Stara miłość nie rdzewieje

Denise Grover Swank Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Cztery wesela (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Player
Cztery wesela (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Lucyna Wierzbowska
romans współczesny

Blair Hansen jest przekonana, że małżeństwo powinno być oparte na praktyczności, a nie namiętności. W końcu jako adwokatka specjalizująca się w rozwodach już niejedno widziała. Nie zamierza popełnić błędu jej klientów i jedynym rozwiązaniem jest małżeństwo z rozsądku.
Kiedy do ślubu Blair zostaje kilka dni, niespodziewanie w jej życiu pojawia się Garrett -  kolega ze...

Blair poznajemy już w pierwszej części tej serii, ale tam nie wiemy dlaczego podchodzi do małżeństwa bez miłości i uczucia. Tutaj pokazuje nam dlaczego taka się stała i dlaczego nie ufa mężczyznom. Parę dni przed ślubem zastanawia się czy na pewno chce ślubu bez miłości i wtedy na jej drodze staje jej chłopak ze studiów. Drogi przed ich ślubem krzyżują się kilka razy i...

Jest to bardzo prosta historia obyczajowa, nie jest to książka wysokich lotów ale w tym momencie takiej potrzebowałam. Bardzo dobrze się przy niej bawiłam, uśmiechałam się przy dialogach, wczytywałam się w opisy. Autorka ma bardzo przyjemny styl, szybko się czyta, a książka bardzo wciąga.
Każdy z bohaterów ma dobrze wykreowany charakter, każdy ma jakiś bagaż życiowy....

„Stara miłość nie rdzewieje” – Denise Grover Swank

Jest to drugi tom z cyklu „Cztery wesela”. Muszę się przyznać, że przed jego lekturą nie sięgnęłam po pierwszy… Na szczęście nie odebrało mi to przyjemności z czytania. Było kilka nawiązań do wcześniejszej części, przez co jeszcze bardziej chcę sięgnąć po książkę „Przypadkowy narzeczony”.

„Ślub musi być, pozostaje tylko...

Jeżeli nastąpiłby koniec świata i zostałabym sama na tym smutnym padole z tą książką, to bardzo bym się cieszyła, bo z pewnością umarłabym z nudów. Nic dodać, nic ująć.

• Legimi
  • 2021
  • 2020
  • Chcę przeczytać 2C
  • Kupię

Dodaj cytat z książki Stara miłość nie rdzewieje