Kup teraz - 5 ofert w cenie od 27.31 zł do 35.71 zł

Artur Ziontek Wydawnictwo: Wydawnictwo Eperons-Ostrogi literatura piękna
Wydawnictwo Eperons-Ostrogi
literatura piękna
2021-05-01

Artur Ziontek jest autorem wielu książek, ale jego twórczość do tej pory zamykała się kręgu literatury naukowej, traktującej o historii regionalnej, literaturze i kulturze. Tym razem porwał się na zbudowanie fikcyjnej opowieści osadzonej w środowisku, które zna od podszewki - wśród mieszkańców małej miejscowości położonej na styku Podlasia i Mazowsza. Kosów Lacki do tej...

• Kupić
  • Priorytety