Super żywność czyli superfoods po polsku

Okładka książki Super żywność czyli superfoods po polsku
Małgorzata Różańska Wydawnictwo: Wydawnictwo M zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo M
2017-01-01
2017-01-01
9788380212015
superfoods superżywność dieta przepisy

więcej Więcej

Wiecie czym Jest superfoods? Naturalne, nieprzetworzone produkty, które zapobiegają i pomagają w leczeniu chorób. Czyli jedzenie ktore ma świetne wartości i witaminy które powinniśmy jeść.

Ta książka pokazuje nam czym jest superfood. Pokazuje że nie zawsze są to drogie,
egzotyczne i ciężko dostępne produkty, a czasem coś, co mamy pod ręką. Mamy też potwierdzenie...

Opis i działanie wybranych owoców i warzyw z ciekawymi przepisami na ich wykożystanie. Można przeczytać.

Cudze chwalicie swego nie znacie - to powinno być motto tej książki :)

Książka całkiem dobrze napisana, trochę w naukowy sposób, ale dla osoby choć trochę związanej z dietetyka to żaden problem i można kilka nowych rzeczy się dowiedzieć o naszych rodzimych i innych wszechobecnych owocach/ warzywach. :) Dzięki tej książce do mojej diety z pewnością wprowadzę kilka superfoodsow do dziennego spożywania.

Fajny pomysł - podczas wszechobecnej mody na dziwne i nienaturalne w polskich warunkach superfoods skupić się na tym co mamy pod nosem. Niestety może się okazać ze w dzisiejszych czasach łatwiej kupić jagody Goji niż zrobi... wracając do książki, pomysł fajny, Wykonanie już trochę gorsze - mam wrażenie ze dla laika i osoby niezwiązanej z żywieniem zbyt dużo informacji czy...

• 2021
  • 2019
  • Legimi
  • Książki 2018
  • Chcę kupić
  • 2018
  • Literatura specjalistyczna lub poradniki i inne

Dodaj cytat z książki Super żywność czyli superfoods po polsku