ROZWIŃ ZWIŃ

Klub pani M.

Okładka książki Klub pani M. Maya Frost Patronat LC
Okładka książki Klub pani M.
Maya Frost Wydawnictwo: Lipstick Books literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Lipstick Books
2021-10-13
2021-10-13
literatura polska

Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
Ocena 6,3
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...

więcej Więcej

Milena nie jest już tą szarą myszka z poprzedniego tomu. Teraz jest po rozwodzie ale nadal ma zranione serce po Panu G. Przyjaciółka przychodzi z propozycją do bohaterki by zaczęła ona prowadzić ekskluzywny klub. Ten klub ma być przede wszystkim możliwością dla kobiet by spełniały swoje fantazje erotyczne. Mamy konkurencyjny Klub Pana G. Tylko tym razem klub Pani M. Do tego...

Kontynuacja „Klubu Pana G”, książka, która nie należy do grzecznych romansów.
Mogę śmiało powiedzieć, że to prawdziwy erotyk, który naprawdę jest gorący i nie ma tam tematów tabu.
Druga część jest również dużo lepiej napisana, a sama historia naprawdę zaskakuje.
Lubie pikantne książki, o ile nie są odrzucające, chociaż zdaje sobie sprawę, że każdy ma inne upodobania, tu...

Czytam „Klub pana G”. Książka bardzo mi się podobała, dlatego na pewno skuszę się na drugą część😊

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

„Pragnęłam go każdą komórką mojego ciała. Bywały dni, że czułam wręcz palący ból w piersi i w brzuchu na samą myśl o nim. Mój organizm błagał o niego, wolał,chciało mi się wyć.”

Jeśli myśleliście, że z końcem tomu 1 pt „Klub Pana G.”, życie Mileny zmieni się w pasmo żądzy i wyuzdanych cielesnych uciech to grubo się mylicie.
Rozwód, choroba mamy,...

Książka to kontynuacja losów bohaterów z pierwszego tomu Klub Pana M, w tym tomie mamy bardziej rozwiniętą historię. Jak dla mnie jest bardziej przemyślana i co za tym idzie lepiej napisana. Książka to dość mocny erotyk, w którym nie brakuje gorących i pikantnych scen z klubu swingersów. Autorka odważnie budowała napięcie i podkręcała atmosferę, świetne posunięcie z...

Jrsli ktoś przeczytal część pierwszą to w tej nie znajdzie niczego nowego i zaskakującego

Ten tom będzie bardzo mocno erotyczny, dla niektórych nawet kontrowersyjny, lecz dla fanów pierwszej części będzie świetnym zwieńczeniem serii! Autorka pobudzi Waszą wyobraźnię i przekroczy z Wami niejedną granicę przyzwoitości!
Pewność siebie, władza, żądza, a w tym wszystkim poszukiwanie spełnienia i miłości, łatwo się pogubić w tym co najważniejsze… co tak naprawdę da...

• Egzemplarz recenzencki
  • Do kupienia