Super żywność czyli superfoods po polsku

Okładka książki Super żywność czyli superfoods po polsku Małgorzata Różańska
Okładka książki Super żywność czyli superfoods po polsku
Małgorzata Różańska Wydawnictwo: Wydawnictwo M zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo M
2017-01-01
2017-01-01
9788380212015
superfoods superżywność dieta przepisy

Wiecie czym Jest superfoods? Naturalne, nieprzetworzone produkty, które zapobiegają i pomagają w leczeniu chorób. Czyli jedzenie ktore ma świetne wartości i witaminy które powinniśmy jeść.

Ta książka pokazuje nam czym jest superfood. Pokazuje że nie zawsze są to drogie,
egzotyczne i ciężko dostępne produkty, a czasem coś, co mamy pod ręką. Mamy też potwierdzenie badaniami że naprawdę działa. Ciekawi?

Uwielbiam książki o zdrowym odżywianiu i przepisami, a ta jest naprawdę świetna. Dużo wiedzy i przepisów.

Mamy tu aż osiemnaście superfood i byłam bardzo zaskoczona co znalazło się na tej liście. Rzeczywiście zdrowe odżywianie nie jest takie trudne, można sięgnąć po zdrowe produkty które są łatwo dostępne.

Jeśli szukacie superfoods do swojej diety, albo nawet dopiero zaczynacie swoją przygodę że zdrowym odżywianiem, ta książka jest w sam raz dla was i bardzo polecam zapoznanie się z nią.

Książka całkiem dobrze napisana, trochę w naukowy sposób, ale dla osoby choć trochę związanej z dietetyka to żaden problem i można kilka nowych rzeczy się dowiedzieć o naszych rodzimych i innych wszechobecnych owocach/ warzywach. :) Dzięki tej książce do mojej diety z pewnością wprowadzę kilka superfoodsow do dziennego spożywania.

Fajny pomysł - podczas wszechobecnej mody na dziwne i nienaturalne w polskich warunkach superfoods skupić się na tym co mamy pod nosem. Niestety może się okazać ze w dzisiejszych czasach łatwiej kupić jagody Goji niż zrobi... wracając do książki, pomysł fajny, Wykonanie już trochę gorsze - mam wrażenie ze dla laika i osoby niezwiązanej z żywieniem zbyt dużo informacji czy specjalistycznych terminów używanych tylko w badaniach. Poza tym drażniło mnie częste nawiązywanie do życia prywatnego - bo córka, bo córce, bo w dzieciństwie... Aha, na plus bardzo ładne zdjęcia i w większości proste przepisy.

Cudze chwalicie swego nie znacie - to powinno być motto tej książki :)

Cudze chwalicie swego nie znacie - to powinno być motto tej książki :)

Opis i działanie wybranych owoców i warzyw z ciekawymi przepisami na ich wykożystanie. Można przeczytać.

• Książki 2018
  • Literatura specjalistyczna lub poradniki i inne

Dodaj cytat z książki Super żywność czyli superfoods po polsku