ROZWIŃ ZWIŃ

Światło na krańcach świata. Mały atlas latarni morskich

Okładka książki Światło na krańcach świata. Mały atlas latarni morskich
Jose Luis González Macías Wydawnictwo: Wielka Litera literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Breve atlas de los faros del fin del mundo
Wielka Litera
2021-10-13
2021-10-13
Patryk Gołębiowski
latarnia morska świat

więcej Więcej

"Światło na krańcach świata. Mały atlas latarni" to zbiór krótkich opowiadań opartych na prawdziwych wydarzeniach, którym towarzyszą ciekawostki, ilustracje, mapki.

Latarnie zawsze służyły, by rozświetlać wody, wskazywać drogę. W obecnych czasach zastąpione zostały przez satelity, nawigacje GPS, radary. Za sprawą nowych technologii, ich blask wygasa, stają się zbędne....

• Pilne do zakupu
  • Literatura hiszpańska
  • E-booki
  • Przeczytane 2021
  • Wishlist
  • Nowość

Dodaj cytat z książki Światło na krańcach świata. Mały atlas latarni morskich