Leczenie przez jedzenie

Znak
zdrowie, medycyna
9788324062072
Grażyna Daniel-Schuwald

Jedzenie wcale nie może wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie. Ono WPŁYWA na nas za każdym razem, gdy bierzemy coś do ust! To jest fakt, a nie tam jakieś przypuszczenia! Proces odżywiania jest bardzo skomplikowany właśnie dlatego, że wpływa na cały organizm, na każdy organ, na krew, na każdy milimetr naszego ciała! A idąc dalej, to, co jemy, ma wpływ na nasze zdrowie-...

Mały spoiler:
Gdyby dieta wegańska była receptą na wszystkie opisane w książce problemy zdrowotne to dziś nie byłoby komu chodzić do lekarza.

• VII. ZDROWIE
  • W pierwszej kolejności
  • Zdrowie, medycyna
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Leczenie przez jedzenie