Chwile przełomu. 25 wydarzeń, które zmieniły dzieje Polski

Bellona
Historia Polski punkty zwrotne ważne wydarzenia
historia
Historia Polski punkty zwrotne ważne wydarzenia

Z wielką przyjemnością sięgnęłam po książkę "Chwile przełomu. 25 faktów, które zmieniły dzieje Polski", która była dla mnie jednocześnie odskocznią od dotychczas czytanych książek obyczajowych i kryminalnych oraz skarbnicą bardzo ciekawej wiedzy.
Książka podzielona jest na 25 rozdziałów. Każdy z nich to odrębne pytanie dotyczące faktu z historii Polski. To również odpowiedź...

1940

Dziś o książce, której nawet nie miałam zamiaru czytać. Przeglądając jednak katalog nowości na Legimi rzuciło mi się w oczy, że jednym z autorów tej publikacji jest Kamil Janicki, którego szalenie sobie cenię za jego książki wydane w ramach serii Prawdziwe Historie wydawnictwa Znak. Pobrałam zatem tę publikację na swój czytnik i zagłębiłam się w lekturze.

W książce tej...

• Czytam z Legimi