WYTAŃCZONA RADOŚĆ

poradniki
E-bookowo
2022-01-13
2022-01-13

Jak często zdarza Wam się czuć przygnębienie? Nawet, gdy wszystko obok zdaje się być ok? Dlaczego dopada nas smutek, przygnębienie? A może warto pozbyć się tej aury i spojrzeć optymistycznie na otaczający nas świat. Na nas samych. Jak tego dokonać?

Książka Moniki Łabędzkiej jest doskonałą wskazówką jak osiągnąć radość, jak wytańczyć ją w swoim JA. Autorka tej książki jest pasjonatką zumby, interesuje się jogą uśmiechu. Zatem nie jest laikiem w tym temacie, lecz swym doświadczeniem może pomóc nam wytańczyć radość.

Dzięki książce Wytańczona radość możemy uruchomić w sobie radość. Znaleźć jej pokłady i czerpać z nich każdego dnia. Autorka pozwala nam „przyjrzeć się radości we własnym życiu”. Pani Monika ma dla nas sprawdzone przez siebie metody uruchamiania radości, które sprawią, że poprzez zumbę poprawimy swoje samopoczucie. Na czym polega magia tańca? Jakiej energii nam dostarcza? Jak bardzo wpływa na nasze samopoczucie? Tego wszystkiego dowiemy się z lektury książki „Wytańczona radość”.

Ta książka, to bogactwo wiedzy, z której warto czerpać, dla siebie, dla swojego lepszego samopoczucia. Ale i samorozwoju w poszukiwaniu swojego JA. Autorka uświadamia nam, że joga śmiechu ma ogromną moc w nawiązaniu kontaktu z „wewnętrznym” dzieckiem.

Monika Łabędzka ukazuje również swoją historię – to jak bardzo zumba i joga wpłynęły na jej życie. Nie ukrywam, że moją uwagę zwróciło zachęcenie czytelnika do prowadzenia osobistego dzienniczka wdzięczności i sukcesów. Warto je notować i wracać do nich, gdy coś idzie nie tak. Dzięki temu nie będziemy praktykować smutku, nie będziemy się w nim pogłębiać, lecz uświadomimy sobie, że sukces jest tuż obok. Wystarczy tylko odnaleźć w sobie tę siłę. A tę siłę autorka zapisała na kartach książki „Wytańczona radość”. Warto z niej czerpać. Warto uzmysłowić sobie jaka siła drzemie w zumbie. A jeśli niewiele o niej wiecie, to Pani Monika opisuje nam jej narodziny. Możemy dowiedzieć się również, co możemy zyskać dzięki regularnemu ćwiczeniu zumby.

Wytańczona radość to książka warta polecenia każdemu, kto kocha życie, pragnie przejść przez nie z radością i uśmiechem. Dlatego z radością Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

Dodaj cytat z książki WYTAŃCZONA RADOŚĆ