Rozszerzanie diety niemowląt

Magdalena KomstaMaja Lech-Fitowska Wydawnictwo: Wymagające poradniki dla rodziców
Wymagające
#rozszerzaniedietyniemowlat #rozszerzaMY
poradniki dla rodziców
#rozszerzaniedietyniemowlat #rozszerzaMY

Świetne kompendium wiedzy na temat rozszerzania diety u niemowląt. Krótkie rozdziały, przejrzyście napisane. Tabele, zestawienia do których z łatwością możemy wrócić kiedy najdą nas wątpliwości co i w jakich ilościach podawać maluchowi. I co ważne, napisana przez osoby, których wiedzy można zaufać. Jako początkująca mama polecam z całego serca.

Super książka. Właśnie takiej szukałam. Napisana w przystępny sposob, wyjaśnia wiele kwestii. Dla mnie jako kobiety, która pierwszy raz została matką, ta książka jest super. Będę ją polecać wszystkim.

Świetna książka! Odpowiedziała na wszystkie pytania, które do tej pory pojawiły się u nas w trakcie rozszerzania diety. Grafiki, tabelki i kolory bardzo ułatwiają korzystanie z książki i znalezienie na szybko potrzebnych informacji. Książka dla osób przed rozszerzaniem i dla tych w trakcie, bo wiele porad przyda się na kolejne lata - wpływ diety na sen, źródła składników...

Na półkach: , , , ,

Najlepsza książka dotycząca rozszerzania diety niemowląt! Bardzo szybko się czyta, a przede wszystkim zawiera odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Kupiłam, mimo że jesteśmy już w trakcie rozszerzania diety. Nie żałuję, bo są tam informacje jak coś podać, jakie ryby wybierać, gdzie znaleźć żelazo czy wapń, a także co się może przydać podczas rozszerzania diety :)
Dlaczego...

Po przeczytaniu książki mam w głowie wielkie WOW! Tego właśnie potrzebowaliśmy z żoną. Po czytaniu porad na różnych grupach rodzicielskich puchła nam już głowa, a tu cała wiedza na temat rozszerzania diety jasno, prosto i co najważniejsze napisana przez osoby wykształcone w tym temacie.

Cudownie wydana książka - Bardzo się cieszę że na nią trafiłam. Mimo tego że jest to gruba książka czyta się rewelacyjnie - nie ma tam zbędnego "lania wody" tylko wiedza w pigułce.
Rozwiała wiele moich wątpliwości i rozszerzanie diety nie napawa mnie już strachem. Polecam każdemu rodzicowi, który tak jak ja pogubił się w gąszczu "porad" o rozszerzaniu diety u...

Przystępnie napisana, dużo wiedzy, piękne zdjęcia i rysunki! Jeżeli masz kupować książkę do rozszerzania diety to tylko tą polecam :)

• 2021
  • Neurobiologia/Psychologia
  • 20 książek 2021
  • Poradniki
  • Ciąża i macierzyństwo

Dodaj cytat z książki Rozszerzanie diety niemowląt