Okładka książki Choroba refluksowa – skuteczna dieta w każdym rodzaju refluksu. Refluks żołądkowy, utajony, GERD, zapalenie przełyku i inne
Jamie Koufman Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Dropping Acid: The Reflux Diet Cookbook & Cure
Vital
2021-01-01
2021-01-01
refluks stany zapalne zdrowie

więcej Więcej

Dużo praktycznych informacji, fajne przepisy, pomysłowe porady autorki, która jest jednym z największych autorytetów od refluksu.

Trudne i wieloskładnikowe przepisy, mało na temat choroby i jedzenia. Nie polecam.

• 2021
  • PORADNIKI