Kup teraz - 12 ofert w cenie od 21.97 zł do 35.91 zł

Czego ginekolog ci nie powie

Anna Augustyn-ProtasTadeusz Oleszczuk Wydawnictwo: Pascal zdrowie, medycyna
Pascal
ginekolog zdrowie medycyna ginekologia
zdrowie, medycyna
ginekolog zdrowie medycyna ginekologia

Tarczyca i mikrobiom jelit. Wszystkie inne choroby, w tym te dotyczące sfery psychicznej, to pochodna nieprawidłowości w tych dwóch układach.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mam mieszane uczucia co do tej pozycji. Jest dużo fajnych i przydatnych informacji o odżywianiu jednak po tytule spodziewałam się więcej treści dla osób z macicami. Głównie przeplatał się temat tarczycy jako sprawcy wszystkich dolegliwości. Z książki wyniosłam tyle, że cukier, nabiał i mięso odstawione na 3 tygodnie może zdziałać cuda.

Bardzo polecam kobietom (i nie tylko).

Ludzki organizm to wielka machina, która musi być dobrze naoliwiona, nawodniona i odżywiona. Wydaje mi się, że ta książka została napisana w taki sposób iż prościej się nie da, ale brak rozwinięcia kontrowersyjnych tematów powoduje iż może to budzić niedosyt, a nawet sprzeciw. Z drugiej strony budzi ciekawość co zachęca do poszukiwań odpowiedzi. Pod tym kontem patrząc warto...

Jestem bardzo rozczarowana tą pozycją. Liczyłam na szereg przydatnych rad i informacji związanych z ginekologią. Do znudzenia przewija się wątek tarczycy, cukru, tarczycy, jedzenia ekologicznego, tarczycy.

Spodziewałam się, że książka będzie zawierała więcej informacji na temat obszaru ginekologii, kobiecych dolegliwości i narządów itp., a tymczasem wszystko to zostało zepchnięte na dalszy plan, a główny temat książki to "nie jeść nabiału i mięsa".
Tytuł wprowadza w błąd. Wspomniany wątek główny kilkadziesiąt razy jest powtarzany w każdym rozdziale aż do znudzenia jako...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kupiłam ją ,bo widziałam ją w jednym z programów śniadaniowych. Okropnie nie mogłam się doczekac jak przyjdzie i po przeczytaniu,okazała się byc nie tym czego oczekiwalam.
3/4 kieruje jedna zasada ,odstaw nabial i cukier ,będzie Ci lepiej .serio ?! Liczyłam ,że przeczytam tu o zaburzeniach , no nie wiem kosmetykach do higieny intymnej, poradach ,badaniach tymczasem owszem...

Książkę czyta sie szybko i swobodnie. Tytuł trochę mylący ale warto poświęcić czas i przeczytać. Polecam!

Książka wartościowa pod tym względem, że dowiedziałam się jakie badania zrobić, żeby ocenić stan zdrowia - nie tylko zdrowia "ginekologicznego". Spodziewałam się jednak dużo więcej informacji na temat kwestii dot. ginekologii. Zabrakło mi poruszenia wielu tematów dot. chorób kobiecych. Lekarz sporo mówi o diecie - to również zainspirowało mnie do pogłębienia tematu. Polecam...

Trochę cennych wskazówek i trochę nierealnych założeń. Książka równie wartościowa, co i szkodliwa. Polecam czytać mądrze i kierować się zdrowym rozsądkiem.

• 2020
  • 2020
  • 2021
  • Legimi
  • Przeczytane 2020
  • E-book

Dodaj cytat z książki Czego ginekolog ci nie powie