Nieczyste zagrania

Okładka książki Nieczyste zagrania K. C. Hiddenstorm
Okładka książki Nieczyste zagrania
K. C. Hiddenstorm Wydawnictwo: Akurat Cykl: Nieczyste zagrania (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nieczyste zagrania (tom 1)
Akurat
2021-10-20
2021-10-20
literatura polska romans

Dużo wulgaryzmu co pierwszy raz mi przeszkadza. Nasz bohater jest bardzo aroganckim dupkiem i jego zachowanie jeszcze bardziej mnie denerwuje. Raz mówi, ze lubi ta wersje siebie przy niej, a za chwile pokazuje jej, że jej miejsce i tak jest na kolanach przed nim. Czytam dalej z nadzieja na coś lepszego.

Bardzo dużo scen seksu jak dla mnie zbyt ostry chyba się tym już przejadłam
Aczkolwiek zakończenie skłoniło mnie do natychmiastowego sięgnięcia po kolejną część
Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej więc... czytam 😉

Bardzo dużo scen seksu jak dla mnie zbyt ostry chyba się tym już przejadłam
Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej więc... czytam 😉

Ethan Blackomore wspiął się wysoko w mafijnej hierarchii, jednak wiedząc, że więcej nie osiągnie postanawia zrobić biznes za plecami szefa💰💰. FBI nie przestaje siedzieć mu na ogonie, więc Blackomore szybko musi wymyślić jakiś plan.

W klubie nocnym spotyka tancerkę - Jude, a właściwie Judith Knight (jak to ujął Ethen - Jude jest dobre dla faceta)👯‍♀️. Kobieta idealnie pasuje do jego planu i za odpowiednią opłatą udaje jego dziewczynę. Początkowa niechęć szybko zmienia się w pożądanie i namiętność, która prowadzi do katastrofy🤯.

Jak skończy się napaść na Judith? Co zrobi Blackomore, by się zemścić na jej oprawcy i jakie będą konsekwencje jego czynów?

To książka pełna perwersji, erotyki i brutalności. Tu nie ma tematów tabu i chyba właśnie to jest najlepsze🤭. Odważne sceny rozbudzają wyobraźnię i wywołują wypieki na twarzy.
Choć Ethen jest do bólu arogancki i pyszny, to dla Judith potrafi zrobić wyjątek, chcąc poznać świat z jej perspektywy. To sprawia, że z jednej strony miałam ochotę uderzyć go w twarz, a z drugiej miał w sobie coś takiego, że czułam do niego jakieś przyciąganie.

Cała historia kończy się w takim momencie, że miałam ochotę rzucić książką o ścianę i natychmiast dostać dalszy ciąg. Autorko! Tego się czytelnikom nie robi! 👿To już podchodzi pod znęcanie😝😅.

Pełno tu emocji i dwuznacznych zachowań bohaterów. Wszystko napisane piórem Kariny, które jest tak różne od tego, co czytam najczęściej. Odnoszę wrażenie, że jej styl pisania jest niepowtarzalny i bardzo oryginalny🖋️✒️.

Pamiętaj, że kiedy dostaniesz do ręki broń, "nie celuj sobie w cholerną stopę."🔫🔫

"Nieczyste zagrania" K.C.Hiddenstorm to historia pełna wulgaryzmów, brutalności, perwersyjnego seksu z bardzo aroganckim głównym bohaterem. Jest, to książka w, której rządzi mafijny świat. Co do postaci damskiej to jest ona naiwna i irytująca.
To pierwsza i ostatnia część tej serii po, którą sięgnęłam. Nie jest ona, dla mnie.

Zapatrzony w siebie dupek i dziewczyna z problemami. Piękna historia miłosna rodem z Kopciuszka.
Niestety nie tego szukałam w tej książce.
Autorka jak zwykle płynnie przeskakuje między kolejnymi wątkami, dodatkowo potęgując ciekawość czytelnika, jednak tym razem nie udało jej się w pełni uzyskać mojego zaangażowania w tę historię.
Czegoś mi w niej brakuje...

Update: Zasiadłam przed komputerem i chciałam napisać coś więcej o tej książce i nie mam pojęcia jak się zakończyła, chociaż dopiero przed chwilą skończyłam ją czytać.

Niestety nie tego szukałam w tej książce.
Czegoś mi w niej brakuje...

Update:...

Książka w której kobiety traktuje się jak szmaty, istnieją tylko po to by zadawalać mężczyzn. O głównym bohaterze niewiele wiemy, robi jakieś interesy narkotykowe dla bossa, ale szczegółów nie znamy żadnych, ani tego jak chciał go wykiwać. Jego pracownicy to jakieś półgłówki, które tylko wożą go autem po mieście i siedzą z nim w klubie ze striptizem... Główna bohaterka jest tancerką i dz*wką w klubie nocnym. Sceny erotyczne są ostre i brutalne. Główny bohater nie przejmuje się tym, czy w trakcie seksu sprawia kobiecie ból czy nie, a nawet przyznaje, że chce żeby ją bolało. A głównej bohaterce to odpowiada, bo lubi trochę bólu... Psychopata trafia na psychopatkę...powodzenia. Ten ich układ...nie rozumiem po co i na co? Co to niby miało dać?
No zobaczymy co będzie dalej...czy może być jeszcze gorzej?

"Nieczyste zagrania" to kolejna powieść K.C.Hiddenstorm, którą miałam okazję czytać i kolejna, która mi się spodobała ;)

Ethan, pan i władca, który rządzi i ona Judith - tancerka klubu nocnego.
Ciekawe połączenie prawda?
No i muszę Wam powiedzieć, że to będzie bardzo ciekawe połączenie charakterów ;)

Karina wprowadziła nas po raz kolejny do świata mafijnego w interesujący sposób, że czytelnik ma wrażenie, że jest tam wraz z bohaterami i że to co przeżywają oni, przeżywa też czytelnik. To jest naprawdę ważna umiejętność, bo jeśli czyta się coś żeby czytać a nie przeżywa się tego to jest to takie nijakie. Tutaj autorka zadbała abny porwać czytelnika do wykreowanego przez siebie świata.

Jeśli lubicie historie mafijne, przepełnione akcją, dobrym humorem, akcją i namiętnością... Dużą ilością namiętności i perwersji to zdecydowanie możecie zapisywać ten tytuł i sięgnąć jak najszybciej aby poznać bohaterów..... Wybuchy gorąca murowane!!!

Polecam serdecznie!

Ethan, pan i władca, który rządzi i ona Judith - tancerka klubu nocnego.
Ciekawe połączenie prawda?

Karina wprowadziła nas po raz kolejny do świata mafijnego w interesujący...

K.C. Hiddenstorm „Nieczyste zagrania”

Ethan Blackmore jest pracownikiem szefa mafii handlującego nielegalnym towarem. Mężczyzna dąży do celu, by okraść bossa, bo dzięki temu będzie wysoko postawiony w hierarchii. By odwrócić wzrok federalnych wpada na pewien pomysł. Zawiązuje układ z tancerką klubu nocnego Judith Knight. Postanawia jej zapłacić za to, by udawała jego dziewczynę. A co za tym idzie? Niepodważalne alibi na czas kradzieży. Czy plan się powiedzie?

Przyjemna w odbiorze, pełna pożądania i mafijnych interesów. Wszystko wspólnie gra i zachęca do sięgnięcia po kontynuację. W następnej części z pewnością dowiemy się rozwiązania niektórych tajemnic. 🔥

K.C. Hiddenstorm „Nieczyste zagrania”

Karina Hiddenstrom to autorka, której powieści nieraz przyprawiały mnie o szybsze bycie serca. Nieraz też udowodniła, że potrafi stworzyć niesamowicie ciekawą historię, którą czyta się bardzo szybko, jednocześnie mając wrażenie oglądania niezwykle fascynującego filmu sensacyjnego. Tak też było i tym razem! Z tym, że mój gust niejako uległ zmianie i nie do końca wszystko mi się tu podobało. Co oczywiście nie jest jakimś ogromnym minusem, bo akurat to, co mnie przeszkadzało, jest kwestią gustu.

Jak wiecie ostatnimi czasy, bardziej celuje w książki będące romansami mafijnymi, erotyki czytam tylko sporadycznie i to jedynie autorów, których znam, czyli mam to tak jakby „sprawdzone” i wiem, że będzie mi się je dobrze czytać;) No a książek Kariny przecież nie mogłam sobie odmówić!

„Nieczyste zagrania” to pierwszy tom trylogii, będącej erotykami mafijnymi, w których grzecznych scen jest jak na lekarstwo. Jest to mocna i kontrowersyjna historia Ethana Blackmora, członka mafii, który jest bezwzględny, pewny siebie i doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji i wykorzystuje ją w każdy możliwy sposób. Jego poczynania powodują, że staje on na celowniku FBI, a co się z tym wiąże, mężczyzna musi wymyślić coś, aby „oczy federalnych zwróciły się w inna stronę”. Gdy pewnego dnia w klubie ze striptizem, spotyka Judith Knight, postanawia zapłacić jej za to, aby była jego kobietą, jednocześnie mającą być odwróceniem uwagi od niego samego. Początkowo Jude nie była przekonana co do tego pomysłu, ale pieniądze jakie miała za to dostać, pozwoliłyby jej w końcu zacząć życie, o jakim zawsze marzyła. Jednakże początkowa niechęć, przeradza się w fascynację i namiętność, a to niestety nie wyjdzie na dobre byłej striptizerce…

Mocna, brutalna, kontrowersyjna, do tego zawierająca sporo zaskakujących zwrotów akcji. Sama historia jest niezwykle dynamiczna i nawet na chwile czytelnik nie czuje się znudzony rozwojem wydarzeń. Sam pomysł na fabułę i dodanie do niego „elementów sensacyjnych” jak zwykle mnie kupił, bowiem uwielbiam jak w książkach Kariny dzieje się dużo! Jest strzelanina, jest akcja, są trupy, a wszystko to na każdej stronie przyspiesza przepływ krwi w żyłach. Tak więc pod tym względem, jak zwykle jestem zachwycona. Co do bohaterów - zostali oni wykreowani bardzo dobrze, co oczywiście również zasługuje na uznanie, choć główna bohaterka nieraz mnie irytowała swoją miałkością. Miałam nadzieje, że będzie bardziej charakterna, ale nieraz okazywała się podatna na różne sugestie. Z kolei Ethan nieraz jawił się dla mnie jako bezczelny gbur i prostak, który na każdym kroku chciał pokazać jakim to on nie jest macho. I właśnie w tym momencie mogę stwierdzić, że mój gust uległ zmianie. Jest tu dużo perwersyjnych scen, opisanych w dość wulgarny sposób, które nie będę ukrywać, nie podobały mi się. Zapewne wszystkie zwroty do Jude miały wywoływać ciarki na plecach i podniecać, z kolei ja czułam się nimi zniesmaczona. Ale! To nie jest tak, że one są źle napisane - bo one są naprawdę dobrze poprowadzone. Jednakże ja ostatnio wybieram pozycje dużo spokojniejsze, w których emocje są o wiele ważniejsze, a sam seks nie jest tak wyuzdany i pruderyjny. A nawet czasem jest go jak na lekarstwo. Czy to może już starość ? :P Możliwe… gdyby nie to, książka Kariny byłaby dla mnie jak zwykle petardą! Jeśli Wy lubicie takie mocne i perwersyjne książki, to ta trylogia będzie dla Was idealna!

„Nieczyste zagrania” jest to historia, która od samego początku mi się spodobała. Ciekawa fabuła, duża dawka adrenaliny, wątek kryminalny, tajemnice i niespodziewane zwroty akcji pokazują nam, iż książka jest nie tylko ciekawa, ale i także sama nie pozwala nam abyśmy mogli odłożyć ją na bok. Jeżeli nie czytaliście lub nie jesteście pewni czy sięgnąć po tą publikację to muszę wam powiedzieć, iż KONIECZNIE MUSICIE TO PRZECZYTAĆ. Ja dawno nie czytałam tak wciągającej powieści, która pozwoliłaby mi się odprężyć i odpocząć.

• Mafia
  • Romans