Śpij, króliczku

Jörg Mühle Wydawnictwo: Dwie Siostry interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Nur noch kurz die Ohren kraulen?
Dwie Siostry
Nur noch kurz die Ohren kraulen?
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
2017-03-01

Świetna, zabawna, książeczka do wspólnej zabawy z dzieckiem. Jestem zauroczona pomysłem. Dziecko co prawda jeszcze za małe, by wchodzić w interakcje z króliczkiem, ale ogląda z zaciekawieniem.

Ta książeczka jest urocza. Moja 4-letnia dziewczynka ją uwielbia. Ogromnie podoba nam się takie aktywne uczestniczenie w układaniu króliczka do snu. Bardzo polecam rodzicom i ich króliczkom.

Pewnie niejedna mama kojarzy króliczka, którego przy pomocy drobnych gestów trzeba namawiać do współpracy. Jak nietrudno się domyśleć, w „Śpij, króliczku” kładziemy uszatego bohatera spać. Przed snem jednak musimy odegrać kilka rytuałów: podrapać go w uszko, pomasować plecki, przykryć kołderką i dać buziaka na dobranoc. Seria o króliczku jest pomysłowym sposobem na aktywne...

Wałkowana wielokrotnie, interaktywna kartonowa książeczka. Jest głaskana, drapana, popukiwana i obcałowywana z lubością. Dużo lepiej się sprawdziła niż "Zaśnij ze mną". To chyba najlepsza część z tej serii, polecam.

Bardzo fajna pozycja jako jedna z pierwszych książeczek do czytania. Dziecko się nie nudzi, bo wypełnia polecenia pomagając położyć się spać króliczkowi. Polecam dla 2/3 latków

Króliczek idzie spać a mały czytelnik mu w tym pomaga. Świetna sprawa.

Obowiązkowa pozycja dla każdego malucha. Byłam naprawdę szczerze zdumiona, kiedy moje 14 miesięczne dziecię po kilkukrotnym czytaniu książeczki zaczęło wykonywać proste polecenia typu, klaśnij, pocałuj, pogłaszcz króliczka. Ilustracje są naprawdę przeurocze w swej prostocie. Skuszona sukcesem zamawiam "Nie płacz króliczku" :)

Słodka książka przygotowująca najmłodszych do zasypiania bez problemów. Słodkie obrazki, słodkie to najlepsze określenie, jakie pasuje mi do tej pozycji. :)

Kupiłam książeczkę z myślą o moim najmłodszym synku, kierując się samymi pozytywnymi opiniami na jej temat. Wczoraj przeczytałam ją do snu starszemu, 4-latkowi i obydwoje się nią zachwyciliśmy. Po raz pierwszy synek po przeczytaniu książki prosił o "jeszcze raz i jeszcze raz". Zażyczył sobie również, abym kupiła pozostałe książeczki z serii. Sądzę, że od tej pory będziemy...

"Śpij króliczku" to niewielka, aczkolwiek bardzo urocza interaktywna książeczka. Doskonała dla najmłodszego czytelnika. Dzięki niej dziecko nabiera dodatkowej chęci na dalsze obcowanie z literaturą. Tutaj nie tylko tytułowy króliczek jest głównym bohaterem opowieści, ale także dziecko je "czytające". Szkoda tylko, że opowiastka ta jest aż tak krótka, bo ma się ochotę na...

• Dla dzieci
  • 2018
  • Literatura dziecięca
  • 2018
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Śpij, króliczku