Najlepszy przyjaciel psa. Historia nierozerwalnej więzi

Simon Garfield Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie literatura faktu
Dog's Best Friend: The Story of an Unbreakable Bond
Aleksandra Kondrat
Wydawnictwo Dolnośląskie
Dog's Best Friend: The Story of an Unbreakable Bond
literatura faktu
Aleksandra Kondrat

Trzeba przyznać, że relacja człowiek-pies jest wyjątkowa. W dzisiejszych czasach psy nie tylko towarzyszą ludziom w trakcie polowania, ale śpią z właścicielem w łóżku, noszą ludzkie imiona, wspierają ludzi niewidomych czy nawet wykrywają nowotwory. Stały się trochę naszymi dziećmi. Książka zgłębia historię psów i ich relacji z człowiekiem, od jego udomowienia, przez rozwój...

• Do kupienia
  • Kolekcja