Duch w ogródku

Gail Herman Wydawnictwo: Siedmioróg Cykl: Poczytaj ze Scoobym (tom 4) Seria: Poczytaj ze Scoobym literatura dziecięca
Ghost in the Garden
Anna Ćemeljić
Siedmioróg
Scooby-Doo tajemnica zagadka duch dzieciństwo filmowi bohaterowie
Ghost in the Garden
Poczytaj ze Scoobym (tom 4)
literatura dziecięca
Anna Ćemeljić
Poczytaj ze Scoobym
Scooby-Doo tajemnica zagadka duch dzieciństwo filmowi bohaterowie

Tajemnicza Spółka musi rozwiązać zagadkę ducha straszącego w ogródku warzywnym. Aby przyłapać ducha na gorącym uczynku, Kudłaty i Scooby przebierają się za... strachy na wróble! Jak zakończy się ich przygoda? Czy zdołają zdemaskować ducha i ocalić gospodarstwo pani Frani?

Kolejna dobra książka o Scoobym. Dla mnie zagadka była prosta (kto by się spodziewał), ale dla moich...

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Duch w ogródku