Miłosna ruletka

Okładka książki Miłosna ruletka Denise Grover Swank
Okładka książki Miłosna ruletka
Denise Grover Swank Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Cztery wesela (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Cztery wesela (tom 3)
The Gambler
Wydawnictwo Kobiece
2021-07-28
2021-07-28
2015-09-01
Lucyna Wierzbowska
relacje damsko-męskie rodzina romans spotkanie uczucie współczesna kobieta zdrada

Uważam że z całej serii najlepsza, przyjemnie się czyta :)

Uważam że z całej serii najlepsza, przyjemnie się czyta :)

Z trzech przeczytanych już tomów, ten plasuje się dla mnie na drugim miejscu! Choć pod koniec trochę poprzewracałam oczami na te miłosne zawijasy, świetnie się bawiłam i od razu biorę się za kontynuację! Nie mogę oderwać się od tej serii.

Bardzo przeciętna pozycja. Tego typu książki zwykle szybko mnie wciągają i kartki przelatują mi przez palce z dużą prędkością. W tym przypadku tak nie było. Coś nie grało mi w relacji głównych bohaterów. Nie zżyłam się ani z Libby ani z Noahem. Kolejne rozdziały były męczące, a akcja wg mnie ożywiła sie dopiero w Las Vegas. Punkt kulminacyjny LV był z kolei według mnie przestrzelony, na pewno nie oczekiwałabym tego wydarzenia patrząc na to jak zbudowana była relacja bohaterów.
Nie wiem, coś nie kliknęło i dość skutecznie zniechęciło mnie do innych książek Autorki.

Na półkach: , , , , , ,

Opowieść pełna uroku,emocji prawdziwych gwarantowała mnie pisarka,historia niezwykła,romantyczna i miłosna Libby i Noah piękna,fascynująca pokochałam tych moich ulubionych bohaterów.
Kibicowałam tej dwójce przez cały czas,chciałam żebym im się udało byli szczęśliwi razem.
Narodził się ich gorący romans,uczucie wielkie między dwojgiem młodych ludzi.
Cudowni byli,uśmiałam się po same pachy i uśmiech na mojej twarzy się pojawił nie schodził ze mnie.
Wątki zabawne,zwariowane w powieści obyczajowej,sytuacje śmieszne,słowne tutaj w książce były.
Pisarki pióro cudne. W stylu lekkim,pięknym książka czytało się mi fajnie i przyjemnie, fantastyczną,ciekawą przygodę zapewniła mi autorka,pierwsze spotkanie pozytywnie odebrałam,podróżowałam z bohaterami Libby i Noahem w pięknym miejscu w podróż niepowtarzalną,wciągającą wybrałam się z tą książką,samą radość i przyjemność dużą miałam podczas czytania tej pięknej,uroczej,zabawnej,doskonałej lektury.

Narodził się ich gorący romans,uczucie wielkie między dwojgiem młodych ludzi.
Cudowni byli,uśmiałam się...

Hejka!

Przychodzę dzisiaj z recenzja książki jednej z moich ulubionych serii "MIŁOSNA RULETKA".

🧡 "Miłosna ruletka" to trzeci tom serii "cztery wesela". W tej części skupiamy się na losach ostatniej z trzech przyjaciółek - Libby St. Clair.

🧡 Libby od samego początku wierzyła w przepowiednie sprzed kilku lat, którą jej i jej przyjaciółkom przepowiedziała wróżka - każda z nich wyjdzie zamąż przed trzydziestymi urodzinami, ale nie z planowanym narzeczonym. U Meghan i Blair rzeczywiście tak się stało. Teraz Libby uważa, że i jej się to przytrafi. Tylko dlaczego tajemniczy mąż Libby nie nadchodzi?

🧡 Noah McMillan nie szuka zobowiązująch relacje. Gdy poznaje Libby miesiące temu odrazu znajduje z nią wspólny język. Zostają przyjaciółmi, tylko co się stanie gdy jedno z nich zechce czegoś więcej? Gdy uciekająca z własnego ślubu Libby wsiąda do jego samochodu postanawiają razem uciec. Decydują się na szaloną podróż zwiedzać przy tym wiele dziwnych miejsc.

🧡 Książkę tak jak te poprzednie czytało mi się bardzo przyjemnie. Świetnie się przy niej bawiłam. Połyka się ją w całości, a akcje śledzi z zapartym tchem. Seria wręcz idealna na letnie wieczory. Cudowna komedia romantyczna z zabawnymi postaciami i świetnym wątkiem.

Z czystym sumieniem polecam!

Ocena 4/5 ✨

Hejka!

Jeśli szukać czego lekkiego, zabawnego i romantycznego to ta książka jest dla Ciebie stworzona! Wierzysz w przepowiednie i klątwy? Główna bohaterka ufa przeznaczeniu. Jest w stanie poświecić własne życie tylko żeby wróżba z dzieciństwa się spełniła. Ucieka sprzed ołtarza i liczy, że spotka rycerza na białym koniu ( co prawda miał czekać na nią w kościele). I takim o to sposobem trafia do auta swojego przyjaciela. Noah nie był nigdy w poważnym związku ale uważa, że to właśnie z Libby może taki stworzyć. Czy to się uda? Czy przyjaźń zmieni się w miłość? Wyruszają w szaloną podróż do Las Vegas, która może wszystko odmienić… Bohaterowie otworzą się przed sobą i poznają dlaczego w dorosłym życiu nie potrafią zbudować trwałej relacji.
Książkę czyta się łatwo i przyjemnie. Nie jest to pozycja, które zapadnie na długo w pamięci ale można się przy niej zrelaksować. Miłosne perypetie z dobrą dawką humoru to coś co na rozweseli jesienne wieczory. 7/10⭐️

„Miłosna ruletka” to trzeci tom serii pod tytułem „Cztery wesela” , co do, którego miałam duże oczekiwania.
Libby i Noaha, poznałam już w poprzednich tomach i polubiłam ich. Stali się oni moimi ulubieńcami, pomimo, że byli postaciami w tle.
Tu niestety czegoś mi zabrakło. Ich tempereamenty zanikły.
Choć w poprzednich częściach wydawali się intrygującymi postaciami i już tam można było zauważyć, że coś między nimi jest. Niestety ta część okazała się słabsza niż się spodziewałam i przez, to czytało mi się ją długo. Myślałam, że będzie tu chemia, iskrzenie, spontaniczność i szaleństwo, a było przewidywalnie.

Tu niestety czegoś mi zabrakło. Ich tempereamenty zanikły.
Choć w poprzednich częściach wydawali się intrygującymi postaciami i już...

Czy gdyby przepowiedziano Ci, że razem z przyjaciółkami, przed trzydziestką weźmiecie ślub, ale nie z mężczyzną, z którym ten ślub mieliście brać, uwierzylibyście?

Libby wierzy w to aż za bardzo! W końcu jej przyjaciółkom przepowiednia wróżki sprawdziła się co do joty. Tylko dlaczego ona wciąż musi czekać? Gdzie jest jej książę na białym koniu, który ochroni ją od "błędu" i czy klątwa faktycznie istnieje? Libby nie czeka na odpowiedź i w dniu swojego ślubu... ucieka sprzed ołtarza. Na jej drodze staje jej przyjaciel Noah. Libby nie chce wierzyć, że to właśnie on jest jej przeznaczony. Przecież to nie może być takie proste, prawda?

Przede wszystkim bardzo spodobał mi się styl autorki. Podobnie jak przez dwie poprzednie części, tą również szybko przeczytałam.

Główna bohaterka była troszkę głupiutka, ale mimo to - polubiłam ją. Jej perypetie z Noahem były pełne humoru, przygód i szczerze mówiąc, wiedziałam, jak to się skończy, ale i tak im mocno kibicowałam, no bo cóż... nie dało się tego nie robić!
W pewnej chwili postać Noaha mnie zirytowała, ale chyba był najlepszy z całej trójki tych męskich postaci, które pojawiły się w tym uniwersum.

Koniec końców- polecam! Bardzo dobrze się bawiłam i szczerze mówiąc, podobnie jak w przypadku pierwszych dwóch części- chętnie zobaczyłabym ekranizację. ;)

„Zawsze mu się wydawało, że prawdziwa miłość- miłość, która zasługuje, żeby zobowiązać się dla niej na całe życie- jest pełna fajerwerków i namiętności. Nigdy nie przypuszczał, że to może być coś znacznie więcej.”

„Miłosna ruletka” to trzeci tom serii pod tytułem „Cztery wesela” i jednocześnie moje pierwsze spotkanie z tą autorką. Zaczęłam od tyłu, ale wydaje mi się, że w przypadku tych historii znajomość poprzednich części nie jest obowiązkowa lub wymagana. Co nie znaczy, że nie sięgnę po dwa pierwsze tomy🤭

Już od pierwszych stron spotykamy się z dynamiczną akcją.

Główna bohaterka przygotowuje się do ślubu z Mitchem w nadziei, że lada moment pojawi się ten jedyny (nawiązanie do ślubnej klątwy, którą Libby chciałaby jak najszybciej uruchomić). Niestety, wszystko idzie nie tak, a koniec końców kobieta ucieka sprzed ołtarza i wsiada do pierwszego samochodu, który zatrzymuje się pod kościołem. A później? Historia toczy się szalenie szybko i bardzo przyjemnie.

Można byłoby zarzucić tej pozycji przewidywalność, ale to w żaden sposób nie odbiera jej uroku. Tutaj wręcz chodzi o to, by lektura była przyjemna i lekka dla odbiorcy, a nie szczególnie skomplikowana i złożona.

Noah i Libby to bohaterowie, których trudno nie lubić , a chemia między nimi jest widoczna już od pierwszych stron, co jest zdecydowanym plusem pozycji.

Podczas lektury świetnie się bawiłam, a humor babć Maude i Ruby był przewspaniały. Nic dodać, nic ująć.

„Miłosna ruletka” to zdecydowanie książka, którą można nazwać umilaczem czasu.

Styl przypadł mi do gustu, było to moje pierwsze spotkanie ale na pewno nie ostatnie.

Głowna bohaterka czasem irytowała mnie swoim dziecinnym, nieprzemyślanym zachowaniem, ale miało to jakiś taki urok, dodatkowo mam wrażenie, że taka właśnie miała być. Jej przyjaciółki moim zdaniem ani trochę jej nie wspierały, a przynajmniej ja tego nie widziałam. Relacja między poszczególnymi bohaterami bardzo fajna, szczególnie ta między głównymi bohaterami, ogromny plus za to, że widać było iż są oni przyjaciółmi, a nie obcymi dla siebie ludźmi.

Fabularnie nie do końca tego się spodziewałam, ale nie jestem rozczarowana. Jak zwykle w tego typu książkach, niektóre sytuacje dzieją się z nieporozumienia, tak jak i w tej. Dużo decyzji było impulsywnych i nie do końca potrzebnych, ale nie przeszkadzało mi to jakoś mocno. Zakończenie całkiem udane, chociaż irytowała mnie upartość głównych postaci. Zdecydowanie za dużo czasu zajęło im zrozumienie, że jest o co walczyć, co mnie dziwi bo w końcu byli dla siebie całym światem.

Mimo widocznych wad tej książki polecam przeczytać, czytało mi się ją przyjemnie, dodatkowo wydaję się być idealna na jeden wieczór.