Piast

Sine Qua Non
początki państwa polskiego legenda piast
powieść historyczna
początki państwa polskiego legenda piast

Jeszcze nie czytałam tej pozycji, widzę jednak całą masę super opinii. Bardzo mnie kusi, aby ją zamówić. Polecacie?

Ta książka jest idealnym powodem, aby zagłębić się w świat, który tak na prawdę jeszcze nie dawno nas otaczał. Wierzenia Słowian to coś co będzie z nami już przez cały czas. jak najbardziej polecam ! :)

"Swojska i osobliwa historia o naszych korzeniach.Opowieść o Piaście."

Mój chłopak interesuje się mitologią słowiańską, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, bym mogła dostać egzemplarz recenzencki i wyrazić opinię o tej książce, a także umożliwić przeczytanie jej mojemu chłopakowi jeszcze przed premierą, byłam bardzo szczęśliwa. Sama nie przepadam za książkami polskich...

Opis obiecuje ciekawa lekturę. Jest dość gruba, więc może przydać się podczas wakacyjnej podróży. Jestem zainteresowana, czekam aż pojawi się w księgarniach.

Niecierpliwie czekam na premierę

• Motywy słowiańskie