Kicia Kocia na plenerze

Okładka książki Kicia Kocia na plenerze
Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 31) Seria: Kicia Kocia opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
24 min.
Kicia Kocia plener park malowanie

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Typowa książeczka o Kici Koci. Dzieci mogą się z niej dowiedzieć kilku rzeczy o sztuce, w tym paru nazwy związanych z malarstwem (jak sztaluga, wernisaż itd.)

Moim zdaniem opowiedziana historia jest nieco zbyt abstrakcyjna i mało ciekawa.

Moim zdaniem opowiedziana historia jest nieco zbyt abstrakcyjna i mało ciekawa.

Kolejna część przygód Kici Koci. Dzieciom bardzo się spodobało, poznały nową aktywność, nowe słowo. Polecam.

Jak wiemy Kicia Kocia zabiera nas w różne miejsca i nigdy nie można się z nią nudzić. Tym razem zabiera nas na plener aby malować obrazy i miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Bardzo bogata treść i piękne kolorowe ilustracje sprawiają że książka staje się jedną z ulubionych.

Dzieci się ucieszyły poznały nowe słowo. Jakie? Tego nie powiem, trzeba przeczytać. Dzieci lubią tę serię, mnie już nudzi, ale nie o mnie tu chodzi,

Dodaj cytat z książki Kicia Kocia na plenerze