Profesjonalne reklamy Facebook Ads

wydano nakładem autora
2022-09-21
2022-09-21
reklama Facebook Facebook Ads marketing

Polecam wszystkim, którzy chcą sprawdzonej wiedzy na temat tego, jak poruszać się w systemie Mety. Obowiązkowa lektura dla każdego początkującego i średniozaawansowanego, który chce wejść o belkę wyżej.

Wielki plus za szczegółowe case studies i zrozumiały język.

Wielki plus za szczegółowe case studies i zrozumiały język.

Jako autorka książki chciałabym się odnieść do opinii pana "Maksymiliana". Oczywiście, że w podręczniku zawarte są moje SUBIEKTYWNE opinie i sposoby na kampanie reklamowe. To książka autorska, więc inaczej po prostu się nie da. Po drugie - case studies jest ponad 70 i każdy z nich jest dokładnie opisany, czemu coś mi wyszło a czemu nie. Poza przykładami sukcesów, jest też wiele przykładów porażek. Jeśli ktoś uważa, że tak zaawansowany podręcznik to nic więcej niż filmy na YT to znak, że albo nie kupił nigdy tej książki albo jej w ogóle nie przeczytał :).

Dodam też, że w ebooku znajduje się 70-stronicowy rozdział o analityce i optymalizacji reklam. Na końcu dodałam też obszerny poradnik, jak tworzyć raporty i harmonogramy reklam. Więc opinia, że jest to tylko poradnik narzędziowy jeszcze mocniej pokazuje, że autor komentarza nigdy książki nie przeczytał :).

Książka mocna głównie ze strony marketingowego. Teoretycznie dużo case study, w praktyce bardzo wiele argumentów podanych na zasadzie "bo autorka książki tak twierdzi, wiec tak jest" i "inni mówią źle". Cena zupełnie nieadekwatna do zawartości.

Zwykły podręcznik poruszania się po systemie reklamowym Facebooka w sumie. Równie dobrze można pooglądać darmowe filimiki na Youtube.

E-book "Profesjonalna reklama na Facebooku" to idealna pozycja dla osób, które zajmują się
już FB Ads. Często jest tak, że na pewne testy nie ma się po prostu budżetu u klienta, a e-book Natalii jest pełen takich właśnie kejsów popartych liczbami. Dla mnie ogromnym plusem są również gotowe szablony harmonogramów i raportów oraz najróżniejsze porady, dotyczące wskaźników niestandardowych (muszę je jeszcze ogarnąć praktycznie). Brakowało takiego poradnika na rynku, a przecież między osobami początkującymi a takimi, które mają 7 lat doświadczenia, jest wielu marketerów, którzy czekali na taki poradnik. Cena jest zdecydowanie na plus, w stosunku do wiedzy zawartej w tym e-booku, ale to świadczy tylko o tym, że Natalia nie musi się już obawiać konkurencji.

• E-marketing/SEO&SEM/content marketing
  • E-booki