Niewolnica mafiosa

Niewolnica mafiosa
Akurat
2021-05-19
2021-05-19
erotyk erotyka mafia gangsterzy niewolnica porwanie zniewolenie romans miłość seks namiętność pożądanie uczucia zakazane niegrzeczne niebezpieczne sekret tajemnica

Książkę się chłonie. Bardzo dużo się dzieje, nikt by się takiego zakończenia nie spodziewał

Szału nie ma sex goni sex i sexem pogania, ciut przesycona tym i przez to przeskakiwałam strony znudzona.
Plusem jest jednak to, że obrazuje idealnie okrucieństwo mafiosa i jego bezwzględność, ale to trochę za mało, by mnie zachwycić.
Przykro mi.

Przykro mi.

Mogę napisać tylko dwa słowa: JESTEM ROZCZAROWANA!
Spodziewałam się czegoś bardzie ekscytującego, a jednak okazała się nudna. Skupia się w większości na seksie. Shantee została sprzedana przez swoją matkę kiedy była młoda. Przez kilka lat była niewolnicą gangstera Altara, człowieka bez skrupułów i bez serca. Uwolniona przez policję jest pod opieka Trevora. Czy miłość, która kiełkuje w jej udręczonej duszy, zdoła uleczy bolesne rany?
Nie zachwyciła mnie ta książka, zabrakło w niej akcji i czegoś co wciąga od pierwszej strony.

Mogę napisać tylko dwa słowa: JESTEM ROZCZAROWANA!

Wielkie rozczarowanie. Oczekiwałam czegoś innego, bardziej emocjonującego a dostałam powieść nudną, bez akcji w której większa cześć skupia się na seksie.
Shantee została sprzedana prze swoja matkę i przez kilka lat była osobistą niewolnicą gangstera Alara. Człowieka bez skrupułów i serca. Uwolniona przez policjantów, dostaje się pod opiekę Trewora, człowieka całkiem innego niż jej dotychczasowy pan i władca.
I teraz cała fabuła bierze w łeb. Bo kompletnie nie rozumiałam postępowania bohaterki , która po tych wszystkich przeżyciach powinna odczuwać jakąś traumę czy choćby lęk przed mężczyznami a ona tymczasem podrywa Trewora i idzie z nim do łóżka.
Nie odczuwałam podczas czytania żadnych emocji, nie czułam żadnej chemii między bohaterami.
Dopiero pod sam koniec zaczęło się coś ciekawego dziać i można było się dowiedzieć co łączy gangstera z policjantem.
Nie zachwyciła mnie ta książka, chociaż lubię erotyki, bo zabrakło mi w niej ciekawej akcji i tego czegoś co wciąga i powoduje, że chce się dalej czytać. Sam pomysł na powieść bardzo dobry i niespotykany, tylko wykonanie mało interesujące.

Zaskakująca i wciągająca. Bardzo fajnie napisana i pokazująca okrucieństwo mafiosa. Polecam

Główna bohaterka nie ma nawet imienia… marionetka wykorzystywana na każdo skinienie, przepełniona strachem zabawka, od której wymaga się bezwzględnego posłuszeństwa.
Została sprzedana przez matkę narkomankę – Altarowi, który ją „wytresował”.
Karana psychicznie, jak i fizycznie, niejednokrotnie marzyła, żeby wyrwać się z piekła, w jakim się znalazła. Pewnego dnia zostaje nieoczekiwanie uratowana podczas nalotu policji w domu Altara. Dostaje nową tożsamość - od tego momentu nazywa się Shantee. Tak rozpoczyna się jej nowe życie.
Czy mimo to uda jej się zbudować nowe życie i odnaleźć spokój i stabilizacje, której pragnie? Czy przestanie się w końcu bać, że przeszłość ją dopadnie i Altar odbierze to, co „jego” – czyli ją?
Muszę przyznać, że książka ta mile mnie zaskoczyła. Prawie do samego końca trzyma w niepewności czytelnika, jeżeli chodzi o powiązania Trewora z Altarem. Sporo scen erotycznych pomiędzy Treworem i Shantee, które były opisane „ze smakiem”. Znajdziemy w tej historii całą gamę emocji – strach, nienawiść, pożądanie, zazdrość, a nawet miłość. Książka dość emocjonująca, dobrze się ją czytało, a po zakończeniu wnioskuję, że może być kontynuacja tej historii.
Oczywiście polecam przeczytać tę książkę !!

Została sprzedana przez matkę narkomankę – Altarowi, który ją „wytresował”.

Ucieka z rąk oprawcy i ma nadzieję na normalne życie, ale czy demony przeszłości pozwolą jej tak po prostu odejść? Bezimienna dziewczyna po ucieczce trafia na Trevora, który jest funkcjonariuszem i pragnie, by to właśnie on się nią zaopiekował. Młody stóż prawa oczywiście zabiera dziewczynę pod swój dach i zrobi wszystko, by jej pomóc.

Książka sama w sobie nie jest zła..., ale ciężko przebrnąć przez całą historię. Na początek zaznaczę, że postać bezimiennej dziewczyny jest bardzo irytująca, a zarazem komiczna. Dziewczyna, która nie miała łatwego życia, była traktowana w okrutny sposób i przede wszystkim wykorzystywana trafia w ręce swojego wybawcy i od razu go pragnie. Czy ma to sens? Oczywiście Pan Trevor bacznie przygląda się dziewczynie, a przy tym opiera się na jej zaloty. Jednak nie trwa to długo...

Jest wiele zwrotów akcji i ciekawe wątki, ale przedstawienie bohaterów przez autorkę pozostawia wiele do życzenia. Jedynym plusem jest to, że mam ją za sobą. :)

Książka sama w sobie nie jest...

męczyłam się z tą książką, początek dość odrażający, postępowanie głównej bohaterki niezrozumiałe, akcja przewidywalna, dość dużo scen pomijałam, żeby tylko szybciej skończyć

Ta książka czasem mnie szokowała, a czasami aż wkurzała. To co się tam działo było z początku tak nieprawdopodobne, że się zastanawiałam jak można było zrobić z głównej bohaterki tak pustą kobietę, która niby jest ofiarą a jak ofiara się nie zachowuje. Na szczęście z biegiem czasu (a w zasadzie z biegiem stron) próbowałam zrozumieć jej tok postępowania, to po prostu cholernie stłamszona kobieta która nie wie jak ma żyć i usilnie stosuje w nowym życiu swoje stare zasady. Niemniej jednak książka fajna, czytało się bardzo szybko.

O matko, nie. To zupełnie nie moj target

O matko, nie. To zupełnie nie moj target