Oblicza pożądania

A. M. Flaubert Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2022-09-27
2022-09-27

#obliczapozadania przyznam, że po przeczytaniu opisu byłam ciekawa jak wypadnie książka pisana przez autora a nie autorkę. Po pierwszych stronach stwierdziłam, że książka będzie mocna, może chwilami za mocna, ale zabaczymy jak to się rozwinie. Dałam jej szansę, zaczynałam się wciągać, jednak po chwili okazało się, że nie rozpoczęłam nowego rozdziału tylko całkiem inną historie. Także, niestety mnie nie porwała. Jeśli lubicie, krótkie opowiadania to zajrzyjcie ale ja jednak wolę dłuższe historie 5/10

Książka składa się z paru gorących i erotycznych historii. W każdej coś zupełnie innego i wspaniałego.
Książka rozbudza naszą wyobraźnię, tworzymy obraz po swojemu. Autor naprawdę świetnie przedstawił te historie i nie bał się odważnie napisać.
Jeśli lubie takie erotyczne książki i lubie ponieść się czasami takiej fantazji to książka jest idealna dla Ciebie!

„Oblicze pożądania” to książka zawierająca w sobie kilka opowiadań o erotycznym kontekście.
Każdy miewa fantazję seksualne, a teraz możemy je zobaczyć na papierze. Co skrywa każda z sześciu historyjek❓

Niepoprawne pragnienia, pikantne walentynki gorący romans, czy przystojny współlokator.
Przyznam, że na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona co do tej książki. Nie jest to romantyczna książka, usłana różami, ale naprawdę erotyczne i pikantne historyjki.
Niektóre opowiadania trochę mniej mi się spodobały i wzbudziły nie zbyt pozytywne emocje.

Ale, jak wiadomo, zależy to od rodzaju książek, jakie lubimy czytać.

Pomimo że nie jest to dokładnie mój gust, mogę polecić tę lekturę, bo na pewno rozbudzi fantazję.

"Oblicza pożądania" to zbiór opowiadań, które przekroczą wszelkie granice. Nie doszukacie się tu pruderii, czy niewinności.
Ta książka sprawi, że popatrzycie na swoje pożycie w inny sposób.

Często na grupach książkowych widnieje pytanie o pozycję, która przesycona jest namiętnością.
Proszę bardzo!

Poznamy tu znużoną małżeństwem kobietę, której brakuje pikanterii w związku. Jednak otacza się osobami, które doskonale znają jej najbardziej skrywane sekrety...

Dołączycie do nietuzinkowej zabawy hallowenowej, w której realizm zacznie zacierać się z fikcją.

Pozwolicie, aby walentynki spędzone z rozżaloną przyjaciółką, nie okazały się najbardziej nieudanymi.
A te za granicą, przyniosą dużo nowych przygód.

Wraz z główną bohaterka będziecie mogli rozkoszować się zaskakującym prezentem, a także uwiklacie się w nieoczywistą sytuację rodzinną.

To tylko początek gry, która przeniesie Was na wyższy poziom erotyzmu.

Jesteście gotowi na taką przejażdżkę? A może i Wasze pragnienia zostaną spełnione przez bohaterów antologii Flauberta?

Ta książka sprawi, że popatrzycie na swoje pożycie w inny sposób.

Proszę bardzo!

Poznamy tu znużoną małżeństwem kobietę, której brakuje pikanterii w...

-Piekło/niebo
-Pocieszenie
-Numerek albo psikus
-Najlepszy prezent
-Obserwatorzy
-Wszystkiego gołego

Różne sytuacje różne historie co łączy je wszystkie pożądanie, głęboka namiętność i oczywiście seks. Książka  jest zdecydowanie skierowana dla osób dorosłych. Gorące, erotyczne czasem przekraczające granicę historię, które w  niektórych  wzbudzą niesmak a u innych zaciekawienie.
Mając do czynienia już wcześniej z autorem, można się  spodziewać, że nie będzie to romantyczno- serduszkowa pozycja.

Autor przedstawił szczegółowe wydarzenia, które są fikcją, co wydarzyło się w książce zostaje w książce no cóż, co się przeczytało się już nie cofnie, więc sięgając po tą książkę trzeba się nastawić na mocne wrażenia podczas czytania.

Jaką rolę będzie pełnić butelka ?
To skorzysta z ,, Ananasowego soku "?
Kto z kim i jak ?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💖

-Piekło/niebo
-Pocieszenie
-Numerek albo psikus
-Najlepszy prezent
-Obserwatorzy
-Wszystkiego gołego

Fantazję seksualne, o których nie mówimy głośno, marzenia, o których spełnieniu nawet nie chcemy myśleć. Tak naprawdę każdy z nas jakieś ma, nawet jeśli wstydzi się do nich przyznać, głośno o nich mówić. „Oblicza pożądania” to sześć gorących, niegrzecznych historii, które u jednych wywołają rumieńce na policzku, dla innych mogą wydać się niewłaściwe, wręcz niesmaczne. Ja należę do tej pierwszej grupy i mnie książka się podobała.

Każda historia jest inna, a jednocześnie łączy je naprawdę wiele. Każda opowiada o spełnieniu czyjejś fantazji seksualnej, każda jest gorąca, mocna, bez cenzury. To naprawdę odważne historie.

„Oblicza pożądania” to sześć mocnych, gorących, erotycznych historii. To pozycja nie dla każdego, trzeba lubić taki typ książek. Mnie się podobała i polecam każdemu, kto szuka gorących, a jednocześnie niezbyt długich historii.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/11/blog-post_17.html

Z tą książką miałam love-hate . Bałam się tej recenzji . Książka jest pisana w formie opowiadań erotycznych . Nie wiem czy to był przypadek czy celowy zabieg ale bardzo mi się spodobało to że pierwsze i ostatnie opowiadanie jest w narracji pierwszoosobowej a reszta trzecio . Co do narracji trzecioosobowej , nie przepadam ale myślę że sprawę uratowały dialogi. Mimo że opowiadania mają średnio po 40-50 stron to czyta się szybko a to za sprawą scen seksu . Co jest minusem to prostacki język i zbyt szczegółowe opisy seksu , momentami obrzydliwe . Nie powiem jednoznacznie czy książka mi się podobała czy nie bo sama do końca tego nie wiem ale zawsze jestem zdania że trzeba sobie wyrobić własną opinię i do tego was zachęcam .

Czy macie fantazje seksualne, ale takie których się wstydzicie zdradzić innym?
Co byście zrobili gdyby ktoś chciał je spełnić?

"Opadłam bezsilnie na łóżko i ze smutkiem przyznałam, że jednak fantazje muszą czasem zostać tylko fantazjami. I to niestety boli najbardziej."

Ale tym razem…
Daj się ponieść erotycznym fantazjom!

,,Oblicza pożądania'' to sześć krótkich historii które w niektórych mogą wzbudziła zniesmaczenie, a dla niektórych rych będzie to książka w której znajdziemy
najbardziej erotyczne i pikantne fantazje bohaterów książki.
Kontrolowany Gwałt, zamiana partnerów, zabawki erotyczne i seks wieloosobowy.
Podniecająca, pobudzająca wyobraźnię opowieść.
To nie jest książka dla każdego. Pierwsze opowiadanie może was wzburzyć, chodź myślę że są na świecie kobiety które mają i taka fantazje.
Powiem Wam że bałam się tej książki.🤭
Ale dla mnie to był sztos. Chodź było to moje pierwsze spotkanie z piórem autora to na pewno nie ostatnie. Słyszałam że autor słynie z mocnych książek i teraz się przekonałam że to prawda. Ja jestem fanką mocnych i kontrowersyjnych historii.
Myślę że znajdą się osoby które jak ja będą pod wrażeniem bo myślę że każdy lubi czasem mieć wypieki na twarzy i poczuć adrenalinę.
Polecam ❤️

Czy macie fantazje seksualne, ale takie których się wstydzicie zdradzić innym?
Co byście zrobili gdyby ktoś chciał je spełnić?

Ale tym razem…
Daj się ponieść erotycznym fantazjom!

,,Oblicza pożądania'' to sześć krótkich historii...

Jak już sam tytuł może nam wskazywać, Oblicza Pożądania to bardzo namiętna, zmysłowa książka. Nie brak tu skrywanych fantazji grzesznych pragnień i scen rozpalających zmysły.

Znajdziemy tu walentynkowe wieczory, pocieszanie przyjaciół, najbardziej skrywane fantazje, równie gorące tropikalne wakacje, prezenty, znajomości.

Jeśli szukacie książki wypełnionej namiętnością to coś dla was.
Wiele odważnych, namiętnych zmysłów scen. Jeśli szukacie romansu to nie do kina dobry kierunek bo to typowy erotyk gdzie wiele się dzieje, głównie w sferze cielesne. Jeśli nie jest to coś o czym lubcie czytać możecie poczuć się przytłoczeni otwartością. Jednak Jeśli to wasz klimat książka wywoła czerwone policzki i nie tylko.

Jeśli szukacie książki wypełnionej namiętnością to...

O twórczości A. M. Flauberta co nieco już słyszałam. Autor słynie z bardzo odważnych i bezkompromisowych tekstów, które jedni kochają, a inni nienawidzą. Nie czytałam wcześniejszych książek autora, ale po lekturze „Oblicz pożądania” mam mieszane uczucia i pewnie plasuję się gdzieś po środku. 🙈

Może to wydać się wam śmieszne, ale do sięgnięcia po tę książkę skłoniło mnie jedno zdanie wyłuszczone z opisu znajdującego się na tylnej części okładki: „Poznaj historie, które sama chciałabyś przeżyć”. Ciekawość wzięła górę. Zastanawiałam się, czy facet jest w stanie zajrzeć do umysłu kobiety i przelać na papier jej myśli i pragnienia.

„Oblicza pożądania" to sześć krótkich opowiadań, a każde z nich ma być odzwierciedleniem głęboko skrywanych kobiecych fantazji. Czy napisane przez autora historie chciałaby przeżyć któraś z nas? Być może tak...
Mnie osobiście bardzo zniesmaczyło pierwsze opowiadanie - „Piekło/niebo”. Nie wyobrażam sobie jak komukolwiek podobać się może gwałt, nawet jeśli jest kontrolowany, a zaznaczyć trzeba, że według autora „marzy o tym chyba połowa kobiet na świecie”. Ledwo przebrnęłam przez tę historię i niewiele brakowało, a rzuciłabym książkę w kąt, ale po kilku przeczytanych akapitach „Pocieszenia” zaciekawienie wróciło. Nie ma to, jak stara, dobra gra w butelkę. 😈

Najlepiej jednak wspominam opowiadanie „Najlepszy prezent” i to właśnie ta historia zasługuje według mnie na oddzielną książkę.
Siostry, Dominika i Sylwia. Chłopak Sylwii, Marcin. Pożądanie, zazdrość i zemsta. To wszystko zawiera kilkunastostronicowe opowiadanko, które wciągnęło mnie całkowicie i pobudziło moją wyobraźnię na maksa.

Jak więc widzicie, książka „Oblicza pożądania” wzbudziła we mnie skrajne uczucia. Jedne opowiadania podobały mi się bardziej inne mniej a jeszcze inne najchętniej bym pominęła, ale trzeba przyznać, że odwagi autorowi nie brakuje. Jest konkretny. Sceny erotyczne opisuje szczegółowo, a słowo cenzura w jego słowniku nie istnieje.

Czy sięgnę po wcześniejsze książki autora?
Raczej nie, ale sugeruję abyście wyrobili własne zdanie, ponieważ wiadomo nie od dziś, że gusta są różne.😉

• Erotyki
  • Erotyczne
  • Chcę kupić
  • Brak

Dodaj cytat z książki Oblicza pożądania