Mars. Antologia polskich opowiadań

fantastyka, fantasy, science fiction
2021-05-20
Mars
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Dwudziesta trzecia Beata Dębska, Eugeniusz Dębski
6,2
Dwudziesta trz... Beata Dębska, Eugen...
Okładka książki Gladiatorzy Krzysztof Abramowski, Bartek Biedrzycki, Eugeniusz Dębski, Michał Gołkowski, Jarosław Grzędowicz, Alicja Janusz, Maja Lidia Kossakowska, Wojciech Kowalski, Magdalena Kozak, Tomasz Kołodziejczak, Wojciech Okrutny, Hubert Olkowski, Andrzej Pilipiuk, Marcin Podlewski, Michał Puchalski, Janusz Płonka, Magdalena Ratajczak, Arkady Saulski, Aleksandra Staniewska, Michał Śmielak, Michał Śmietana
7,4
Gladiatorzy Krzysztof Abramowsk...
Okładka książki Spis lokatorów Maciek Bielawski, Beata Dębska, Eugeniusz Dębski, Tomasz Majeran, Jędrzej Pasierski, Krzysztof Rudowski, Nadia Szagdaj, Agnieszka Wolny-Hamkało, Filip Zawada, Andrzej Ziemiański
6,5
Spis lokatorów Maciek Bielawski, B...