Śpij, króliczku

Jörg Mühle Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Króliczek interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Nur noch kurz die Ohren kraulen?
Dwie Siostry
Nur noch kurz die Ohren kraulen?
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Króliczek

Okładka książki Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
8,7
Pucio uczy się... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Pucio mówi pierwsze słowa Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
8,5
Pucio mówi pie... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Sen Alicji, czyli jak działa mózg Maria Mazurek, Jerzy Vetulani, Marcin Wierzchowski
8,3
Sen Alicji, cz... Maria Mazurek, Jerz...

Moje dzieci ją uwielbiają. Mogą brać czynny udział podczas czytania książki. Stukanie, pukanie i pomaganie króliczkowi jest dla nich wielką zabawą.

Przeuroczy króliczek idealnie pomagał nam przygotować się do spania.

Urocza książeczka do zabawy z dzieckiem. Króliczek jest słodki, a zadania zabawne.

Zdecydowanie hit na dobranoc, książeczka "interaktywna", bo króliczka trzeba przebrać, poduszkę trzeba poprawić, przykryć króliczka kołderką, a na koniec zgasić światło! po zamknięciu pozostaje już tylko iść spać :) My uwielbiamy :)

Świetna, zabawna, książeczka do wspólnej zabawy z dzieckiem. Jestem zauroczona pomysłem. Dziecko co prawda jeszcze za małe, by wchodzić w interakcje z króliczkiem, ale ogląda z zaciekawieniem.

Ta książeczka jest urocza. Moja 4-letnia dziewczynka ją uwielbia. Ogromnie podoba nam się takie aktywne uczestniczenie w układaniu króliczka do snu. Bardzo polecam rodzicom i ich króliczkom.

Pewnie niejedna mama kojarzy króliczka, którego przy pomocy drobnych gestów trzeba namawiać do współpracy. Jak nietrudno się domyśleć, w „Śpij, króliczku” kładziemy uszatego bohatera spać. Przed snem jednak musimy odegrać kilka rytuałów: podrapać go w uszko, pomasować plecki, przykryć kołderką i dać buziaka na dobranoc. Seria o króliczku jest pomysłowym sposobem na aktywne...

Wałkowana wielokrotnie, interaktywna kartonowa książeczka. Jest głaskana, drapana, popukiwana i obcałowywana z lubością. Dużo lepiej się sprawdziła niż "Zaśnij ze mną". To chyba najlepsza część z tej serii, polecam.

Bardzo fajna pozycja jako jedna z pierwszych książeczek do czytania. Dziecko się nie nudzi, bo wypełnia polecenia pomagając położyć się spać króliczkowi. Polecam dla 2/3 latków

2025

Króliczek idzie spać a mały czytelnik mu w tym pomaga. Świetna sprawa.

• 2018
  • Dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Dziecięce
  • 2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Śpij, króliczku