Niebezpieczny układ

Okładka książki Niebezpieczny układ K. A. Zysk
Okładka książki Niebezpieczny układ
K. A. Zysk Wydawnictwo: Pascal Cykl: Club Sensual Desire (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Club Sensual Desire (tom 1)
Club sensual desire. Niebezpieczny układ
Pascal
2021-09-29
2021-09-29

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...

Och bogowie jakie to bylo złe. Książka nie ma w sobie żadnego sensu. Główna bohaterka to idiotka, a bohater jeszcze głupszy. Szkoda czasu na to "coś".

Bardzo fajny początek serii, która stała się, z zaskoczenia, jedną z moich ulubionych. Choć zdecydowanie wolę późniejsze tomy. Co tu dużo mówić, ja bardzo lubię tę konwencję, lubię motyw klubu, zwrotów akcji, dramatycznych relacji. Choć ten tom jest akurat najbardziej przewidywalny, nadal sprawił mi całkiem sporo radości.

Szczerze powiedziawszy oczekiwałam czegoś innego… niestety sposób pisania, płytka fabuła i jednostajna akacja (kłótnia- przeprosiny) nie urzekły mnie tak bardzo jakbym chciała … stand taka moja ocena

Ale daje druga szanse i zajrzę po tom 2 :)

Ale daje druga szanse i zajrzę po tom 2 :)

Kalendarzowa - całkowicie popieram. Bo o czym jest ta książka. Kobieta lat 26 ubiera się w szorty z wysokim stanem i opaskę na włosy z koralikami. Nic nie robi oprócz bycia wulgarną. Scena żucia gumy, malowania paznokci przez recepcjonistkę i zachowanie ,,bohaterki,, mnie pokonały. Pani Autorko - litości i trochę szacunku do czytelnika.

Ta książka to jedna wielka żenada. Fabuła: zmuszono ich do ślubu, ona ciągle zmienia ubrania, potem oboje łażą po klubach i się kłócą. A potem przepraszają. Dużo przepraszania, traktowania z buta i znów przepraszania, i tak w koło Macieju. W międzyczasie się pieprzą, przy czym on pieprzy jeszcze inną laskę. Przy okazji, tam niby BDSM występuje, to znaczy głowny bohater od czasu do czasu każe nazwyać się panem, daje klapsy i b9dajże raz biczuje pejczem z koralikami 🤣Język i zachowania patologii rynsztokowej, a przecież to "wyższe sfery" po studiach z wyróżnieniem, najwyższa pólka biznesowa, z teslami, penthousami i prywatną wyspą w tle 😆 Bohaterka - zero szacunku do siebie, krzykliwa dziewucha, z zachowaniami menelki. Ogólnie może ta książka miała być o pustocie bohaterów? Jednak bardziej prawdopodobne, że pusta jest sama autorka.

Przeczytałam, nie zamierzam do tego wracać ani czytać kolejnych części.

Sięgnęłam po książkę będąc ciekawa skrajnych opinii. W tym, jedynym jak dotąd, przypadku zgadzam się z negatywnymi ocenami

Przeczytałam, nie zamierzam do tego wracać ani czytać kolejnych części.

Nawet nie będę tego komentować.

Nawet nie będę tego komentować.

Julianne jest córką bogatego przedsiębiorcy, który zmusza córkę aby wyszła za mąż za syna kolegi,aby połączyć swoje firmy naftowe. Kobiecie nie podoba się ten pomysł i mimo jej sprzeciwu dochodzi do małżeństwa z rozsądku.
Austin od początku mówi żonie, że to zwykły biznes i nic nigdy ich nie będzie łączyć. W przeszłości został zdradzony przez kobietę i obiecał sobie, że nigdy się nie zakocha. Dlatego aby się uwolnić od napięcia często korzysta z usług klubu Sensual Desire. Z czasem coraz bardziej ciągnie go do żony, gdyż ona bardzo prowokuje go ubiorem. Zawierają pakt seks bez miłości.
Czy zdołają zapanować nad uczuciami?
Czy spodoba się kobiecie mroczny świat męża?
Jak potoczą się dalsze losy tych dwoje?
Julianne moim zdaniem jest pozytywną postacią, ciepła miła i stara się w tym związku jakoś funkcjonować.
Postać mężczyzny na początku bardzo mi się nie podobała, gdyż był bardzo arogancki i źle się zachowywał,z kolejnymi stronami książki coraz bardziej się otwierał. Zakończenie bardzo mi się spodobało na pewno sięgnę po kolejną część tej serii.
Polecam

Dobra przerwa w kryminałach. Świetnie się czyta , fajna historia.

Dobra przerwa w kryminałach. Świetnie się czyta , fajna historia.

Książka to pierwszy tom cyklu. Motyw może klasyczny ale całość opisana w bardzo ciekawy sposób. Aranżowane małżeństwo, które ma połączyć dwie duże firmy w jedno. Tylko czy dójka młodych ludzi pogodzi się z ustaleniami swoich rodziców?

Julianne to młoda dziewczyna, która jest zła, że jej ojciec nie liczy się z jej zdaniem. Postanawia się postawić i kategorycznie odmówić małżeństwa z Austinem. Kolacja zaręczynowa sprawia, że nie przewidział takiego obrotu spraw. Uparta, mająca swoje marzenia. Kiedy ona i Austin zostają małżeństwem chce odnaleźć się w nowej roli. Czy uda jej się stworzyć prawdziwy związek? Czy zdobędzie uczucia męża?

Austin to młody mężczyzna, który nie jest zachwycony gdy ma poślubić Julianne. Dla niego to tylko układ, który ma na celu połączenie firm. Kiedy poznaje Julianne jej zadziorność przypada mu do gustu. Austin skrywa tajemnicę, a swoje preferencje seksualne wykorzystuje w klubie przyjaciela. Julianne go pociąga ale dla niego to tylko seks i układ.

Fabuła książki wydaje się przewidywalna, ale nic bardziej mylnego. Książka wciąga od pierwszych chwili, zanim się obejrzymy jesteśmy na końcu. Miłośniczki scen erotycznych będą zachwycone, ale to nie jest zwykła erotyczna przygoda. Autorka pokusiła się o motyw BDSM. Może nie jest mocny ale nie wszystkim może przypaść do gustu. Bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani. Julianne to twarda osóbka, która, mimo iż doświadczy wielu przykrych momentów ze strony Austian, stara się jakoś to poukładać. Kiedy wkracza w świat jego seksualnych upodobań oboje zaczynają odkrywać siebie. Julianne wie, że musi się kryć ze swoimi uczuciami, Austin boi się dopuścić rodzące się uczucie. Zraniony w perfidny sposób w przeszłości nie potrafi teraz się otworzyć i zaufać. Julianne wzbudza w nim sprzeczne uczucia.

Fabuła jest dynamiczna, kiedy już myślimy, że wszystko się układa autorka znowu zaskakuje nas zmianą i wprowadza chaos w życie tej dójki. Zakończenie zaskakuje. Książkę czyta się płynnie i szybko, wiele zaskakujących zwrotów akcji, wiele gorących scen erotycznych, niby klasyczne schematy ale jakoś czyta się je zupełnie inaczej. Duży plus za postacie, które nadają charakteru tej historii. Style autorki lekki, fabuła bez nieścisłości i niedociągnięć. Jeśli szukacie czegoś innego niż zwykły romans to ta książka jest dla was. Polecam i z przyjemnością zabieram się za czytanie kolejnego tomu z cyklu.
UDOSTĘPNIJ

• Polscy autorzy