W sidłach Parkerów

Okładka książki W sidłach Parkerów Kamila Bondarenko
Okładka książki W sidłach Parkerów
Kamila Bondarenko Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Niebezpieczny trójkąt (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczny trójkąt (tom 2)
Novae Res
2021-09-15
2021-09-15
9788382194920
Erotyk Romans Literatura obyczajowa

Świetna!

Świetna!

Pomimo, że historia mocno "ponaciągana", bardzo przyjemnie się czyta. Jestem fanką tej serii.

Dziś przyszła pora na kontynuację książki, którą miałam przyjemność recenzować w zeszłym roku. Przyznaję że zanim sięgnęłam po tom drugi, zmuszona byłam odświeżyć sobie fabułę poprzedniczki, bo cała akcja gdzieś mi się rozjechała i nie pamiętałam, jak potoczyły się losy bohaterów, na szczęście jestem już na bieżąco, więc możemy zaczynać...

Nie będę opisywać i spojlerować fabuły, bo już sam opis wydawcy sporo zdradza, ale szepnę tylko, że dzieje się sporo, nasza bohaterka dalej jest niestabilna emocjonalnie, chociaż naprawdę się stara, by ogarnąć życie, ale nadal sama nie wie czego (a może bardziej kogo),tak naprawdę chce. Irytująca jak poprzednio, a jej moralność nadal pozostawia wiele do życzenia, zresztą bracia Parkerowie dotrzymują jej idealnego kroku na tym polu. Muszę tu jednak zaznaczyć, że gorących scen jest mniej i są one jakby bardziej okiełznane, na pewno nie są opisywane tak dosadnie jak poprzednio.
Autorka w tym tomie zdecydowanie postawiła na akcję, i jest to naprawdę dobry pomysł, bo dzieje się sporo, intryga goni intrygę, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Napięcie rośnie adekwatnie do sytuacji, zaskakuje i naprawdę wciąga.
Sama jestem w szoku, że tak dobrze mi się czytało tę część i szczerze się cieszę, że ostatni tom czeka już na półce, bo ten kończyłam z dużym niedosytem, i ciekawością jak to wszystko się rozwiąże.

Jedyny zarzut do tej części to zbyt duża ilość drobiazgowych i powtarzających się opisów, ale to taki mały szczególik.

Czy polecam?
Polecam. Zaznaczam jednak, że wymagana jest znajomość tomu pierwszego. Łatwa w odbiorze, niewymagająca zbyt wielkiego skupienia (sporo powtórzeń) lektura na wieczór.

POLECAM...

Nie będę opisywać i spojlerować...

Intrygująca tak samo jak pierwsza część

Intrygująca tak samo jak pierwsza część

Druga część Niebezpiecznego trójkąta trzyma poziom poprzedniej. Jest gorąco, namiętnie, szalenie oraz odważnie, a z drugiej strony towarzyszy temu żądza zemsty, liczne intrygi i napięcie. Przed główną bohaterką stanie ogromna rozterka między prawdziwym uczuciem, miłością matki, obietnicami a ułożonym życiem.

Prawdziwe uczucia i rozbudzająca się namiętność uśpione na całe trzy lata rozbudza pojawienie się Jego. Czy ułożone życie Nikoli i jej synka zostanie zburzone? Na pewno przejdzie przez nie niezłe tornado. Historia dowodzi, że po alkoholu dzieją się różne ciekawe rzeczy.

Prawdziwe uczucia i rozbudzająca się namiętność uśpione na całe...

#niebezpiecznytrojkatwsidlachparkerow drugi tom również nie zawiódł 😁 mijają trzy lata od wydarzeń z pierwszego tomu. Niby wszystko się układ, ale podświadomie Nikola czuje, że to nie to… po spotkaniu z przyjaciółmi pijana dzwoni do Alana i otwiera puszkę pandory 📖 dzieje się w tym tomie bardzo dużo, pojawiają się nowe postacie… oj autorka nie zawiodła, od razu sięgam po trzecią część 9/10

Zapewne wiecie już ze autorka potrafi podnieść atmosferę, rozgrzać zmysły. W tej części zafundowała nam niezły rollercoaster :) Znajdziemy tu wątki o miłości po złość, kłamstwa, intrygi, chęć zemsty. Czytając tom 2 możemy poznać pogmatwane i skomplikowane życie bohaterów. Dowiemy się również jak silne mogą być uczucia i ile mogą przetrwać pomimo rozłąki. Wszystkie ukrywane kłamstwa, niedotrzymane obietnice zbiorą swoje okrutne żniwa.

Jak i w tomie 1,tak i w drugim nasza bohaterka potrafi wkurzyć, jest w tym wszystkim zagubiona. Jednak w tej części, jej priorytety życiowe zmienią się o 180*
Ta kobieta nie potrafi juz wybrać między dobrem a złem...
Nikola od 3 lat jest szczęsliwą żoną i matką. Właśnie ze względu na synka postanawia wrócić do Seweryna. Ten otacza go miłością ojcowską. Kocha Nikolę ponad wszystko i nie pozwoli by jej i dla synka stała się krzywda.
Kontakt z Alanem urywa się na dobre, bohaterka chce wymazać na dobre jego z pamięci. Można powiedzieć że Alan zniknął na dobre z życia Sewiego i Niki. Wkońcu jego obecność wywoływała tylko cierpienie i ból, oraz chaos.
Całe życie wróciło do normy. Lecz bohaterka postanawia okłamać męża i wmawia mu że Robert jest jego synem.
Szalona przyjaciółka Lucy wyciąga Nikolę na imprezę do klubu. Dziewczyny mają oderwać się od rzeczywistości, pobawić się trochę. Niechętnie ale jednak, Nikola postanawia wypić z przyjaciółmi. Ilość wypitego alkoholu, powracające wspomnienia powodują że dziewczyna dzwoni do Alana.
Ten zostawia śpiącą swoją dziewczynę i postanawia na ratunek przylecieć Nikoli.
Tak jak poznaliśmy przemianę naszego bohatera Alana z okrutnego, samolubnego na ułożonego i spokojnego mężczyznę. Tak odkąd zjawia się po 3 latach nagle wszystko traci sens, wszystkie terapie przestają działać. Powracają uczucia z przed 3 lat.

Okazuje się że firma Alana ma kłopoty finansowe. Dlatego mężczyzna postanawia połączyć siły wspólnie z bratem.
Podczas nieobecności Seweryna dochodzi do kolejnego spotkania kochanków, zbliżenia a w rzeczywistości do wyznania uczuć Alana i Nikoli.
Czy zdrada i wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw? Jak zareaguje Alan na wieść że ma syna ?
Co na dobre rozdzieli Alana i Nikolę?
Czy śmierć Alana jest tylko upozorowana? Z czym wiąże się bycie milionerką?

!!!Recenzja!!!

Czerpanie z życia samych korzyści może okazać się tragiczne w skutkach. Niestety niektórzy uważają, że mogą zdobyć wszystko nie ponosząc żadnych strat, a tym bardziej nie uwzględniając w swoim postępowaniu uczuć bliskich. Takie postępowanie jest czysto egoistyczne, gdyż taka osoba musi być w centrum uwagi i to przede wszystkim jej potrzeby sercowe, finansowe i duchowe muszą być najpierw zaspokojone nie patrząc, czy ktoś inny na tym nie ucierpi.

Zarys fabuły

W książce spotykamy dalsze losy Nikoli, Seweryna i Alana, bohaterów pierwszego tomu tej serii. Alan uczęszcza na spotkania do pani psycholog, gdyż chce poradzić sobie z rozstaniem z Nikolą i zacząć normalnie żyć. Seweryn i Nikola wiodą szczęśliwe życie, jako małżeństwo wychowując syna Roberta. Mężczyzna nie wie kto jest prawdziwym ojcem chłopca. Bohaterka po trzech latach udała się na imprezę do klubu wraz z dawno niewidzianymi znajomymi. Kobieta pod wpływem alkoholu i natłoku różnych myśli postanowiła zadzwonić do Alana. Mężczyzna zdenerwował się rozmową, a przede wszystkim przestraszył, że coś zagraża jego dawnej ukochanej, więc postanowił czym prędzej udać się do tego klubu. W jakich okolicznościach obaj panowie dowiedzą się o prawdzie, którą przed nimi skrywa Nikola? Co dalej ze związkiem Seweryna i Nikoli? Jakie tragiczne wydarzenia czekają jeszcze bohaterów? O tym w książce „Niebezpieczny trójkąt. W sidłach Parkerów” autorstwa Kamili Andrzejak-Wasilewskiej.

Naiwność

U braci Parkerów czytelnik może dostrzec niesłychaną naiwność wynikającą z uczucia do jednej i tej samej kobiety, którą jest Nikola. Obaj panowie myślą, że są bezgranicznie kochani przez tę bohaterkę, co w dość pikantny sposób im udowadnia pojawiając się w ich zasięgu. Tymczasem za każdym razem Nikola twierdzi inaczej, myśląc że dany bohater jest najważniejszy. Zarówno Alan, jak i Seweryn zostają zranieni przez kobietę za każdym razem, choć ten drugi dowie się o tym po długim czasie. Pytanie stanowi, co jest powodem braku stałości uczuć u Nikoli. Kobieta nie wie kogo ma wybrać i cały czas sypia, jak nie z jednym to z drugim. Myślę, że takie przypadki znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości i to bez względu na płeć. Warto czytać o takich ludziach, by czasem nie zostać tak samo wciągniętym w jakąś intrygę.

Odczucia

Tak jak w poprzednim tomie, tak i w tym zachowanie bohaterki jest irytujące, ale to nadaje również pozycji niepowtarzalnego charakteru. Bohaterowie dalej są idealnie nakreśleni i ja jako czytelnik, byłem ciekaw dalszych ich losów. Akcja oprócz pikantnych scen obfituje również w nagłe i nieprzewidywalne wydarzenia, które podnoszą jakość pozycji. Książka jest tak napisana, że da się przeczytać ją bez znajomości pierwszego tomu, ale najlepiej czytać je wszystkie po kolei. Bywają rozdziały czasem przydługie, ale to nie wpływa na zaciekawienie pozycją. Autorka stanęła na wysokości zadania i moim zdaniem dalsze losy wyszły jej bardzo dobrze, co nieczęsto zdarza się wśród innych serii.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się płynnie, a pojawiające się emocje związane z tragedią jaka się tam odbyła oraz nieprzewidywalną akcją sprawiły, że nie mogłem się od niej oderwać. Pozycja może nie przypaść do gustu czytelnikom, którzy niekoniecznie lubią pikantne sceny oraz bohaterów postępujących dość niemoralnie. Okładka przykuwa wzrok czytelnika i pasuje do treści książki. Gorąco polecam pozycję wszystkim fanom serii erotycznych, którzy lubię nieprzewidywalne historie, których elementy, bądź sytuacje mogą wydarzyć się w życiu każdego z nas.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Stowarzyszeniu Sztukater.

!!!Recenzja!!!

Nikola prowadzi szczęśliwe życie jako żona Seweryna, razem wychowują 3 letniego synka Roberta. Alan się odciął i nie utrzymuje z nimi kontaktu. Tak jest dla wszystkich lepiej i każdy ma swoje życie. Wszystko się zmienia, kiedy pod wpływem wypitego alkoholu Nikola dzwoni do Alana. Tak zaczyna się sypać poukładane życie całej trójki i nic nie świadomego małego chłopca. Wychodzą na jaw kłamstwa i sekrety przeszłości.
Jak potoczą się losy tej trójki? 🤔
Którego Parkera wybierze Nikola?
Zapraszam do przeczytania książki 📚

Cały wachlarz emocji w jednej książce. OMG 😲 🤯 😢 🔥 ❤️

Na nowo pokochałam Alana, w tej części jest bardziej otwarty i poznajemy jego punkt widzenia. Okazuje się, że taki dupek jak on też ma uczucia. 💔
Seweryna nie lubiłam i nadal nie lubię, jakoś mi go w ogóle nie żal. 😕
Nikola to w ogóle mnie przez pół książki irytowała swoim zachowaniem. Babsko niby powinno być dojrzałe (33 lata),a się zachowuje jak gówniara. 🤨 Wszystkich zamęczą swoimi problemami i musi być w centrum wydarzeń. Chociaż momentami było mi jej szkoda. Płakałam i przeżywałam żałobę razem z nią, mimo że gdzieś tam wierzyłam, że on nadal żyje i wszyscy udają. No dużo się nie pomyliłam 😉

Jestem mega ciekawa trzeciej części i chyba muszę się za nią szybko zabrać, bo nie wytrzymam w tej niepewności 😜

W tej historii nie zabraknie zwrotów akcji. Autorka nie zawodzi i przekonuje nas do sięgnięcia po kolejna jej książkę 📙 😉

Jak mam się do czegoś doczepić to nie czuje więzi między Nikolą, a dzieckiem. Na początku owszem, ale później, że je tak zostawia na tygodnie z innymi. No słabo. Sama jestem matka i nie wyobrażam sobie dnia bez nich, a oni beze mnie 🤷‍♀️ także no tu mam mieszane uczucia.

Polecam z całego ♥

Nikola urodziła synka, wybaczyła Sewerynowi i tworzą szczęśliwą rodzinę. Z Alanem nie na kontaktu, więc teoretycznie wszystko idzie w dobrym kierunku.
Pewego wieczoru Lucy wyciąga Nikolę na imprezę, aby ta mogła odetchnąć od rodzinnego życia. Dziewczyna po sporej dawce alkoholu dzwoni do Alana, który zjawia się w Szczecinie i zabiera ją do swojego apartamentu. Intrygujący Parker znowu pojawia się w życiu szczęśliwej pary i uruchamia zdarzenia, które zmienią życie bohaterów.
Czy Nikola ostatecznie wybierze, któregoś z braci? Czy Alan i Seweryn odkryją tajemnicę kobiety? Co stanie się jeśli przeszłość powróci do każdego z nich?
Nie zdradzę więcej! Odpowiedzi dowiecie się czytając książkę.
W historii odnajdziemy dużo bólu, który jest konsekwencją podejmowanych decyzji. Autorka tym razem gwarantuje czytelnikom jeszcze więcej zwrotów akcji. Niebezpieczne zdarzenia, chwile grozy, śmierć, rozpacz, - to elementy dominujące.
Przez dynamiczność opowiadania nie można oderwać się od książki. Ciągle coś się dzieje. Nikola gubi się w swoim życiu. Przez wydarzenia, z którymi się mierzy każdego dnia, uważa, że popada w obłęd.
Zakończenie doprowadziło mnie do wstrzymania oddechu. Na szczęście mam już w rękach III tom i mogę poznać dalsze losy bohaterów.

• Patronat
  • Polscy autorzy