W ciemnościach

Okładka książki W ciemnościach
Adelina Tulińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczne książki
Wydawnictwo Kobiece
2021-08-11
2021-08-11

więcej Więcej

Książka słabsza niż seria Stage Dive. Tutaj za dużo jest rozbudowanych opisów wystroju wnętrz, ubioru itp. Mało się dzieje i jest przez to nudnawo. Szkoda, bo polubiłam tego bohatera w poprzedniej serii i spodziewałam się zdecydowanie więcej.
Jednak styl autorki i poczucie humoru mi bardzo pasują.

Czułam się jakbym czytała bajkę, taką bardziej dla dorosłych, ale bajkę. Książka jest bardzo intrygująca, głównie dzięki wykreowanym przez autorkę bohaterom. Oliwia i Maksymilian robią tu robotę i strasznie im kibicowałam. Język i humor Ady Tulińskiej daje nam kawał ciekawej powieści. Chyba nie nazwałabym tej książki erotykiem, raczej dobrym romansem z momentami ☺️
Chociaż...

Super historia. Książka trzyma w napięciu. Fajnie napisana.

Bardzo przyjemna książka. Polecam.

Cudowna!

Ciekawy wątek który się tam pojawia zachęca do czytania, jednak w całości to taka trochę na siłę napisana. Zakończenie tak jakby troche niedokończone w mojej ocenie. Całość niby ciekawa ale styl autorki do doszlifowania.

Ta książka negatywnie mnie zaskoczyła. Aż tak bardzo, że nie mam ochoty pisać tej opinii. Fabuła jest absurdalna, Oliwia irytująca, a w relacji między głównymi bohaterami po prostu nie ma - zero chemii (czegokolwiek!). Lecz to zakończenie jest samo w sobie najgorsze: napisane na siłę, żeby sięgnąć po kolejny tom (chociaż nie wiem, czy takowy powstanie). Już rozumiem,...

Nie wiem dlaczego jest nad nią tyle zachwytu... początek brzmi ciekawie, początek... nie polecam

Jak do tej pory nie zawiodłam się na żadnej pozycji książkowej od p. Ady. Tak było i tym razem.
Lubię motywy love-hate z którymi mamy tu do czynienia. Dodatkowo dwójka zadziornych bohaterów i mnóstwo niedomówień oraz emocji sprawiają, że czytanie tej książki jest niemałą przyjemnością.
Oczywiście historia jest sztampowa, od początku domyśliłam się dlaczego Maks nie chciał...

Główni bohaterowie niestety irytujący i zachowujący się nieracjonalnie... Nie czułam tej magii między nimi w ogóle.

• 2021
  • Legimi