Cztery Filary

Okładka książki Cztery Filary
Mariusz Sambor Wydawnictwo: Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi literatura piękna
literatura piękna
Cztery Filary
Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi
2021-07-19
2021-07-19
literatura piękna powieść surrealizm abstrakcja nowa proza proza poetycka

Okładka książki Wiosnę odwołano. Antologia dzienników pandemicznych Paweł Bień, Dominika Chmiel, Iwona Czerwieńska, Dominika Filipowicz, Hanna Golda, Maciej Grzenkowicz, Elżbieta Isakiewicz, Sylwia Jaworska, Iwona Karczmarek, Renata Kochan, Lidia Kowalczyk, Bartosz Kozdęba, Alicja Lampa, Izabela Łapińska, Dorota Malina, Małgorzata Mazana, Marta Pietraszek, Mariusz Sambor, Katarzyna Sikora, Tomasz Stokowski, Lidia Struzik, Izabela Szolc, Sebastian Wojdyło, Katarzyna Zielińska
Ocena 6,5
Wiosnę odwołan... Paweł Bień, Dominik...