W ciemnościach

Okładka książki W ciemnościach
Adelina Tulińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczne książki
Wydawnictwo Kobiece
2021-08-11
2021-08-11

Nie wiem, nie dokończyłam. Odrzuciło mnie już po 1/4 książki... Kretyńskie zachowanie obojga bohaterów. Pomysł może i fajny.

Między bohaterami brak chemii.

Między bohaterami brak chemii.

Szału nie było. Zakończenie otwarte...

Szału nie było. Zakończenie otwarte...

Książka super! Dawno tak dobrej książki nie czytałam!

Książka super! Dawno tak dobrej książki nie czytałam!

Lekka, szybka i przyjemna. Zabawna i nie przesadnie naciągana. O dziwo podobała mi się i chętnie sprawdzę inne książki tej autorki.

Dawno nie czytałam tak wciagającej książki :)dobrze że od razu zaczynam drugą część :) trzymała w napieciu i nie pozwolila sie od niej oderwać. Polecam!

"Niektóre sekrety nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego"
Maksyma w całości oddająca charakter książki.
Oliwia młoda dziewczyna po tragicznej śmierci rodziców, musi szybko dorosnąć i zaopiekować się młodszym bratem.
Prócz utraty tych, których najbardziej kochała, pozostał dług do spłacenia.
Zaczyna się walka o lepsze "jutro".
Nie załamuje się i nie prosi o pomoc.
Pewnego dnia dostaje zlecenie na posprzątanie rezydencji u tajemniczego milionera, który proponuje jej układ, spłaty długu za...
Czytamy 😁
Pomimo przyjęcia kontrowersyjnej propozycji nic nie bierze od mężczyzny. Okazując hardość, dumę, niezależność i przede wszystkim nie daje sobą pomiatać. 💪
Maksymilian z jednej strony opiekuńczy, troskliwy, a z drugiej gburowaty i arogancki. Momentami miałam ochotę mu zrobić kuku.😁
Oboje wchodzą w relację o dziwnej zasadzie. Spotkania w ciemności, dające poczucie pożądania, tajemniczości.
Postacią o której trzeba wspomnieć jest Mateusz co prawda do końca nie wiadomo jakie ma zamiary wobec dziewczyny, ale odbieram go jako postać pozytywną.
Od początku w układzie Maksymiliana i Oliwii można wyczuć łączącą ich mroczną tajemnice.
Cóż to za tajemnica...
Jakie będzie miała konsekwencje...
Czytamy 😁
Rozdziały chłonęłam jeden za drugim, aczkolwiek momentami miałam wrażenie rozciągania historii.
Generalnie powieść intrygująca, bogata gama emocji, niemniej jak się rozkręciła to i skończyła. 🤦🙆
Książka dająca jasny przekaz, że sukces zależy od siły samozaparcia. 🤩
Mam nadzieję, że doczekamy się kontynuacji

"Niektóre sekrety nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego"
Maksyma w całości oddająca charakter książki.
Prócz utraty tych, których najbardziej kochała, pozostał dług do spłacenia.
Zaczyna się walka o lepsze "jutro".
Nie załamuje się i nie prosi o pomoc....

Cała historia okazuje się dużo ciekawsza, niż się spodziewałam sięgając po tą pozycję. Wciągnęła mnie niesamowicie, dużo się dzieje, fajnie skonstruowani bohaterowie.
Pierwsza część zdecydowanie lepsza od drugiej.

Pierwsza część zdecydowanie lepsza od drugiej.

Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałam. Dość oryginalny pomysł na fabułę. Myślałam, że powód spotkań w ciemnościach będzie związany z wyglądem Maksa, a tu zaskoczenie. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Polecam przeczytać zarówno 1 jak i 2 część, nie zawiedziecie się.

Zaczyna się bardzo ciekawie.
Liczyłam, że tajemnicza ciemność potrwa zdecydowanie dłużej, jednak towarzyszące napięcie, tajemnice , namiętność wciąga bez reszty.
Zdecydowanie sięgnę po kolejną część,

Zaczyna się bardzo ciekawie.
Zdecydowanie sięgnę po kolejną część,