Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa

Okładka książki Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa Paweł Frankowski
Okładka książki Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa
Paweł Frankowski Wydawnictwo: Pascal poradniki
poradniki
Pascal
2022-04-27
2022-04-27

Bardzo potrzebny poradnik w pigułce, który powinien mieć w domu każdy z nas. Książka wydana niedawno, uzupełniona o nawiązania do najnowszych wydarzeń na świecie (pandemia, wojna na Ukrainie),zawierająca zbiór porad, jak przeprowadzić potrzebne przygotowania na sytuacje kryzysowe. Polecam, żeby się zapoznać i być bardziej świadomym naszych możliwości i - przede wszystkim - ograniczeń. Książka jest niewielka (mały format, 168 stron),ale czytelnie i konkretnie przekazuje podstawowe informacje, jak zacząć przygotowania na sytuacje kryzysowe. I naprawdę nie musimy myśleć od razu o globalnej wojnie - problemem jest już brak prądu w mieście przez kilka dni. Warto umieć sobie radzić w takich momentach ;) Wg mnie jedna z lepszych książek pana Frankowskiego, ale zachęcam do zajarzenia również do innych, które napisał, jeśli temat Was szerzej zainteresuje.

Wojna w Ukrainie uświadomiła nam wszystkim, że niebezpieczeństwo jest tuż obok. Czy wiesz jak się zabezpieczyć na godzinę "W"? Jeśli nie, ten mały poradnik jest dla ciebie. Po wdrożeniu zmian, przekaż go innym członkom rodziny. Zrób to póki jest czas.

Ta książka poinstruuje Cię, jak przygotować się na najgorsze. Dowiesz się również, jak chronić siebie i swoich bliskich. Każda rodzina powinna przeczytać tę książkę, wdrożyć zalecenia oraz wykonać załączone zadania. Czytało mi się ją dużo lepiej niż kilka lat temu np. Domowy survival.

Super wprowadzenie do tematyki preperingu w Polsce, taki domowy niezbędnik jak się przygotować na trudne czasy. Przeczytałem kilka książek o survivalu. Jest to zdecydowanie najbardziej przejrzysty poradnik, jaki znalazłem. Gorąco polecam, także jako prezent dla rodziny!

• Survival
  • Wyp_z_BUWr