Paneuropa versus Covid-19

Okładka książki Paneuropa versus Covid-19 Tobiasz Piątkowski, Wojciech Stefaniec, Rafał Szłapa
Okładka książki Paneuropa versus Covid-19
Tobiasz PiątkowskiWojciech Stefaniec Wydawnictwo: Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce Cykl: Paneuropa (tom 3) fantasy, science fiction
42 str. 42 min.
Paneuropa (tom 3)
Paneuropa versus Covid-19
Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce
2021-01-01
2021-01-01
42 min.
komiks fantasy

Okładka książki RELAX nr 45 Boris Bakliža, Łukasz Bogacz, Daniel Chmielewski, Djief, Roman Gajewski, Gir, Piotr Herla, Grzegorz Janusz, Tomasz Kontny, Jacques Lob, Andreas Martens, Bartosz Minkiewicz, Tomasz Niewiadomski, Daniel Odija, Yanick Paquette, Tomasz Piorunowski, Mark Russell, Antoni Serkowski, Liam Sharp, Wojciech Stefaniec, Marko Stojanović, Jakub Topor, Jean Van Hamme, Robert Waga, Bernie Wrightson
RELAX nr 45 Boris Bakliža, Łuka...
Okładka książki RELAX nr 44 Philippe Druillet, André Franquin, Roman Gajewski, Jean Giraud (Moebius), Andreas Martens, Milorad Vicanovic Maza, Bartosz Minkiewicz, Oktawia Ogniew, Yanick Paquette, Mark Russell, Przemysław Soroka, Wojciech Stefaniec, Marko Stojanović, Piotr Szulc, Tudor Topa, Robert Waga, Bernie Wrightson
RELAX nr 44 Philippe Druillet, ...
Okładka książki Paneuropa. Solidarni z Ukrainą Daria Bairamova, Igor Baranko, Berenika Kołomycka, Grzegorz Pawlak, Robert Służały, Wojciech Stefaniec, Dominik Szcześniak, Rafał Szłapa, Przemysław Truściński, Dana Vitkovska
Paneuropa. Sol... Daria Bairamova, Ig...
Okładka książki RELAX nr 43 Caza, Daniel Chmielewski, Przemysław Dedelis, Philippe Druillet, André Franquin, Janek Koza, Andreas Martens, Bartosz Minkiewicz, Daniel Odija, Yanick Paquette, Francois Riviere, Mark Russell, Debora Santos, Krzysztof Skiba, Kamil Śmiałkowski, Przemysław Soroka, Jimmy Stamp, Wojciech Stefaniec, Bernie Wrightson, Bartosz Zaskórski
RELAX nr 43 Caza, Daniel Chmiel...

Historia jak zwykle pretensjonalna i błaha; wizualnie pierwsza część nie do ogarnięcia, ciężko się połapać kto jest kim i gdzie co jest. Na szczęście druga część komiksu jest o wiele lepsza, przejrzysta i naprawdę ładnie rysowana. Nawet historia zaczyna mieć lepsze tempo. Oby w tę stronę!

• Komiksy
  • Komiksy i Mangi