty pokój. Gdzie jest kobieta? 🤔
Co się z nią stało? 🤔
Eva budzi się w zupełnie obcym miejscu. Kto ją porwał? 🤔
Gdzie ja przetrzymują? 🤔
Czy mężczyzna odnajdzie kobietę? 🤔
Czy będzie heppy end dla ich? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Zacznę od tego, że jest to trzeci i ostatni tom serii. A szkoda, że ta historie już się zakończyła.
Z niecierpliwością zawsze czekam na kontynuację. Historia bardzo mi się podobała, autorka ma lekki styl pisania, przez co książkę czyta się dobrze i nawet szybko. Podczas czytania targały mnie różne emocje od śmiechu 🤣 pozłość 😡.
Czasem bardzo było mi żal bohaterów, ale sami siebie wybrali takie życie albo nie mieli wyjścia. Czekam na nowe powieści z pióra autorki.

Polecam Wam ogromnie tę serię 📚 📖 ♥️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Gangsterzy
Nowe zasady
Tom 3

„Czy miłość w świecie mafii ma szansę na szczęśliwy finał? 🤔”.

Czy Eva może umrzeć? 🤔

Znacie książki Kariny Hiddenstorm ? Za mną już kilka, w tym jak widać, trzeci tom Gangsterów. Ciekawiło mnie jak zakończy się historia Ryana i Evy, a jednak wszystko wskazuje na to, że to nie koniec…

Eva miała wyjaśnić wszystko ze swoim byłym, zdobyć dowody dla ojca na to, że porwanie i cała reszta to nie jej wymysł w celu wyłudzenia od niego pieniędzy. Nie spodziewała się, że zostanie postrzelona, a ojciec wyśmieje kolejne jej argumenty…

Często w książkach pojawia się wątek rodziców, którzy nie zasługują na posiadanie dzieci, rodziny. Takim człowiekiem jest David Nolan. Biznesmen, który uważa, że liczą się tylko interesy i pieniądze. Wyjątkowo podła gadzina, która z każdym rozdziałem pokazuje jak nisko ceni własne dziecko. Eva niestety będzie tu miała okazję się o tym przekonać. Co z tym zrobi, warto żebyście się przekonali.

Ryan z kolei musi w końcu pogodzić się z własnymi uczuciami, a dokładniej ze świadomością, że kobieta, która pojawiła się przypadkowo w jego życiu, stała się kimś ważniejszym niż przypuszczał. I nie potrafi tak po prostu odejść i jej zostawić, szczególnie gdy dowiaduje się, że została ponownie porwana.

“Podobno życie jest zbiorem pokoi i nie chodzi o to, w jakim się jest, lecz z kim. A on wybrał Evę. I nie zamierzał jej wypuścić już nigdy więcej.”

Wrogów jak widać mają nadal i to więcej niż przypuszczają. Ale nie brakuje też sojuszników. W dodatku sam Ryan wie jak walczyć by odzyskać swoją kobietę.
Ona z kolei gdy uświadomi sobie jaką dokładnie rolę w jej życiu odegrał tatuś… Będzie potrzebowała planu i wsparcia Ryana, żeby ładnie podziękować.

“Eva miała w sobie coś takiego…Żądzę życia i determinację. Wściekłą determinację, która nie pozwala jej się cofnąć ani złamać. Były też rachunki, które w jej mniemaniu, wciąż nie zostały wyrównane. Napędzała się zemstą jak hawk wysokooktanowym paliwem i to było najzupełniej w porządku.”

Brakowało mi tu Chuck’a i Siergieja. Są ale mniej ich tu niż w poprzednim tomie, a ich humor jest jedyny w swoim rodzaju. Za to nie brakowało elementów zaskoczenia, chwil trzymających w napięciu i przekomarzania pomiędzy główną dwójką bohaterów. To romans, ale scen namiętności nie ma wiele, autorka nie skupia się na tym co dla mnie jest plusem, bo tego akurat lepiej mniej niż więcej. i mimo to czuć napięcie i uczucia między Ryanem i Evą, choć z pewnością nie rzucają wyznaniami miłości na lewo i prawo. W końcu miłość to nie słowa tylko czyny.

Fajna książka i zapowiada się ciąg dalszy. Co w nim będzie ? Nie mam pojęcia czego się spodziewać ale chętnie się przekonam.

Dziękuję za egzemplarz do recenzji i polecam.

Dość krótka i trudno ocenić.Z jednej strony świetnie wykreowana para bohaterów,zimny drań i impulsywna,zwariowana kobieta.Rozmowy między nimi, a zwłaszcza sama Eva są przezabawne.Jednak to już znamy z poprzednich części a mam wrażenie,że tym razem w książce niewiele się wydarzyło.Bez większych emocji przeszliśmy przez kolejne porwanie Evy,w relacji z Ryanem zrobiło się zbyt spokojnie i właściwie koniec tej części.Troszkę niedosyt, chociaż dobry poziom utrzymany.

Trzecia część serii, w której poznajemy dalsze losy Evy Nolan oraz Ryana Taylora.
Ryan zanosi do szpitala nieprzytomna Evę. Rana postrzałowa okazuje się być bardzo groźna, jednak wielogodzinną operacja kończy się sukcesem. Nieoczekiwanie, gdy dziewczyna się budzi, widzi przy swoim łóżku nie tylko Ryana, ale też swojego ojca. Nolan od razu chce oczyścić się z zarzutów, jednak ojciec nie chce jej słuchać. Niedługo potem dziewczyna kłóci się z Taylorem i ten wychodzi zostawiając ją samą. Gdy mężczyzna odkrywa, że coś jest nie tak i wraca do szpitala, zastaje tam jedynie puste łóżko. Eva z kolei budzi się w całkowicie obcym miejscu. Jeśli myślała, że jej koszmar się skończył, to teraz odkryła jak bardzo się myliła.
Czy Ryan otworzy się na miłość? Czy zdoła ocalić Evę? Czy para poradzi sobie z problemami? Czy dokonają upragnionej zemsty?
Było niebezpiecznie, były strzelaniny, morderstwa i porwania. Były intrygi, tajemnice, zemsta. Jest miłość i nowy początek. Książka zaskakuje, szokuje, bawi i rozpala zmysły. Zdecydowanie nie można się przy niej nudzić.
Bohaterowie też nas nie zawodzą. Mimo że zdecydowali się otworzyć na nowe uczucia, nadal pozostają sobą. Pokazują swój charakter, siłę i nie boją się stawiać czoła przeciwnościom losu.
Autorka ponownie nas nie zawodzi. Stworzyła historię, od której ciężko jest się oderwać. Całość czyta się naprawdę przyjemnie i szybko. Zakończenie ponownie pozostawia wiele pytań i budzi w czytelniku ciekawość. Mam nadzieję, że niedługo doczekamy się 4 części tej serii.
Jeśli jesteś fanem romansów mafijnych, które wywołują przyjemny dreszczyk niepewności i ekscytacji, to zdecydowanie ta seria jest właśnie dla Ciebie. Ja szczerze polecam. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Muza oraz Grzeszne Książki za egzemplarz. ❤️

Czasem, choćbyśmy bardzo chcieli, nie zmienimy zdania innych osób na nasz temat🤷 Przekonała się o tym Eva, bohaterka trzeciego tomu Gangsterów 🙊 Zaczyna się ciekawie, potem wydarzenia nabierają tempa a czytelnik choć wie co i jak, ma wrażenie że znalazł się w innej rzeczywistości 😜 Nic jednak nie trwa wiecznie, wszystko w końcu musi się rozwiązać... Albo i nie 😂 Książkę czytało się ponownie zaskakująco bardzo szybko, z zapartym tchem obserwując akcje ale również relacje Ryana i Evy ❤️ A tu również trochę się działo, choć biorąc pod uwagę ich wcześniejsze podchody, można w końcu odetchnąć z ulgą 😈 Autorka śmiało serwuje nam adrenalinowe skoki, jak na sinusoidzie, w końcu czytając mamy świadomość że coś może czekać na rogiem🤭 A czy czeka wam nie zdradzę 😂 Kobieta gangster ? Oj zdecydowanie na tak, zwłaszcza tak wybuchowa jak Nolan 😘 Naprawdę fajna historia na oderwanie się, momentami gorąca i ciekawa❤️

Najgorsza i najnudniejsza część. Mam wrażenie,że książka jest najzwyklej przegadana. Ciągle gadki i dialogi, a akcji praktycznie mało co. Sceny erotyczne tylko 2 i to takie byle jakie, na szybcika z marnymi opisami. Główni bohaterowie są razem dopiero na 180 stronie.
Jak ma być tak słaba jak ta, to lepiej już to zakończyć.
Zawód ogromny. Liczyłam na takie wow jak w pozostałych 2 częściach. Szkoda.

Ta część autorce nie wyszła. Bardzo,bardzo szkoda. Na koniec autorka pyta czy chcemy 4 część. Szczerze? Nie....

Trzeci tom Gangsterów autorstwa K.C. Hiddenstorm to mistrzostwo! Na ten moment mogę śmiało powiedzieć, że ta część będzie moją ulubioną! Tyle tu akcji i emocji, iż myślałam, że pęknę od tego. Oczywiście ze śmiechu i nerwów, które cały czas mi towarzyszyły. Autorka tak podkręciła tempo w tym tomie, że ciężko było się oderwać! A ze względu na to, że słuchałam audiobooka, to te wszystkie emocje czułam dwa razy mocniej. Lektor, który czytał książkę, tak się wczuł w historię bohaterów, że kilkukrotnie o mało co nie dostałam zawału! Na początku było spokojnie, a nagle zaczął się wydzierać, dobrze, że nie miałam wtedy żadnej szklanki w ręku, bo od razu by pękła, spadając na podłogę. A te jego imitowanie jęków Ewy - powiem Wam, że konkret! Oj przyznam, że gdybym zobaczyła się wtedy w lustrze, to z pewnością moje policzki byłyby całe czerwone. I nie, nie ściemniam. Jego głos robił robotę! A w połączeniu z cudownym piórem Autorki był to sztos nad sztosami!

Wracając do fabuły, była ona wręcz genialna, już po pierwszych rozdziałach widziałam, że Autorka nie da nam chwili wytchnienia i tak pociągnie całą historię, że nie będę wiedzieć, w którym momencie książka się skończyła. I tak też było! Ze zdziwieniem wymalowanym na twarzy, dwa razy sprawdzałam, czy to na pewno koniec. Historia bohaterów wciągnęła mnie do swojego pogmatwanego i często bolesnego świata, nie chcąc mnie z niego wypuścić. Po raz kolejny mogłam przeżywać z nimi te wszystkie emocje i brać udział w różnego rodzaju akcjach. Kilka razy wręcz współczułam Ewie, która niby była twarda, ale można było wyczuć przedzierającą się przez jej duszę rozpacz, smutek i zawód. Starała się, jak tylko mogła, by jej ojciec jej uwierzył, ale wszystkie próby trafiał szlag. Jednak w tym tomie miała ogromne wsparcie Ryana, który w końcu po takim czasie zaczął sobie zdawać sprawę, że chociaż w minimalnym stopniu zależy mu na kobiecie. Co z tych jego uczuć wyniknie? Tego Wam nie zdradzę. Autorka poza cudowną kreacją głównych bohaterów i tak dobrej fabuły, nie zapomniała oczywiście o kimś dla mnie bardzo ważnym. Mianowicie o Chucku. Ja już wspominałam o tym, że uwielbiam tego gościa i w tym tomie wręcz go pokochałam! Nie wiem, jak Karina to robi, ale sprawiła, że bardziej czekałam na jego obecność w książce, niż na cokolwiek innego! À propos Chucka, lektor w audiobooku oddał jego głos tak, jak sobie wyobrażałam go w poprzedniej części. Kolejny raz to powiem - mistrzostwo!

Nie przedłużając, bo nie wiem, co mogłabym jeszcze napisać. Ta książka wzbudziła we mnie tak wiele pozytywnych emocji, że aż ciężko ubrać mi je w słowa. Sprawiała, że emocje we mnie buzowały, złościła mnie i rozpalała do czerwoności. Cieszę się, że mogę ambasadować tej historii, ponieważ jest to totalnie mój klimat. No i jak już wiecie, pióro Autorki kocham, co prawda nie mam jeszcze przeczytanych jej połowy książek, ale z pewnością nadrobię to, gdy tylko czas mi na to pozwoli. A w tym momencie nie mogę doczekać się kolejnego tomu Gangsterów. Tak! Dobrze widzicie! Będzie Czwarty tom, a czy ostatni? To się jeszcze okaże. Chociaż jak dla mnie, to ona może się ciągnąć w nieskończoność!

Dziękuję serdecznie Autorce oraz wydawnictwu za zaufanie i powierzenie w moje ręce tej niesamowitej książki! Polecam ją całym sercem, tak, jak i inne powieści Autorki!

Autor: K. C. Hiddenstorm
Tytuł: Gangsterzy 3. Nowe zasady
Wydawnictwo: Akurat

Historia zaczęła się świetnie. Nie mogłam doczekać się kolejnych losów bohaterów. Czytałam ją z wielkim zainteresowaniem. W kilku momentach czułam niepewność związaną z danym elementem fabuły.

Z czasem poczułam, że nie ma w niej tylu emocji ile w poprzedniej. Niestety moje zainteresowanie nią troszkę zmalało.

Bohaterka działała mi na nerwy. Niby nie ma się jej co dziwić, lecz miałam wrażenie, że ciągle zmienia swoje zdanie. Została postawiona w takiej sytuacji, że sama nie wiedziała, co ma myśleć. Podobało mi się to, że umiała walczyć o swoje. Nie chciała być traktowana z obojętnością, więc robiła wszystko, żeby to zmienić.

Jednego z bohaterów nie polubiłam. Chciałam, żeby było go najmniej, lecz niestety nie było to możliwe.

Spodziewałam po niej czegoś innego niż dostałam. Nie jest to zła książka, lecz nie spełniła moich oczekiwań.

Ocena 3/5

Autor: K. C. Hiddenstorm
Tytuł: Gangsterzy 3. Nowe zasady
Wydawnictwo: Akurat

Ile musi się, żeby para przyjęła do wiadomości, że łączy ich uczucie? To już 3 część historii Evy i Ryana. Postrzeloną dziewczynę udało się uratować. Jednak po raz kolejny zostaje porwana, tym razem przez rosyjską mafię. I znów rycerz musi ocalić swoją królewnę. Ciekawy jest wątek relacji bohaterki z ojcem, który nie chciał zrozumieć jej problemów. Prościej było przypiąć jej etykietkę trudnej i odpuścić. Zafiksowany na swojej wizji świata Nolan senior nie dopuszcza żadnych tłumaczeń. Uważa zresztą, że nie warto się wysilać. Przecież ma nową żonę i co najważniejsze, dziedzica swojego imperium. Autorka nie odpuszcza cały czas stara podtrzymać emocje i dynamikę wydarzeń. Miłośnicy mafia story będą usatysfakcjonowani zwrotami akcji, sensacyjną fabułą. A zemsta? Och, jest możliwa... Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Muza.

Romanse mafijne to gatunek, który mimo niejakiego wyczerpania tematu, ciągle ma swoje grono fanów.I powiem szczerze, wcale mnie to nie dziwi...bo przecież i takie historie prowadzące wydeptaną ścieżką mają swój nieodparty urok.Urok, który na symptomatyczny (ok. być może często powtarzalny ale nadal mily) sposób pozwala nam tak skutecznie "zniknąć" na czas czytania ;)
Są jednak tomiki w tym nurcie tematycznym, które od samego początku są perełkami.I taka perełką w moim odczuciu jest seria "Gangsterzy" autorstwa K.C. Hiddenstorm, którą kończy trzeci tomik"Gangsterzy3.Nowe Zasady."

💣Eve po wielogodzinnej operacji, budzi się w pokoju szpitalnym, gdzie towarzyszy jej Ryan w towarzystwie jej ojca.Tak.Ten fakt zdecydowanie zaskakuje bohaterkę.
Postanawia jednak wykorzystać sytuacje i ponownie udowodnić swoja niewinność.
Niestety Nolan kolejny raz jej nie wierzy i prowokuje ostrą wymianę zdań, w konsekwencji której obaj mężczyźni opuszczają salę.Pozostawiając Eve samą.Kiedy po chwili Ryan wraca dziewczyny już nie ma, ta zaś budzi się w zupełnie inn miejscu.
Co się wydarzyło w tym czasie? Dlaczego Eve zostaje porwana?Kto za tym stoi i czy ojciec w końcu uwierzy w jej wyjaśniania ?

Odpowiedzi na te pytania to ostatnia prosta całej historii, która gwarantuje ostrą jazdę na wyższych obrotach.Dlatego nie możecie odpuścić okazji do ich poznania.Jednak musicie wiedzieć, że wiąże się to z ponownym wkroczeniem do koszmaru, który rozpoczął się w pierwszym tomiku i będzie Was trzymał w objęciach napięcia do samego końca😈 Ale w takich książkach, przecież o to właśnie chodzi.Musi być tajemniczo, ostro, niebezpiecznie i tak właśnie jest.

💣Wszystkie trzy części serii, są naprawdę przyjemnie wciągającą i gorącą lekturą.Każda elektryzuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji, przesiąkniętymi niebezpieczeństwem panującym w świecie gangsterów.
Ta natomiast jest pięknym uwieńczeniem całości i wszystkiego co wywołała w czytelniku.Czyli kumulacją niesamowitych odczuć, które na pewno pozostaną z nim na dłuższy czas.
Tak jak pytanie~"Kim do cholery, jest Henry?" 🤔
Czyżby szykowała się kontynuacja z driftem zaplanowanym przez autorkę 🫠

Są...

• Przeczytane 2023