Pokusa dotyku

Nana Bekher Wydawnictwo: Lucky literatura obyczajowa, romans
Lucky
2021-09-30
2021-09-30
romans literatura obyczajowa literatura polska namiętność niebezpieczna gra sekrety pożądanie miłość

1994

Dla mnie to taki typowy romans z wątkiem aranżowanego małżeństwa i hate-love z mafią w tle.
Większa część powieści to relacje między Leilą i Natanem, którzy nie pałają do siebie sympatią.
Trochę naciągany wydawał mi się powód nienawiści między bohaterami.
Leila nienawidzi Natana za to że 2 lata wcześniej zadrwił sobie z jej młodzieńczych uczuć i przespał się z jej kuzynką.
Natan natomiast stara się zapomnieć o tych niepoważnych przyczynach jej niechęci i zaciągnąć ją do łóżka.
Nie rozumie również dlaczego i przed czym ma ją chronić. a gdy się dowiaduje prawdy, jest już za późno.
Dopiero pod koniec powieści akcja nabiera rozpędu, gdy rosyjska rodzina Leili ze strony matki upomina się o nią i dziewczyna zostaje porwana.
Podobała mi się ta powieść bo jest napisana w dobrym stylu, chociaż emocje są dopiero pod koniec. Jest w niej bardzo dużo gorących scen ale takich stonowanych, które nie gorszą i mogą się podobać.
Dobrze przeczytać wcześniej Zapach grzech, która dotyczy rodziny Natana.

Trochę naciągany wydawał mi się powód nienawiści między bohaterami.

Nie ukrywam,że @nana_bekher_autorka jest jedną z moich ulubionych autorek❤ Pokusa dotyku również mnie nie rozczarowała. Książka łącząca wszystko co uwielbiam:mafia,akcja,przystojny facet i babeczka z charakterem😊 Niejednokrotnie przeżywałam rozterki bohaterów i trzymałam kciuki za rodzące się między nimi uczucie. Według mnie książki autorki koniecznie muszą znaleźć się na półce wszystkich fanów romansów. Polecam z całego serducha❤❤❤

" Rozchylam wargi, głęboko wciągając powietrze w płuca, gdy nasze spojrzenia się spotykają. Och, jego tęczówki są takie hipnotyzujące, przyciągające, a jednocześnie przestrzegają przed czymś, co może mnie zgubić, kompletnie pochłonąć. Czymś, w czym mogę się zatracić.. "

Natan i Leila zostają zmuszeni do małżeństwa aranżowanego.
Na początku oboje nie potrafią się z tym pogodzić. Ta para to połączenie dwóch trudnych charakterów. Mimo wzajemnej niechęci do siebie coś ich przyciąga wzajemnie.

Czy Leila zapomni o wydarzeniach z przeszłości i da szansę chłopakowi?
Czy Natan będzie potrafił zapewnić bezpieczeństwo dziewczynie?
Czy uda się im stworzyć prawdziwy związek?

Kiedy się wydaje, że wszystko jest już na dobrej drodze dostajemy niespodziankę.

Książkę przyjemna. Pełna złości, pożądania, miłości, gorących scen oraz niebezpieczeństwa.

Polecam 💚

Natan i Leila zostają zmuszeni do małżeństwa aranżowanego.
Na początku oboje nie potrafią się z tym...

~Recenzja~

Leila to dziewczyna która żyje beztrosko i stara się cieszyć życiem.

Natan to chłopak który ułożył sobie swój własny świat i w nim żyje.

Ojcowie tych dwojga zaplanowali im życie. Mimo iż nie przepadają za sobą są zmuszeni się pobrać bo tak zadecydowali ich rodzice.

Czy uda się im dojść do porozumienia? Jak sekrety wpłyną na ich życie? Czy może ich połączyć coś więcej niż tylko pożądanie?

"Pokusa Dotyku" to bardzo gorąca i niezwykle wciągająca książka. Od pierwszych stron nie mogłam się od niej oderwać. Historia jest fenomenalnie stworzona. Była ona świetna dla niej zarwałam pół nocy ale było warto. Zawirowania w książce przyprawiały mnie o szybsze bicie serca. Sekrety trzymają ciągle czytalnika w napięciu. Aranżowane małżeństwa, rodzice którzy decydują za swoje dzieci to codzienny świat który nam autorka przedstawiła w tej książce. Bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani. To już kolejne spotkanie z piórem pisarki i kolejny raz nie zawiodłam się. Jeśli nie znacie jeszcze twórczości Nany Bekher to konieczne musicie nadrobić ❤️
A tą historię gorąco polecam ❤️

~Recenzja~

Leila to dziewczyna która żyje beztrosko i stara się cieszyć życiem.

Natan to chłopak który ułożył sobie swój własny świat i w nim żyje.

Polecam całym serduszkiem ❤

Polecam całym serduszkiem ❤

[…] Przyłapuję się na tym, że mu się przyglądam, ale trudno mi oderwać wzrok. Podobają mi się jego oczy. Skrywają w sobie nutkę tajemniczości, jakiegoś mroku, ale jednocześnie wyrażają troskę i obietnicę bezpieczeństwa. Jego wzrok bywa chłodny, złowrogi, nawet ostrzegawczy, ale gdy jego tęczówki przybierają tę błękitną barwę, czuję, jakby to właśnie przy nim było moje miejsce[…]

Wciągająca, nie pozwalająca ani na moment przerwać, gorąca.

Oto historia o dwóch skrzywdzonych przez rodziny osobach, o ogniu i ogniu, o Leilii i Natanie. Tych dwoje kompletnie sobie obcych osób, ma się pobrać, bo tak wymyślili ich ojcowie. Ojcowie, dla których interesy były ważniejsze niż szczęście ich dzieci. Jednakże okazuje się wkrótce że to nie tylko interesy, ale Natan ma zapewnić bezpieczeństwo Leili. Czy uda im się nawiązać nic porozumienia? Czy w myśl przysłowia ze przeciwieństwa się przyciągają, będą potrafili być razem? Co się stanie gdy sekrety skrywane przez rodzinę Leilii wyjdą na jaw? Tego musicie się sami przekonać.

Uwielbiam brać udział w booktourach. W booktourach, w których mogę przeczytać książkę, którą chcę, albo którą posiadam w domu, ale jakoś mi się nie zbierało. Booktoury maja również to do siebie, że oprócz tekstu, przy którym bawisz się fenomenalnie, czujesz ogień na skórze, możesz tez poznać komentarze, odczucia innych osób. I w tej historii było to czuć.

Od momentu otwarcia do momentu przeczytania ostatniego zdania, jesteś w tym świecie. Świecie, gdzie aranżowane małżeństwa są normą. Gdzie rodzice planują dzieciom przyszłość, bez rozmowy. Ale też tkwisz w tym świecie, w którym twoje emocje przyprawiają cię o zawrót głowy. Czułam się jakbym była na jednej kolejce górskiej. Kolejce gdzie strach, adrenalina, radość, gorąc i łzy miały swoj udział. Nie raz czy dwa chciałam zabić bohatera. Nie raz czy dwa chciałam wejść do książki i odbyć poważna rozmowę z nimi. Mimo iż Natan z początku mnie cholernie irytował, to jednak stanął na wysokości zadania i w końcu poczuł się do obowiązku bycia mężem. Wiele razy chciałam rzucić książką, przerwać, ale autorka swoimi szalonymi zabiegami spowodowała, że zarwałam noc, bo serce waliło mi w klatce piersiowej. Ta akcja na sam koniec sprawiła, że zaciskałam ze strachu pięść, bojąc się o dziewczynę. Jednakże wszystko skończyło się dobrze. Ufff co za szczęście 🤣🤣🤣🤣

Ta historia pokazała, że tajemnice mają to do siebie, że im dłużej ukrywane, tym w najmniej odpowiednim momencie wychodzą na jaw, niosąc czasami ze sobą niebezpieczeństwo. Co więcej czasem warto spróbować porozmawiać z dziećmi, dowiedzieć się o ich uczuciach, a nie od razu planować im życie.

Fenomenalna książka, niesamowite spotkanie z bohaterami i cudowne pióro autorki. Mam chęć na przeczytanie więcej i jestem przekonana, że wkrótce to zrobię. Dziękuję serdecznie za możliwość udziału w tym booktourze.

Uwielbiam takie historię :) swietna kontynuacja Zapachu Grzechu

Uwielbiam takie historię :) swietna kontynuacja Zapachu Grzechu

💛Recenzja 💛
Zapraszam was na recenzję

"Pokusa dotyku"

Autorki
@nana_bekher_autorka

Czy wiecie czym jest Pokusa ?😉
To jest bardzo trudne do opanowania pragnienie zrobienia czegoś .

"Pokusa dotyku" to następna książka autorki która mnie wciągnęła.
Świetne potyczki słowne bohaterów i ich mocne charaktery oczarowały mnie.
Sceny erotyczne są namiętne ,pożądanie aż czuć je.
Intrygi i tajemnice i aranżowane małżeństwo.Świetna fabuła .
Książkę warto przeczytać ❤️

Nie cierpią się, a jednak coś przyciąga ich do siebie jak magnes. Leila to beztroska dziewczyna lubiąca cieszyć się życiem, Natán ma swój świat, z którego wcale nie zamierza rezygnować. Wiadomość o tym, że ojcowie zaplanowali im wspólną przyszłość, spada na Leilę i Natána jak grom z jasnego nieba. Okazuje się, że znaleźli się w niebezpiecznej grze, o której nie mieli pojęcia. Namiętność i zagrożenie to mieszanka wybuchowa…
Jakie sekrety odkryją?
Czy uda im się przezwyciężyć to, co ich dzieli?
Czy oprócz pożądania pojawi się między nimi także miłość.?

Książki autorki biorę w ciemno 🥰
Są w nich tyle emocji i świetni bohaterzy i ich historie .Każda jest inna.
"Pokusa dotyku" jest kontynuacją
"Zapachu grzechu "więc muszę nadrobić 😉

💛Recenzja 💛
Zapraszam was na recenzję

"Pokusa dotyku"

Autorki
@nana_bekher_autorka

Czy wiecie czym jest Pokusa ?😉
To jest bardzo trudne do opanowania pragnienie zrobienia czegoś .

"Pokusa dotyku" to następna książka autorki która mnie wciągnęła.
Świetne potyczki słowne bohaterów i ich mocne charaktery oczarowały mnie.
Sceny erotyczne są namiętne ,pożądanie aż czuć...

Natan i Leila to dwie nienawidzące się wzajemnie osoby. Kiedy ich majętne rodziny zaczynają prowadzić wspólne interesy dla nich nie ma już odwrotu. Rodziny zdecydowały o ich ślubie. Ale jak żyć z kimś kogo się nienawidzi? Czy tych dwoje da sobie szansę czy z góry przesądza o swoim małżeństwie?
Książka napisana lekkim piórem. Dobrze się czyta. Pełna humoru , bogata w erotykę. Znajdą się też intrygi. Polecam każdemu. Lekture pochłonęlam w 1 wieczór ❤️

Książka napisana lekkim piórem. Dobrze się czyta. Pełna humoru , bogata w...

Nie będę się rozpisywać o tej książce jest po prostu bardzo dobra. Świetnie mi się ją czytało wręcz popłynęłam. Historia wciąga od samego początku.
Gratuluję kolejnej fascynującej, przepełnionej emocjami, fajnymi dialogami książki.
Znów jestem zachwycona.

Znów jestem zachwycona.

• Patronat
  • Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Pokusa dotyku