Biurowy kochanek

Wydawnictwo WasPos
2021-09-14
2021-09-14
romans erotyk biuro

Kompletnie do mnie nie przemówiła, nawet jej do końca nie doczytałam. Męczyłam się od samego początku.

Recenzja z Book Tour u @bookloveraneta . Dziękuję za możliwość udziału w tym gorącym Book Tour 🔥🔥🔥😘😘😘z książką "Biurowy Kochanek"
Autora
@flaubert.autor
@waspos

"Biurowy Kochanek " to gorąca książka rozpali zmysły i nie tylko 😁
Napisana jest przez mężczyznę oczami kobiety

Czy powinna pożądać kogoś, kogo zupełnie nie zna?
Eliza jest znudzona swoim życiem i monotonną pracą w biurze. Gdy pewnego dnia spotyka tajemniczego mężczyznę, od razu wie, że dostarczy jej wielu niezwykłych doznań. Mężczyzna, gwałtowny i brutalny biznesmen, w jednej chwili potrafi Elizę wykorzystać, a w kolejnej zostawić samotną, wypełnioną nieokiełznanym pożądaniem. Kobieta zdaje sobie sprawę, że właśnie tego jej brakowało: mocnych wrażeń. Nie wie jednak, że ta relacja wywoła w niej skrajne emocje, które wymkną się spod kontroli.

Sceny erotyczne czasami są mocne .Pod sam koniec akcja nie co przyspiesza i zaskakuje ,
intrygujący bohaterzy musicie sami
przeczytać i ocenić

Biurowy kochanek" to niecodzienny erotyk, przesycony gorącym pożądaniem, zakazanymi uczuciami i wyuzdanym seksem, ale też dzikimi uczuciami, nad którymi Elizie trudno zapanować. Czy jednak okaże się na tyle silną kobietą, żeby sobie z nimi poradzić?
Gorąco polecam 🔥 książkę .
Jeszcze raz dziękuję @bookloveraneta za możliwość udziału Book Tour i Super umilacze ❤️.

Autora
@flaubert.autor
@waspos

"Biurowy Kochanek " to gorąca książka rozpali zmysły i nie tylko 😁
Napisana jest przez mężczyznę oczami kobiety

Czy powinna pożądać kogoś, kogo zupełnie nie zna?
Eliza jest znudzona swoim życiem i monotonną pracą...

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

Tytuł: Biurowy Kochanek
Autor: A.M.Flaubert
Wydawnictwo: WasPos

Bardzo dziękuję za zaufanie autora i wydawnictwa. Patronowanie książki autora to dla mnie czysta przyjemność.

Po wielkim debiucie przyszedł czas na kolejną książkę i zupełnie inną niż poprzednia. Jeśli czytaliście “Doriana” to gwarantuje wam, że obecna książka jest inna. Oczywiście nie zabraknie bardzo dobrego stylu autora oraz scen erotycznych.

O czym jest “Biurowy kochanek” ? Kochani to ciekawa pozycja dla osób, które lubią dobrą lekturę na chłodne wieczory, ponieważ książka rozpali wasze zmysły. Eliza jest kobietą, która pracuje w biurze i czuje się znudzona swoim obecnym życiem. Wpadła w tak zwaną monotonię ale do czasu aż pewnego dnia poznaje tajemniczego i mega przystojnego mężczyznę, który zaczyna mącić jej w głowie. No ale chyba sama miałabym problem skupić się kiedy facet potrafił jej dać orgazm za orgazmem. Kobieta w pewnym momencie przestwała racjonalnie myśleć.
Czy Eliza zatraci się w uczuciach, które przeżywa dzięki mężczyźnie ?
Czy intencje mężczyzny są szczere ?

Drogi autorze, bije brawo bo pokazałeś klasę. Nie mogłam się oderwać już od pierwszej strony. Książka to świetny erotyk w którym znajdziecie bardzo śmiałe sceny seksu. Wielkie pożądanie, zakazane uczucie. Główna bohaterka musi się zmierzyć z tym wszystkim.
“Biurowy kochanek” napisana przez mężczyznę ale oczami kobiety. Przemyślenia i zachowania głównej bohaterki są naprawdę bardzo trafnie ujęte z podejściem do życia kobiet. Eliza jest świetną kobietą i bardzo ją polubiłam już od samego początku. Dlaczego ? Ha bo to normalna kobieta. Czytając zastanawiałam się jak autor to zrobił, że wie aż tyle o kobietach, ale nie będę wnikać bo uważam, że takie książki powinny być wydawane. Może wiele kobiet przestałoby mieć w końcu kompleksy, bo Eliza świetnie pokazała jak akceptuje siebie i swoje ciało.
Wiecie po przeczytaniu tej książk uśmiechełam się sama do siebie bo zrozumiałam, że pomimo moich niedoskonałości mam swoje wielkie serce i jeśli jakiś mężczyzna mnie pokocha to nie będzie zwracać uwagi na moje niedoskonałości. Zobaczcie jak wiele kobiet ma kompleksy i patrzą na reklamy i na chude modelki. A jest grono mężczyzn którzy uwielbiają kobiety za ich boskie ciało i nie zwracają uwagi na brzuszek czy cellulit. Mężczyźni widzą nasze piękno, które skrzętnie ukrywamy.

Polecam wam bardzo serdecznie tę pozycję bo myślę, że ta książka otworzy wam oczy na tak zwane mrzonki o ideałach. Pamiętajcie ideałem dla nas może być osoba, która będzie nas szanować za to kim jesteśmy.

A.M. Flaubert
Wydawnictwo WasPos

#recenzja #recenzjapatronacka #amflaubert #waspos #czytamlegalnie #kochamksiazki #czytamksiazki #kochamczytac #biurowykochanek #zaczytanamama86

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

Tytuł: Biurowy Kochanek
Autor: A.M.Flaubert
Wydawnictwo: WasPos

Eliza jest znudzona swoim życiem. Chce coś zmienić w nim, stało się zbyt rutynowe. Pewnego dnia w pracy spotyka tajemniczego mężczyznę. Od razu wie, że go nie zapomni oraz, że dostarczy jej wiele doznań. W jednych chwili jest a w następnej pozostawia ją samą. Eliza wie, że tego jej brakowało, jednak nie spodziewa się, że tyle skrajnych emocji będzie mieć. Jak potoczy się życie Elizy? Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Nie do końca się tego spodziewałam po tej książce. Jednak autor zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jest to moje pierwsze spotkanie z autorem i uznaje je za bardzo udane.
Książka jest podzielona na trzy części, z czego najbardziej mi się podobała trzecia. Wtedy wychodzi na światło dzienne wszystkie tajemnice i jest więcej akcji poza ’’łóżkowych”.
Wydarzenia poznajemy z perspektywy głównej bohaterki - Elizy. Bohaterowie zostali dobrze wykreowani. Eliza - jest normalną dziewczyną, która prowadzi normalne, rutynowe życie. Spodobało mi się, że została ona ukazana bardzo naturalnie i rzeczywiście.
Zakończenie bardzo mi się spodobało. Byłam jego bardzo ciekawa i miałam nawet swoje przypuszczenia co się wydarzy. Książkę czyta się bardzo szybko, właściwie się ją pochłania. Jak raz zaczniecie czytać ciężko będzie wam ją odłożyć.
„Biurowy kochanek” jest to fajna historia dla osób lubiących, gdy w książce jest dużo pikanterii, uczuć oraz trochę tajemnic. Polecam!

Serwus moi kochani, mam dla Was erotyk, który trochę mnie zawiódł.

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu @waspos

Główną bohaterką książki jest Eliza, która jest samotna, pracuje w biurze, jako sekretarka. Pewnego dnia spotyka tajemniczego Marka, który jest biznesmenem. Już pierwszego dnia mężczyzna wzbudza w niej pożądanie oraz zachowania o jakie by sama się nie podejrzewała. Kobieta zdaje sobie sprawę, że brakowało jej mocnych wrażeń. Nie wie jednak, że ta relacja wywoła u niej skrajne emocje, które wymkną się jej spod kontroli.

Kim, stanie się dla bohaterki Marek obiektem pożądania i gorącego seksu, czy może kimś więcej? Jakie, zamiary wobec Elizy będzie mieć Michał kolega z pracy i co go połączy z tajemniczym Filipem z Instagrama? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w książce 😉.

Książka ta, trochę mnie zawiodła, ponieważ było w niej za dużo scen erotycznych, momentami wręcz niesmacznych. Autor @flaubert.autor ukazał nam bohaterkę, która jest znudzona życiem, kompletnie nie przejmuje się konsekwencjami swoich zachowań oraz lubi mocny seks. Marek z kolei został ukazany jako brutalny mężczyzna, który lubi kobiety, uwielbia dominować w seksie. Natomiast Filip, który jest młody, poznaje Elizę przez Instagram, lubi wirtualny seks, ale dla bohaterki staje się przyjacielem, który nie tylko lubi z nią się "zabawić przed kamerką internetową". Moim zdaniem, gdyby nie przesyt wyuzdanego seksu, to książka byłaby super. Jednak należą się 👏 dla autora @flaubert.autor flaubert książki za poruszanie tematu samotności oraz życia, monotonnego szukającego ujścia emocji w seksie. Osobiście, lektura mi się średnio podobała, ale jeśli ktoś lubi książki nasycone wyuzdanym seksem, to jest to propozycja dla niego idealna.

Serwus moi kochani, mam dla Was erotyk, który trochę mnie zawiódł.

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu @waspos

Eliza Wojtaszczyk jak sama twierdzi jest znudzona swoim nudnym i monotonnym życiem. Jej kuriera zawodowa również nie dostarcza jej powodów do dumy, dlatego kiedy pewnego dnia do jej biura wkracza tajemniczy, przystojny mężczyzna od razu wie, że dostarczy jej niezapomnianych wrażeń.
Kobieta nie myli się, wpada w dosyć intensywną zażyłość z tajemniczym Markiem. Mężczyzna jest wobec niej brutalny, ale i momentami czuły i to właśnie to ją do niego najbardziej ciągnie. Z każdym ich spotkaniem Eliza zatraca się w nowo poznanym mężczyźnie jednak nie zdaje sobie sprawy, że te skrajne emocje mogą wymknąć się spod kontroli.

„Biurowy kochanek” jak sam tytuł wskazuje miał być romansem osadzonym w biurze. A co dostajemy? Ogromną dawkę wyuzdanego seksu okraszoną minimalistyczną fabułą. Niestety główna bohaterka ewidentnie ma problem z relacjami damsko-męskimi. Kobieta nie widzi nic złego, aby od jednego „kochana” trafić do drugiego. Niestety autor nie kupił mnie tą historią. Brakowało mi tego romansu, tego zdobywania kobiety. Niestety podczas lektury wielokrotnie czułam wręcz obrzydzenie czytając zbyt wyuzdane opisy zbliżeń Elizy i jej partnerów.
Na plus mogę dodać, że książkę mimo wszystko dosyć szybko się czyta.
Książka jest zdecydowanie dla naprawdę niegrzecznych kobiet, do których ja ewidentnie nie należę ;)
Mimo wszystko życzę autorowi dalszych sukcesów literackich.

Historia opowiada o Elizie. Pragnie ona spotkać na swojej drodze mężczyznę, który wprowadzi do jej życia nie tylko pasję, namiętność i adrenalinę, ale również czułość i poczucie bezpieczeństwa. Nie ma przyjaciółki, z którą mogłaby dzielić swe rozterki. Jest tylko Filip – chłopak z sieci, czasem dający jej namiastkę życia erotycznego. Pewnego dnia spotyka tajemniczego Marka, który … I tu zaczyna się dziać. Książkę faktycznie czyta się z wypiekami na twarzy, motyle w brzuchu mają ochotę się wydostać, a wyobraźnia wariuje. Ciężko się od niej oderwać. Przez większą część książki skupiamy się głównie na jednym wątku, w pewnym momencie wkrada się jeszcze coś. Ha! Ja to rozgryzłam zanim zostało wyjaśnione :D Nie powiem nic więcej prócz tego, że warto sięgnąć po tą pozycję. Dzikie doznania gwarantowane 😉

[…] Żyjmy jak chcemy, wyglądajmy tak, żebyśmy się same sobie podobały i same czuły się dobrze w swoim ciele. Jak coś się komuś nie podoba, to niech nas pocałuje w nasz pomarszczony tyłek[…]

Fenomenalna, pełna żaru i ognia podniecenia, powodująca, że momentami włos się jeży nie tylko na samej głowie, ale też na całym ciele.

Oto historia o Elizie. Zwykłej, normalnej kobiecie, szarej, takiej, którą nikt nie zauważa. A on chciałaby być docenioną, poczuć się spełnioną kobietą. I oto pewnego dnia spotyka, być może swego księcia z bajki. Przystojnego, namiętnego i powodującego, że stopy uginają się pod nią, mężczyznę. Marka. Ów tajemniczy kochanek, sprawia, że Eliza zaczyna kochać siebie, swe ciało, akceptować siebie taką, jaka jest. Zaczyna przy nim odżywać. Ufać mu. Wie, że jest facet, który sprawia, że czuje się seksowna. I nagle ich kontakt się urywa. Tak po prostu, a Eliza próbuje go znaleźć.

Do tej pory moje ręce drżą. Próbuje się uspokoić. Nawet przykładanie czegoś zimnego do mojej twarzy, kompletnie nie pomaga. Było tyle emocji, że nie sposób ich opisać, bo to trzeba samemu przeżyć.
Akcja od samego początku jest iście ognista. Za każdym zbliżeniem bohaterów policzki płoną żywym ogniem, w podbrzuszu lata stado dzikich motyli. Oddech staje się płytki. Mimowolnie zaciskają się uda, a ty zagryzasz wargę. Bo przed twoimi oczami masz Boga seksu, władczego i zmysłowego kochanka. Jest coś w nim intrygującego i szalenie pociągającego. Coś, co sprawia, że miałam nie raz ochotę zamienić się z główną bohaterką. Byłam nim zauroczona, chciałam go bliżej poznać. I nagle znika. Czar pryska. Jednakże pojawia się ktoś inny. Ktoś, kto znowu zaczyna mnie intrygować. Kolejny facet. I znowu rozszalałe motyle zaczynają atakować. Dbać o to, aby moje serce waliło tak, jakby chciało wyskoczyć z piersi, a włoski na skórze zaczynały się jeżyć. Nie wierzycie? Przekonajcie się same.

Jednakże ta książka nie jest tylko o samym seksie. O zbliżeniu dwóch osób. I fantazjach erotycznych, o pozycjach seksualnych. O władczych mężczyznach, którzy niskim, basowym głosem każą ci coś zrobić, doprowadzając cię do szaleństwa. Ta książka jest przede wszystkim o tym, że my kobiety powinniśmy się nauczyć akceptować swe ciało, nawet jeśli jest pełne niedoskonałości. Nawet jeśli mamy blizny, rozstępy. Nawet jeśli jesteśmy grube, nie mamy ciała modelki. Bo dzięki tym niedoskonałościom jesteśmy piękne, seksowne, prawdziwe i możemy być traktowane jak boginie, a nawet wręcz powinniśmy być. Bo jestem przekonana, że w każdej kobiecie jest taki seksowny wampir. Wampir, który potrafi kusić, zachęcać, pokazywać kocie pazurki, ale też jest odważny i walczyć o swoje. Bo tylko dzięki takiej akceptacji siebie samej, pokazujemy swą prawdziwą twarz.

Wiadomo, są gusta i guściki, o których się nie dyskutuje. Mnie się ta pozycja bardzo podobała, ale zachęcam do wyrobienia swojej własnej opinii.

Oto historia o Elizie. Zwykłej, normalnej...

Po wielu monotonnych dniach, na drodze Elizy staje seksowny nieznajomy. Ukartkowe spojrzenia w pracy, jednak szybko przekształcają się w gwałtowny romans. Początek historii brzmi jak wyrwany kadr z filmu pornograficznego. Niestety ku zdziwieniu kobiety, Marek nie zamierza przenosić ich relacji na wyższy poziom.

Marzenie o impulsie, który tchnie w jej życie nieco wrażeń, szybko może przerodzić się w koszmar.
Jaki finał czeka bohaterów? Czy to kolejna opowieść o przypadkowych kochankach, którzy odnajdują w sobie druga połówkę?

Sprawdźcie sami!

Książka ta, jest przesycona erotycznymi uniesieniami, pozbawiona wstydu i dostarczająca mieszanych uczuć. Odnajdziemy tam niespodziewane zwroty akcji i wyraźne charaktery bohaterów. Nie raz będziemy też oburzeni postępkami Elizy, jak i Marka.

Marzenie o impulsie, który tchnie w jej życie nieco...

Po pierwsze, brak w tej książce jakiejkolwiek fabuły. Główna bohaterka jest sztuczna, a jej zachowanie przekracza ludzkie pojęcie. Książka obfituje w sceny erotyczne, a nawet ich zdecydowany nadmiar. Rozumiem, że to erotyk, ale prócz wyuzdanego seksu nic więcej się tu nie dzieje...

• Patronat
  • Od wydawnictwa