Gorąca gwiazdka

Okładka książki Gorąca gwiazdka Joanna Dubler, K.A. Figaro, Maya Frost, Elżbieta K. Kozłowska, Alexa Lavenda, Katarzyna Mak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Alicja Skirgajłło, Małgorzata Oliwia Sobczak, Patrycja Strzałkowska, Kaja Łęcka Patronat LC
Okładka książki Gorąca gwiazdka
Joanna DublerK.A. Figaro Wydawnictwo: Lipstick Books literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gorąca gwiazdka
Lipstick Books
2020-11-25
2020-11-25

Okładka książki Nawia. Szamanki, szeptuchy, demony Rafał Dębski, Marta Krajewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Marcin Mortka, Marcin Podlewski, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska, Anna Szumacher
Ocena 6,6
Nawia. Szamank... Rafał Dębski, Marta...
Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
Ocena 6,2
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...
Okładka książki Silna Anna Cieplak, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Aneta Jadowska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Agnieszka Płoszaj, Dominika Słowik
Ocena 6,6
Silna Anna Cieplak, Natal...
Okładka książki Opowiadania nominowane do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2020 Magdalena Kubasiewicz, Krzysztof Matkowski, Katarzyna Berenika Miszczuk, Krzysztof Rewiuk
Ocena 5,5
Opowiadania no... Magdalena Kubasiewi...

więcej Więcej

Z całego serca polecam

Lubię opowiadania, szybko rozkręcająca się akcja, szybkie zakończenia, cała rozpiętość tematów w jednym zbiorze.
I w tym przypadku tak było. I jak to z opowiadaniami, jedne ciekawsze, drugie mniej. Różny język przekazu.
Godne polecenia na luźny wieczór z lekturą, niekoniecznie świąteczny 😁

Takie krótkie opowiadania nie są dla mnie i mimo zakończenia każdej czułam niedosyt. Nie powalały ani nie były jakieś tragiczne, czas może nie zmarnowany ale mógł być wykorzystany lepiej.

Dziś przyszła pora na recenzję kolejnej pozycji ze stosiku od Sztukater .

Wybór padł na Antologię "Gorąca gwiazdka" do której swoje opowiadania napisało 12 autorek, kilku z nich wcześniej nie znałam.
Na pierwszy ogień pani Bereniki Miszczuk i jej "Przyprawy"- króciutka, ale jak dla mnie zaskakująca. Spotykamy się bowiem w pensjonacie daleko gdzieś poza zasięgiem...

Mimo że Święta już za nami, ale nadal mamy grudzień, więc pozostaję w sferze gwiazdkowego klimatu. Tym razem sięgnęłam po osadzone w czasie świątecznym opowieści z pieprzykiem. 😉 Książka to zbiór dwunastu opowiadań autorstwa znanych polskich autorek. Każde z nich opowiedziane jest z punktu widzenia kobiety. Każde jest inne i porusza inny problem, ale też każde zmierza do...

Polecam:) kilka historyjek było bardzo fajnych, mogłyby powstać z nich super książki. Aż szkoda, że były takie krótkie.

Przychodzę do Was z ostatnią premierą. "Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści" to zbiór opowiadań bardzo zdolnych polskich Pisarek, w których nie brakuje ani świątecznego klimatu ani przystojniaków i seksów. 😅
Naczytałam się i teraz mam zachciewajke na święta. Ciepła herbata, kocyk, śnieg za oknem, choinka z pięknymi bombkami i migoczące w tle lampki oraz moja rodzina w...

„Gorąca gwiazdka” to klimatyczny zbiór opowiadań z pieprzykiem, gorących, pełnych namiętności, ale też wprawiających czytelnika w świąteczny klimat. To świetny sposób na odpowiednie nastrojenie się, gdy zbliżają się święta, ale też teraz, by ten magiczny klimat pozostał z nami jak najdłużej.

Sięgając po te opowiadania kierowałam się kilkoma autorkami, które już dobrze znam 😉 oczywiście nie zawiodły mnie . Byłam mile zaskoczona niektórymi opowiadaniami, autorek z którymi miałam pierwszy kontakt. Fajne w opowiadaniach jest to, że możemy zagłębić się w tylu różnych historiach w jednej książce. Autorki stworzyły historię z pieprzykiem, jedne z większą nutą...

Na półkach: , , , ,

Literatura nie dla mnie.