Prosta Keto Kuchnia

zdrowie, medycyna
Keto Centrum
2022-04-30
2022-04-30
dieta ketogeniczna książka kucharska ketoza zdrowie edukacja

Proste przepisy, smak dopracowany, twarda okładka bardzo potrzebna ( często kartkowane). Lubię książki kucharskie, bardziej mnie motywują niż tysiące przepisów w internecie. Szanuję autorów, kupiłam w ciemno. To najlepszy sposób, aby docenić czyjąś pracę.

Nie umiem ładnych zdjęć robić ale robię już od tygodnia i oboje z mężem jesteśmy zachwyceni 🤩🤩🤩 czekam aż przyjdzie nas ochota na deser bo wyglada wszystko ciekawie ale śniadanie i obiad nas w pełni zapychają 😅 świetne przepisy jak się nie ma czasu i pomysł na szybko robi 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 mega mega dziekuje! Jeszcze nie skończyłam ale czekam na kolejne tak świetne przepisy!

Dobrze, że książka ma twardą oprawę, bo już wiem, że będzie często używana.
Jak obiecaliście składniki są niemal zawsze w lodówce, więc nie trzeba szukać przepisu pod to co mam, tylko raczej zastanowić się, z którego przepisu skorzystać dziś. 🙂
Jest tak prosto i przystępnie, że nawet najbardziej oporny mąż nie może sobie nie poradzić 🙂.
Mam kilka topowych książek kucharskich keto i w sumie zaznaczonych w nich po kilka przepisów. Tu będzie leciał jeden za drugim.
Cześć dań to te, które znamy, ale właśnie o to chodziło, bo wszyscy znamy sytuację typu " Nie wiem co dziś ugotować." 🙂
Po raz drugi nie zawiedliście, więc czekam na więcej.

Dobrze, że książka ma twardą oprawę, bo już wiem, że będzie często używana.
Mam kilka topowych książek...

• Ebook do kupienia
  • Cukrzyca