Wyspa Spokoju. Jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach

Krytyka Polityczna
mindfulness rozwój spokój
poradniki
mindfulness rozwój spokój

Do książek-poradników podchodzę z dużą dozą sceptycyzmu i półuśmiechu. W tym jednak przypadku miło się zaskoczyłam. Autorka nie próbuje uleczyć świata i znaleźć rozwiązania na wszystkie dręczące nas problemy, ale daje wskazówki i narzędzie, za pomocą których łatwiej sobie z nimi radzić. Po przeczytaniu sama mam ochotę spróbować mindfulnessu :)

Pamiętam Zuzę Ziomecką jako naczelną Aktivista, kiedy trzymałą rękę na pulsie miasta. Potem wspinała się po szczeblach dziennikarskiej kariery i czytałam jej teksty w Elle, Gadze (🧡), Wysokoich Obcasach i Przekroju. I nagle zajęła się mindfulnessem. Byłam na innym etapie życia i wydawało mi się, że to jakaś moda dla warszawki. Ale posłuchałam medytacji, kilka razy...

• 2021
  • Legimi
  • A_do kupienia (papier)
  • Niepowieści
  • Z polecenia do kupienia ...