Idol nastolatek

1921 ocen 91 opinii

1921 ocen

2028

Na półkach: , , , , ,

W książkach pani Cabot zaczytywałam się jako młodsza nastolatka. To jedna z moich ulubionych autorek z tamtych czasów. Moje serce podbiła zwłaszcza seria "Pośredniczka" (przy ostatnim tomie przepłakałam ze 20 stron, ledwo widziałam litery - chyba żadna książka mnie aż tak nie ruszyła w całym moim czytelniczym życiu). Lubiłam też cykl "Pamiętnik księżniczki", sięgałam...

Na półkach: , , , , , , , ,

Ekranowy idol w szkole, oj może się dziać. Dziewczyna miła dla wszystkich pomaga jak się da, ale nie zawsze się udaje. Aktor zbiera doświadczenie do roli. A szkoła się zmienia... Życie nastolatków nie jest łatwe.

Meg Cabot to jedna z moich ulubionych pisarek kiedy byłam dzieckiem. Niezbyt ambitna, ale za to lekka i z dobrym morałem. Bardzo dobrze się czytało.

Jedna z gorszych książek Cabot. Niby jest charakterystyczny styl, ale sama historia nie budzi zbytnio ciekawości. Bohaterzy typowi dla autorki, średnio coś nowego. Szkoda.

Czytałam tą książkę kiedy miałam szesnaście lat. Wtedy, pamiętam byłam nią zachwycona. Polecam każdej młodej dziewczynie.

Lekka i przyjemna lektura dla nastolatki.

Całkiem spoko ;)

Bardzo dobra pozycja dla nastoletnich czytelniczek. Przyjemnie się czyta, jest wciągająca. Oczywiście, nie jest to dzieło wybitne, ale bardzo dobra lektura dla relaksu.

Łatwo się czyta, kolejna z serii "lekkie leniwe popołudnie". Mogę śmiało polecić jako zabijacz czasu ; ))

Czytam Pamiętnik księżniczki i Pośredniczkę. Uwielbiam te serie. I tego samego się spodziewałam po tej. Przyjemnie się czytało, ale spodziewałam się więcej.

Dyskusje

3 004
  • Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Meg Cabot
  • Chcę w prezencie
  • 2010

Dodaj cytat z książki Idol nastolatek