Trzy klucze

Okładka książki Trzy klucze
Jagna Kraszewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. bajki
bajki
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
2021-06-15
2021-06-15
9788381198127
bajka bajka dla dzieci bajka z morałem bajki bajki dla dzieci książka dla dzieci

więcej Więcej

Świetna książka!
Wesoła i pouczająca.
Warto pamiętać o trzech kluczach w codziennym życiu.
Serdecznie polecam:)

Bardzo urocza bajka o ważnych słowach w życiu nie tylko dzieci ale i dorosłych. Do tego przepięknie wydana.

Labirynt pełen tajemnic i zagadek prowadzi do rozwiązania sprawy. Dzieciom w tej niebezpiecznej wędrówce będzie pomagał Pan Pies i Dobry Duszek, Pomocek. Warto spróbować, bo komu uda się dotrzeć do końca, stanie się silniejszy i mądrzejszy.

Główna bohaterka tej opowieści to mieszkająca w białym domku, zazwyczaj grzeczna Tosia. Niestety, przepowiednia mówiłam, że Pewnego...

• Bajki dla dzieci

Dodaj cytat z książki Trzy klucze