Kicia Kocia na plenerze

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 31) Seria: Kicia Kocia opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
opowieści dla młodszych dzieci
24 min.
Kicia Kocia
Kicia Kocia plener park malowanie

Dzieci się ucieszyły poznały nowe słowo. Jakie? Tego nie powiem, trzeba przeczytać. Dzieci lubią tę serię, mnie już nudzi, ale nie o mnie tu chodzi,

Jak wiemy Kicia Kocia zabiera nas w różne miejsca i nigdy nie można się z nią nudzić. Tym razem zabiera nas na plener aby malować obrazy i miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Bardzo bogata treść i piękne kolorowe ilustracje sprawiają że książka staje się jedną z ulubionych.

• Seryjne
  • KONTYNUACJE (już są!)
  • Jagodowe
  • !!!@2021 ZAKUP NR 4 KONIECZNE!!!!!!
  • Kicia Kocia
  • Dla dzieci